Home / جدید ترین های دنیا / مک کانل می گوید سنا به زودی در این هفته به بسته محرک ویروس کرونا رأی خواهد داد

مک کانل می گوید سنا به زودی در این هفته به بسته محرک ویروس کرونا رأی خواهد داد

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا روز سه شنبه گفت که سنا پس از ماه ها مذاکره متوقف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان ، در مورد بسته محرک برای مرحله چهارم ویروس کرونا ویرایش خواهد کرد.

مک کانل در بیانیه ای گفت: “امروز ، اکثریت جمهوریخواه در مجلس سنا با هدف تمرکز بر مهمترین موضوعات مراقبت های بهداشتی ، آموزشی و اقتصادی ، یک پیشنهاد هدفمند جدید ارائه می دهند …

وی افزود: “هر كاری كه سخنگوی Pelosi و رهبر Schumer انجام داده اند به یك انگیزه ساده اشاره دارد: آنها نمی خواهند خانواده های آمریكایی قبل از بسته شدن نظرسنجی در انتخابات مجدد رئیس جمهور ترامپ ، كمك های بیشتری را بین دو حزب ببینند. آنها سلامتی ، مشاغل و مدارس آمریكایی ها را به عنوان دستاوردهای حزبی گروگان گرفته اند.” اظهارات مک کانل ادامه یافت.

بیشتر بخوانید:  بناساسی خواستار لغو متمم هفدهم است

طبق گزارش The Hill ، پیش بینی می شود این لایحه حدود 500 میلیارد دلار باشد. این قانون شامل مزایای بیکاری فدرال ، بودجه برنامه حفاظت از حقوق و دستمزد (PPP) و بودجه اضافی برای آزمایشات بیشتر ویروس کرونا می شود. در صورت تصویب این لایحه ، پول نیز به مدارس تعلق می گیرد.

مارک میدوز ، رئیس ستاد کاخ سفید در 26 آگوست گفت که با رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی تماس گرفته است تا مذاکرات در مورد بسته محرک فاز چهار را از سر بگیرد. میدوز در مصاحبه ای با پولیتیکو گفت که وی از کارمندان خود خواسته است تا با رئیس ستاد Pelosi در مورد آغاز دور دیگری از بحث پیرامون بسته محرک ویروس کرونا تماس بگیرند و افزود که انتظار ندارد از او پاسخی بشنود.

بیشتر بخوانید:  چگونه ترامپ در تلاش های صلح اعراب و اسرائیل از تیم اوباما پیشی گرفت

کاخ سفید و کنگره نتوانستند در آگوست پیش از تعطیلات در مورد قانون ، توافق کنند.

میدوز گفت: “در واقع ، من از کارمندانم خواستم دیروز دوباره با رئیس ستاد سخنران پلوسی ارتباط برقرار کنند.”

استفان مانوچین وزیر خزانه داری و مارک میدوز رئیس ستاد کاخ سفید پس از اطلاع از میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، آر کنتاکی ، در مورد دیدار خود با نانسی پلوسی رئیس مجلس و چاك شومر رهبر اقلیت سنا ، دموكرات از نیویورك ، با خبرنگاران صحبت كردند. برای گفتگوهای تسکین ویروس کرونا در 3 اوت سال 2020 در واشنگتن دی سی ، در واشنگتن دی سی (عکس توسط MANDEL NGAN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

میدوز افزود: “این واقعاً رئیس جمهور پلوسی بود که بیش از دیگران این قطار را اداره می کرد.” “من فکر می کنم او به طور خصوصی می گوید که معامله می خواهد و علنا ​​می گوید که معامله می خواهد ، اما وقتی صحبت از جمهوری خواهان و دولت می شود ، اقدامات زیادی را شاهد نبوده ایم.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ "پنج زن" را برای دیوان عالی کشور بررسی می کند

در اواخر ماه جولای ، استنی هویر ، رهبر اکثریت مجلس ، اعلام کرد که مجلس تا زمان دستیابی به توافق نامه بسته محرک در جلسه باقی خواهد ماند ، اما این اتفاق نیفتاد. اکنون تا 14 سپتامبر در مجلس نمایندگان رأی داده نشده است و اعضا برای بازگرداندن هرگونه رأی مربوط به ویروس کرونا ، 24 ساعت اخطار خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:  قانون و نظم در مقابل مراقبت های بهداشتی در حالی که دموکرات ها و حزب جمهوری خواه برای حومه شهر در حال رقابت هستند

درو هامیل ، رئیس ستاد Pelosi ، در پاسخ به Politico در مورد نظرات میدوز ، اظهار داشت که Pelosi خوشحال خواهد شد که با کاخ سفید صحبت کند ، اما آنها باید در میانه راه با دموکرات ها دیدار کنند. (مرتبط: جمهوری خواهان از اینکه دموکرات ها بدون معامله شهر را ترک می کنند عصبانی هستند)

هامیل در بیانیه ای گفت: “دموكراتها در این مذاكرات قبول می كنند.” اگر کاخ سفید به یک تریلیون دلار برسد ، ما یک تریلیون دلار پیشنهاد کردیم. ما از کاخ سفید به میز مذاکره استقبال می کنیم ، اما آنها باید در نیمه راه با ما دیدار کنند. “

بیشتر بخوانید:  پیتر استروک هنوز معتقد بود که ترامپ از طرف روس ها "سازش" است

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

روت بدر گینسبورگ به عنوان اولین زن یهودی دروغ گفتن در پایتخت ایالات متحده تاریخ را ثبت می کند

قاضی دادگاه عالی روت بدر گینسبورگ صبح جمعه به ساختمان پایتخت ایالات متحده منتقل شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *