Home / جدید ترین های دنیا / ممنوعیت گاز اشک آور توسط تد ویلر پلیس پورتلند را خشمگین می کند

ممنوعیت گاز اشک آور توسط تد ویلر پلیس پورتلند را خشمگین می کند


پلیس پورتلند روز پنجشنبه پس از آنكه شهردار تد ویلر مانع از استفاده از گاز اشك آور برای از بین بردن شورش ها شد ، گریه كرد و گفت كه آنها باید ابزاری برای مقابله با خطرناك ترین جمعیت داشته باشند.

آقای ولر ، که شهردار و همچنین کمیسر پلیس است ، گفت که این اقدام وی تلاشی برای شکستن اعتراضات بیش از 100 روزه بود که اغلب به شورش های کامل تبدیل می شد.

وی گفت که پلیس هنوز مجبور به دستگیری است ، اما آنها باید این کار را بدون گاز CS ، نوع ماده شیمیایی که دولت استفاده می کند ، انجام دهند.

بیشتر بخوانید:  ووس منتقد دموکرات را به گروه ویژه پلیس منصوب می کند

اما اداره پلیس در بیانیه ای گفت كه گاز اشك آور در حقیقت روشی ملایم تر برای پراكنده كردن جمعیت است و ترك آنها “به سطح بالاتری از نیرو نیاز دارد.”

این وزارتخانه گفت: “اگرچه م effectiveثر است ، اما آنها سطح بسیار کمتری از سلاح های م representثر را نشان می دهند ، که احتمالاً برای توزیع گروه های ضد شورش با ممنوع کردن آنها ضروری است.”

بیشتر بخوانید:  تحقیقات رابرت مولر: پاک کردن تلفن های کارمندان قبل از بازگرداندن آنها به وزارت دادگستری

آقای ویلر بدون انتقاد از اعتراضات گسترده تری که منجر به شورش ها شد ، به دنبال راه هایی برای آرام کردن شهر بود.

گارد ملی س askedال کرد ، اما فرماندار نپذیرفت. معترضین خودشان به پلیس مراجعه کرده اند اما این نتیجه ای نداده است. وی روز پنجشنبه گفت که تصمیم وی در مورد گاز اشک آور گام به جلو است.

من از همه می خواهم خشونت را تشدید و آرام کنند. من نمایندگی می کنم وقت آن است که دیگران نیز به من بپیوندند.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: مایک پنس می گوید مسئولیت مالی باید تا بعد از ویروس کرونا ادامه داشته باشد

وی گفت که هنوز انتظار دارد پلیس دست اندرکاران خشونت را دستگیر کند ، اما آنها مجبور خواهند شد بدون گاز اشک آور این کار را انجام دهند.

معترضان شکایت دارند که استفاده از گاز اشک آور در جنگ با توافق نامه های بین المللی ممنوع است و می گویند استفاده از آن در پورتلند توهین به شهروندان این شهر است.

بیشتر بخوانید:  دموکرات از رقابت با مارجوری تیلور گرین ، یکی از طرفداران QAnon که برای کنگره نامزد شده است ، خارج شد

پلیس در پاسخ گفت که معترضان آنها را تهدید به مرگ کردند ، به چندین ایستگاه پلیس حمله کردند ، با لیزر شلیک کردند و کوکتل مولوتف را به سمت مأموران پرتاب کردند.

آنها گفتند که از گاز اشک آور برای کنترل عمومی جمعیت استفاده نمی شود ، بلکه در عوض برای پاکسازی مناطق در صورت “یک رویداد ایمنی در زندگی” استفاده می شود.

آخرین بار در آخر هفته هنگامی که معترضین کوکتل مولوتف را به سمت پلیس پرتاب کردند ، مورد استفاده قرار گرفت اما در نهایت لباس های یک معترض را روشن کرد.

بیشتر بخوانید:  پدر مدیر عامل رادیو عمومی مینه سوتا برای کناره گیری از سمت

ما می دانیم که این گاز به خانه های همسایه نشت کرده است و این چیزی نیست که ما دوست داشته باشیم. با این حال ، جامعه باید از آشوبگران بپرسد که چرا آنها مرتکب خشونت می شوند و زندگی دیگران را در این محله تهدید می کنند. “

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

نوتردام به آمی كونی بارت كمك می كند تا به دادگاه عالی برسد

نوتردام به راه اندازی سفر قاضی امی کونی بارت به دادگاه فدرال کمک کرد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *