Home / جدید ترین های دنیا / مکزیک در حال درخواست اطلاعات در مورد اتهامات سو abuse استفاده از مهاجران در مراکز ایالات متحده است

مکزیک در حال درخواست اطلاعات در مورد اتهامات سو abuse استفاده از مهاجران در مراکز ایالات متحده است

دولت مکزیک روز چهارشنبه گفت که اطلاعاتی را از ایالات متحده در مورد اتهامات برداشتن رحم در بازداشتگاه در جورجیا از مهاجران و تجاوز جنسی یک مهاجر در تأسیسات در تگزاس درخواست کرده است.

وزارت امور خارجه مکزیک گفت: “یک درخواست رسمی برای بدست آوردن گزارشی درباره اعمال سهل انگاری سهل انگاری یا نقض حقوق در مراکز نگهداری مهاجرت به مقامات ذیصلاح ارسال شده است.”

بیشتر بخوانید:  برلوسکونی ظاهر شد: نخست وزیر سابق پس از COVID بیمارستان را ترک کرد

دولت گفت کارکنان کنسولگری تلاش خواهند کرد تا از رعایت حقوق مهاجران در بازداشتگاه ها اطمینان حاصل کنند. وی گفت که پرونده ها را پیگیری می کند و به هر قربانی کمک کنسولی می کند.

روز دوشنبه ، یک پرستار در بازداشتگاه شهرستان اروین در جورجیا ادعا کرد که کارکنان برای زنان مهاجر که در آنجا نگه داشته شده اند ، رحم رحم را به طور مشکوک انجام داده اند. یک مقام عالی رتبه پزشکی در اداره مهاجرت و اجرای گمرک ایالات متحده “به شدت” این ادعا را زیر سال برد ، که با اندکی شواهد اثبات شد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ می گوید اوباما پس از پایان ماموریت "اساساً از بین رفته است"

همچنین در این هفته ، یک زن مهاجر که نگهبانان را به حمله جنسی به خود متهم کرد ، در بازداشتگاهی در ال پاسو ، تگزاس تبعید شد.

این زن ادعا کرد که نگهبانان مرکز درمانی ال پاسو او را به زور پذیرفته و او را در مکان هایی هدف قرار می دهند که دوربین های امنیتی نمی توانند آنها را ببینند. پس از اولین گزارش ادعاهای تگزاس تریبون و پروپوبالیا ، بازرس کل وزارت امنیت داخلی تحقیقات درباره پرونده آن و اتهامات حداقل دو نفر دیگر را آغاز کرد.

بیشتر بخوانید:  یونان: اعتراض در بزرگراه به دلیل نگرانی های بهداشتی مهاجران

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/IG6Pu
clck.ru/Qt7V3
u.nu/ubfu0
v.gd/gGFc0Q
ulvis.net/zAS

About adminpbn

Check Also

مبارزات انتخاباتی بایدن فیس بوک را به دلیل ترک پست های ترامپ درباره رأی مضاعف مورد انتقاد قرار می دهد

جوزف آر بایدن ، مدیر ستاد انتخابات کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ، در نامه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *