Home / جدید ترین های دنیا / مک کانل تاریخ را برای رای گیری محرک ویروس کرونا اعلام کرد ، می گوید دموکرات ها “هیچ گونه تسکین دو حزب” را نمی خواهند

مک کانل تاریخ را برای رای گیری محرک ویروس کرونا اعلام کرد ، می گوید دموکرات ها “هیچ گونه تسکین دو حزب” را نمی خواهند

میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا گفت که سنا پس از ماه ها مذاکره متوقف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان ، روز پنجشنبه در مورد مرحله چهار محرک ویروس کرونا رأی می دهد.

ما یک پیشنهاد هدف جدید ارائه داده ایم که شامل بسیاری از فوری ترین و محبوب ترین سیاست ها است که در حال حاضر به آمریکایی ها کمک می کند. مک کانل روز چهارشنبه در صحن سنا گفت: “و فردا کل سنا در این باره رأی می دهد.”

این یک رأی رویه ای است و رأی گیری برای تصویب لایحه فردا دقیقاً همانطور که نوشته شده است نخواهد بود. مک کانل ادامه داد: رای دادن به سناتورها این است که بگویند آیا آنها می خواهند با مقادیر زیادی آسایش برای کودکان ، یا برای مشاغل ، یا مراقبت های بهداشتی پیش بروند ، یا اینکه آنها خوشبخت ترند و هیچ کاری نمی کنند.

بیشتر بخوانید:  کارزار انتخاباتی ترامپ: "پکن بایدن" دهه ها تحت فشار "" "چین قرار داشته است

وی سپس با انتقاد از سخنگوی مجلس نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاك شومر گفت كه آنها حتی پیش از انتقاد ، پیشنهاد جمهوری خواهان را نخوانده بودند.

مک کانل گفت: “سخنگوی مجلس پلوسی و رهبر شومر دیروز پیش از آنكه آن را بخوانند ، به پیشنهاد جدید ما حمله می كردند ، قبل از آنكه آن را اعلام كنند.

بیشتر بخوانید:  باب وودوارد: دونالد ترامپ برای نجات جان از COVID-19 "دانش خاصی دارد"

طبق گزارش The Hill پیش بینی می شود این لایحه حدود 500 میلیارد دلار باشد. این قانون شامل مزایای بیکاری فدرال ، بودجه برنامه حفاظت از حقوق و دستمزد (PPP) و بودجه اضافی برای آزمایشات بیشتر ویروس کرونا می شود. در صورت تصویب این لایحه ، پول نیز به مدارس تعلق می گیرد.

مارک میدوز ، رئیس ستاد کاخ سفید در 26 آگوست گفت که برای ادامه مذاکرات در مورد مرحله چهارم بسته محرک ، به Pelosi رفته است. میدوز در مصاحبه ای با پولیتیکو گفت که وی از کارمندان خود خواسته است تا با رئیس ستاد Pelosi در مورد شروع دور دیگری از بحث در مورد بسته محرک ویروس کرونا تماس بگیرند و افزود که انتظار ندارد از او پاسخی بشنود.

بیشتر بخوانید:  پیش از اعلام ترامپ ، امی کانی بارت ، نامزد دیوان عالی کشور از حمایت محافظه کاران برخوردار است

کاخ سفید و کنگره نتوانستند در آگوست پیش از تعطیلات در مورد این قانون به توافق برسند. (مرتبط: مک کانل می گوید سنا به زودی به بسته محرک ویروس کرونا رأی خواهد داد)

میدوز گفت: “در واقع ، من از کارمندانم خواستم که روز گذشته دوباره با رئیس ستاد سخنران پلوسی ارتباط برقرار کنند.”

میدوز افزود: “این واقعاً رئیس جمهور پلوسی بود که بیش از دیگران این قطار را اداره می کرد.” “و من فکر می کنم که او به طور خصوصی می گوید که معامله می خواهد و علنا ​​می گوید که معامله می خواهد ، اما وقتی صحبت از معامله با جمهوری خواهان و دولت می شود ، اقدامات زیادی را شاهد نبوده ایم.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ هرل را در یک رقابت نزدیک برای مجلس نمایندگان ایالات متحده در نیومکزیکو تأیید می کند

در اواخر ژوئیه ، استنی هویر ، رهبر اکثریت مجلس ، اعلام کرد که مجلس تا زمان دستیابی به توافق نامه بسته محرک در جلسه باقی خواهد ماند ، اما این اتفاق نیفتاد. اکنون تا 14 سپتامبر در مجلس نمایندگان رأی داده نشده است و اعضا برای بازگرداندن هرگونه رأی مربوط به ویروس کرونا ، 24 ساعت اخطار خواهند داشت.

درو هامیل ، رئیس ستاد Pelosi ، در پاسخ به Politico در مورد نظرات میدوز ، اظهار داشت که Pelosi خوشحال خواهد شد که با کاخ سفید صحبت کند ، اما آنها باید در میانه راه با دموکرات ها دیدار کنند. (مرتبط: جمهوری خواهان از اینکه دموکرات ها بدون معامله شهر را ترک می کنند عصبانی هستند)

بیشتر بخوانید:  بایدن می گوید که سنا باید "قبل از رأی دادن در مورد نامزدی برای جای خالی گینسبورگ" کاملا "بررسی کند.

هامیل در بیانیه ای گفت: “دموکرات ها در این مذاکرات تسلیم می شوند.” اگر کاخ سفید به یک تریلیون دلار برسد ، ما یک تریلیون دلار پیشنهاد کردیم. ما از کاخ سفید به میز مذاکره استقبال می کنیم ، اما آنها باید در نیمه راه با ما دیدار کنند. “

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

دونالد ترامپ جونیور در مورد مالیات پدر: “مردم نمی فهمند چه کاری وارد تجارت می شود”

دونالد ترامپ جونیور روز دوشنبه گفت که پس از انتشار نیویورک تایمز داستانی که روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *