Home / زندگی / مک کانل از رای گیری در مورد بسته کمک ویروس کرونا “هدفمند” خبر داد

مک کانل از رای گیری در مورد بسته کمک ویروس کرونا “هدفمند” خبر داد

میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا روز سه شنبه گفت که سنا ممکن است در هفته جاری نسخه جدیدی از قانون جدید امداد ویروس کرونا را تصویب کند.

جمهوریخواه کنتاکی در بیانیه ای گفت: “من بلافاصله امروز اقدام خواهم کرد تا به محض این هفته به سالن رأی بدهم.” مک کانل گفت این اقدام اصلاح شده اواخر روز سه شنبه اعمال می شود.

بلافاصله مشخص نبود که در صورت وجود تغییراتی در نسخه قبلی که جمهوری خواهان ماه گذشته در مجلس سنا اعمال کردند ، اضافه می شود. هزینه این طرح “ناب” کمتر از بسته 1 هزار میلیارد دلاری اسکناس های تسکینی است که آنها در ماه جولای ارائه دادند.

[Scaled-back GOP aid package would write off $10 billion postal loan]

در بیانیه مک کانل آمده است: امروز اکثریت جمهوری خواه در مجلس سنا با هدف تمرکز بر برخی از فوری ترین مسائل بهداشتی ، آموزشی و اقتصادی ، یک پیشنهاد هدفمند جدید ارائه می دهند. وی افزود: “این شامل هر عقیده مورد علاقه حزب ما نیست. من مطمئن هستم كه دموكرات ها نیز چنین احساسی را خواهند داشت. با این حال ، جمهوری خواهان معتقدند كه اختلافات جدی میان دو حزب ما نباید مانعی برای توافق باشد كه در آن ما می توانیم توافق كنیم و قانونی را وضع كنیم كه به ملت ما كمك كند.”

بیشتر بخوانید:  داستانهایی که درباره کلاس می گوییم

چارلز گراسلی ، رئیس دارایی مجلس سنا ، روز سه شنبه در یک تماس تلفنی به خبرنگاران گفت که کنوانسیون جمهوریخواهان در جلسه چهارشنبه خود در مورد قانون بحث خواهند کرد.

بعید به نظر می رسد که قانونگذاری در مجلس سنا که کاملاً تقسیم شده است پیش رود. چارلز ای. شومر رهبر اقلیت هفته گذشته گفت كه اصطلاح “لاغر” نسبت به اصطلاح “لاغر” ارجح است. اما رأی دادن در مورد مزایای بیکاری گسترده ، کمک به خدمات پستی و کمک به مشاغل کوچک می تواند ثروت سیاسی صاحبان دفتر جمهوری خواه در معرض خطر را افزایش دهد که می خواهند به عنوان حمایت بیشتر برای رای دهندگان خود ثبت نام شوند.

بیشتر بخوانید:  هارلم | ملت

همانطور که ماه گذشته منتشر شد ، پیش نویس طرح ناب 300 دلار از مزایای هفتگی بیمه بیکاری هفتگی تا 27 دسامبر دریافت خواهد کرد. این مزایا اکنون به دلیل مراحل اداری کاخ سفید در جریان است ، اما بودجه محدود است و به زودی در ماه جاری به پایان می رسد.

این اقدام همچنین می تواند “دومین قرعه کشی” در برنامه محافظت از حقوق و دستمزد را برای مشاغل کوچک واجد شرایط که متحمل زیان زیادی در درآمد شده اند ، فراهم کند. همچنین اگر پول نقد موجود در آژانس به میزان قابل توجهی کاهش یابد ، یک وام پستی 10 میلیارد دلاری به کمک مالی تبدیل می شود.

بیشتر بخوانید:  ترامپ در یک گورستان نظامی به فکر یک قهرمان جنگ تنهایی است

این پیشنهاد همچنین 105 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش صرفه جویی می کند زیرا مدارس در آغاز سال تحصیلی برای بازگشایی تلاش می کنند. 29 میلیارد دلار اضافی در پیش نویس قبلی تولید واکسن COVID-19 و توزیع داروها ، به علاوه 16 میلیارد دلار برای آزمایش و ردیابی تماس در نظر گرفته شده بود.

این همچنین شامل یک سپر مسئولیت برای مشاغل ، مدارس و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی است تا در صورت انجام اقدامات احتیاطی مناسب برای محافظت از بیماران ، مشتریان و دانشجویان ، آنها را تحت پیگرد قانونی قرار ندهید.

نسخه جدید McConnell که انتظار می رود رونمایی شود ممکن است موارد اضافی داشته باشد. به عنوان مثال ، گراسلی گفت که می خواهد 20 میلیارد دلار برای جبران خسارت تولیدکنندگان محصولات کشاورزی با ویروس کرونا در نظر بگیرد. این بودجه در لایحه قبلی که توسط رهبران جمهوریخواه در ماه ژوئیه ارائه شده بود ، پیشنهاد شده بود.

بیشتر بخوانید:  اظهار نظرهای تحقیرآمیز نظامی ترامپ دریچه ای به روح اوست

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان گفت كه حزب او قبلاً امتیازات عمده ای داده است ، از جمله پیشنهاد 35 درصدی بسته 3.4 تریلیون دلاری دموكرات های مجلس كه در ماه مه تصویب شد. سود خالص جدید 2.2 تریلیون دلار است ، بیش از 1 تریلیون دلار بیشتر از بسته اصلی جمهوری خواهان که در ماه جولای راه اندازی کردند.

بیانیه مک کانل نشانگر حمایت از بیش از 100 عضو دموکرات مجلس نمایندگان از لایحه محدودتری است که طرفین می توانند بر سر آن توافق کنند. مجلس نمایندگان ماه گذشته بار دیگر در جلسه ویژه ای ملاقات کرد تا در مورد قانونی که 25 میلیارد دلار درآمد از دست رفته خدمات پستی را پوشش می دهد ، بحث و گفتگو کند ، اما رهبران دموکرات خواستار فرماندهان نظامی را برای افزودن اقدامات امدادی بیشتر نکردند.

[Postal Service bill unveiled in House as Democrats ponder sweeteners]

مک کانل گفت: “خانواده های کارگر نباید خیلی رنج بکشند زیرا رهبران دموکرات معتقدند که درد شهروندان می تواند به ثروت سیاسی آنها کمک کند.” کنگره می تواند ، باید و باید کارهای بیشتری برای کمک به آنها انجام دهد. سنا رأی می دهد و مردم آمریکا نظاره گر خواهند بود. “

بیشتر بخوانید:  ناپدید شدن Ayotzinaba | ملت

با این حال ، ممکن است شکاف بین دو طرف تا حدودی کاهش یابد. مارک میدوز ، رئیس ستاد کاخ سفید در اواخر ماه گذشته گفت که دولت می تواند از یک طرح 1.3 تریلیون دلاری پشتیبانی کند و استفان منوچین وزیر خزانه داری هفته گذشته پیشنهاد کرد که این رقم به 1.5 تریلیون دلار برسد.

الن فرگوسن در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

اعلامیه رای گیری پس از مک کانل در مورد بسته “هدفمند” ویروس کرونا برای اولین بار در RollCool ظاهر شد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اردوگاه آموزش مجدد ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *