Home / زندگی / مواضع جعلی ضد جنگ ترامپ برای او مفید است

مواضع جعلی ضد جنگ ترامپ برای او مفید است

در کنفرانس مطبوعاتی روز کارگر ، دونالد ترامپ با انتقاد از افسران ارشد ارتش آمریكا كه به ندرت در خارج از شدیدترین فرقه های مسالمت آمیز شنیده می شود ، توصیف رهبری پنتاگون را به عنوان مبلغان جنگ طمع ورزید. زمینه اظهارات ترامپ پاسخ خصمانه وی به گزارشاتی بود که سربازان افتاده را “بازنده” و غیراخلاقی توصیف می کرد. “

همانطور که ترامپ برای مطبوعات توضیح داد ، “من نمی گویم كه ارتش من را دوست دارد ، سربازان نیز هستند. شاید این افراد برجسته در پنتاگون نباشند زیرا آنها نمی خواهند كاری انجام دهند جز جنگ ، تا همه این شركت های شگفت انگیز كه بمب می سازند و هواپیما می سازند و همه چیزهای دیگر را خوشحال می كنند.” . ترامپ از اصطلاحات مشابهی برای حمله به رقیب خود ، جو بایدن استفاده کرد و گفت که نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات “جوانان ما را به جنگ در این جنگهای بی پایان و دیوانه فرستاد.” در همان روز ، ترامپ پستی از گلن گرینوالد را دوباره منتشر کرد که در آن ویدیویی از دویت آیزنهاور در حال محکومیت مجتمع صنعتی نظامی ظاهر شد.

بیشتر بخوانید:  مسئله استراتژیک اتحادیه تندروها برای جو بایدن

ادعای ترامپ مبنی بر اینکه او مرد صلح است ، از نظر مخالفانش خزانه ای بعید به نظر می رسد ، اما آنها از زمان آغاز نامزدی برای ریاست جمهوری در سال 2015 ، بخشی از مارک سیاسی وی بوده اند. در رقابت برای نامزدی جمهوری خواهان در آن سال ، وی با ادعای مخالفت دروغین آنها با جنگ عراق ، خود را از رقبا متمایز کرد. ترامپ در مورد آن جنگ گفت ، “ما نه تنها به خاورمیانه آسیب بزرگی رسانده ایم – بلکه به بشریت آسیب زیادی رسانده ایم. افرادی که کشته شدند ، افرادی که کشته شدند – و چرا؟”

در ماه اوت ، مبارزات انتخاباتی ترامپ تبلیغات فیس بوکی را آغاز کرد که به ظاهر روانگردان پوسترهای ضد جنگ دهه 1960 اختصاص داشت. “رئیس جمهور ترامپ هرگز جنگ را برای برقراری صلح در سراسر جهان متوقف نخواهد کرد ، و اکنون باید بداند که از حمایت شما برخوردار است!” یک آگهی بخوانید. اکنون برای نشان دادن حمایت خود از پایان جنگهای بی پایان ثبت نام کنید!

بیشتر بخوانید:  گزارش کرونا ویروس: لایحه امداد "لاغر" در سنا ممنوع شد

به اندازه کافی آسان است که موضع ضد جنگ ترامپ را به عنوان یک منافق ، حتی یک کلاهبرداری صریح ، محکوم کنید. به هر حال او رئیس جمهوری است که با بی پروایی خصومت ها علیه ایران و چین را از راه هایی افزایش می دهد که به راحتی می تواند به جنگ منجر شود. مانند سیاسی جزئیات ، “از زمان رئیس جمهور شدن ، دونالد ترامپ بر افزایش تاریخی بودجه های دفاعی نظارت کرد ، در مورد تجهیزات نظامی غر زد ، تعدادی از نمایندگان صنایع دفاعی را به سمت های ارشد پنتاگون منصوب کرد و فشار عمده ای برای فروش سلاح در خارج از کشور ایجاد کرد.”منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

امی کانی بارت افراطی است – فقط از آن نوع که فکر می کنید نیست

امی کونی بارت (C-SPAN) ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *