Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / مک کانل: سنا به کمک ضد ویروس “هدفمند” رأی می دهد

مک کانل: سنا به کمک ضد ویروس “هدفمند” رأی می دهد


رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، تحت فشار سناتورهای جمهوری خواه در رقابت های سخت انتخاب مجدد ، روز سه شنبه گفت که سنا به یک بسته تسکین دهنده ویروس کرونا ویروس جمهوری خواه رأی می دهد ، اگرچه احتمال تصویب آن کم است زیرا دموکرات ها بر اصرار بیشتر تأکید دارند کمک جارو

مک کانل در بیانیه ای گفت: “اکثریت جمهوری خواه در مجلس سنا یک پیشنهاد هدفمند جدید ارائه می دهند که بیشترین موارد فوری مراقبت های بهداشتی ، آموزشی و اقتصادی را مورد توجه قرار می دهد.”

رهبر جمهوری خواهان اذعان کرد که بسته وی “شامل هر ایده حزب ما نیست.” وی گفت این بسیار کمتر از آنچه دموکرات ها به دنبال آن بودند بود.

وی گفت: “با این حال ، جمهوری خواهان معتقدند که اختلافات جدی میان دو حزب ما نباید مانع توافق در جایی باشد که بتوانیم توافق کنیم.”

این اقدام در حالی صورت می گیرد که نمایندگان مجلس برای یک جلسه کوتاه قبل از انتخابات به واشنگتن برمی گردند ، زیرا امید به لایحه دیگری برای تسکین ویروس کرونا – یا هر چیز دیگری است.

بسیاری از سناتورهای جمهوری خواه در تلاش های سخت خود برای انتخاب مجدد ، مشتاق هستند که کار خود را به رای دهندگان نشان دهند تا فشار همه گیر بر شغل ها ، مشاغل و مراقبت های بهداشتی را کاهش دهند. اما بسیاری از سناتورهای جمهوری خواه در برابر هزینه های بیشتر مقاومت می کنند.

بیشتر بخوانید:  سیندی مک کین از جو بایدن حمایت می کند

گفتگوها میان دموکرات های برجسته و دولت ترامپ ماه گذشته متوقف شد و از مسیر درست باقی ماند ، با اتحاد دو حزب که بهار امسال حدود 3 تریلیون دلار در لایحه نجات COVID-19 به جیب زد با حزب گرایی سمی و بازگشت به اختلال در واشنگتن.

انتظارات در ماه جولای و آگوست مبنی بر اینکه لایحه پنجم پاسخ همه گیری دو طرفه سرانجام با وجود موانع فزاینده تصویب خواهد شد ، بدبینی واقعی جایگزین شده است. صحبت های اخیر مربوط به COVID بین بازیگران اصلی به نتیجه ای منجر نشده است.

دموکرات ها در مواضع سیاسی خود ایمن به نظر می رسند ، رئیس جمهور دونالد ترامپ و بسیاری از اعضای جمهوری خواه سنا در نظرسنجی ها عقب مانده اند. ترامپ به دنبال این است که همه گیری را به عنوان یک مسئله انتخاباتی به حاشیه براند ، و جمهوری خواهان علاقه ای به معامله با اصطلاحات دموکراتیک ندارند – حتی اگر نیازهایی مانند کمک مدرسه از حمایت گسترده برخوردار شوند.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: این همان چیزی است که مایک پنس درباره جو بایدن ، مرد ، نه سیاستمدار ، فکر می کند

روابط سمی میان رهبران اصلی مانند سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی ، دی کالیفرنیا و رئیس دفتر کاخ سفید مارک میدوز دلیل کمی برای اطمینان به منظور غلبه بر موانع مربوط به هزینه ، دامنه و جزئیات یک لایحه احتمالی تسکین می دهد. پلوسی اخیراً از Meadows به عنوان “نام او هرچه باشد” نام برد ، در حالی كه کاخ سفید توسط Meadows اداره می شد و طی یك كنفرانس مطبوعاتی یك قسمت ویدیویی راجع به بازدید بحث برانگیز Pelosi از یك آرایشگاه در سانفرانسیسكو ارائه كرد.

ترامپ روز دوشنبه گفت که دموکرات ها “نمی خواهند معامله کنند زیرا آنها فکر می کنند اگر این کشور بدترین کار را انجام دهد … این برای دموکرات ها خوب است.”

وی در کاخ سفید به خبرنگاران گفت: “در بزرگراه بروید.” “من با دیدن آنها بزرگراه را انتخاب نمی کنم.”

همه اینها احتمال تحویل دور دیگری از پرداخت مستقیم 1200 دلاری به نام ترامپ را به خطر می اندازد ، بازپرداخت مزایای بیکاری سخاوتمندانه به کسانی که شغل خود را به دلیل همه گیری از دست داده اند ، به روزرسانی در برنامه محبوب پشتیبانی تجارت ، پول برای کمک به بازگشایی مدارس و دولت های ایالتی و محلی برای جلوگیری از اخراج کارگران.

بیشتر بخوانید:  ناظر سازمان ملل: اختلاس 36 میلیون دلاری در سودان جنوبی

مک کانل هفته گذشته در سخنرانی خود در کنتاکی گفت: “من شخصاً دوست دارم بسته نجات دیگری را ببینم ، اما باید به شما بگویم که محیط واشنگتن به دلیل مجاورت با انتخابات اکنون بسیار حزبی است.” “ما در حال حاضر در ماههای اخیر بحث کرده ایم و هنوز نتیجه ای نگرفته ایم. بنابراین نمی توانم یک بسته نهایی تهیه کنم.

مک کانل برای دستیابی به توافق مجبور بود ، اما مشتاقانه مجبور به رأی دادن نبود که اختلاف در صفوف وی را آشکار کند.

بسیاری از سناتورهای جمهوری خواه محتاطانه یا مخالف کاملاً مهم دیگری در کاهش ویروس تأمین شده از طریق بدهی هستند ، حتی اگر سناتورهای جمهوری خواه در انتخابات مانند سوزان کالینز از ماین و کوری گاردنر از کلرادو در معرض خطر باشند جمهوری خواهان بیشتر تلاش می کنند تا در این کشورها ادغام شوند موضع یک حزب متحد – و این قبل از آن است که آنها با رهبران دموکرات که خواستار مطالبات بیشتر هستند درگیر شوند.

بیشتر بخوانید:  بیش از 35000 برگ رأی بی شماری در فلوریدا

روابط Pelosi و شریک مذاکره مورد علاقه او ، استفان منوچین ، وزیر خزانه داری ، یک رابطه متمدنانه است اما نتیجه دیگری ندارد ، غیر از وعده جلوگیری از تعطیلی دولت در پایان ماه با حفظ دولت گسترده. لایحه هزینه موقت و بدون جنجال. این اقدام احتمالاً تا دسامبر به کار دولت ادامه خواهد داد. احتمالاً شامل یکسری گام های کم اهمیت تر ، مانند تمدید برنامه بیمه سیل فدرال و تفویض مجدد موقت هزینه ها از Highway Trust خواهد بود.

تصمیم یک لایحه “پاک” و بدون جنجال ، که به عنوان راه حل مداوم شناخته می شود ، به این معنی است که هر دو طرف از ظرافتی که از تهدید به تعطیلی دولت برای تلاش برای دستیابی به نفوذ خود استفاده کرده است ، صرف نظر می کنند. ترامپ در تلاش ناموفق برای استخراج پول برای دیوار مرزی خود بین ایالات متحده و مکزیک ، قفل را در سال 2018-2019 مجبور کرد ، در حالی که دموکرات ها در سال 2017 چهره قفل به دلیل قانون کمک به مهاجران را که به طور غیرقانونی به کشوری که بچه ها وضعیت قانونی دائمی دارند وارد کردند ، از دست دادند.

بیشتر بخوانید:  وکلای برگدال می گویند که درخواست کار قاضی درگیری ایجاد کرده است

مایک پنس ، معاون رئیس جمهور روز جمعه در CNBC گفت: “اکنون ما فقط می توانیم روی لایحه امداد دیگری تمرکز کنیم و این کار را با حسن نیت ادامه می دهیم.”

اما اگر مذاکرات همچنان متزلزل شود ، چیز دیگری برای نگهداری طولانی مدت نمایندگان در واشنگتن وجود ندارد ، به ویژه با نزدیک شدن به تاریخ انتخابات.

سنا روز سه شنبه بازگشت تا سیستم نامزدهای قضایی و اداری خود را از سر بگیرد. مجلس تا 14 سپتامبر برای یک جدول زمانی که با اقدامات کم اهمیت تر مانند قانون انرژی پاک و لایحه غیرقانونی سازی ماری جوانا همراه است ، بر نمی گردد. پیش بینی می شود که برخی از دموکرات ها همچنان از رای گیری از راه دور بهره مند شوند و ممکن است به هیچ وجه به واشنگتن برنگردند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

کاخ سفید جزئیات 150 میلیون محموله آزمایش سریع ویروس را ارائه می دهد

دولت ایالات متحده روز دوشنبه گفت ایالات متحده 6.5 میلیون آزمایش سریع ویروس کرونا برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *