Home / آمریکا / مقامات 4 نفر را در ارتباط با آتش سوزی و آتش سوزی در سواحل غربی دستگیر کردند

مقامات 4 نفر را در ارتباط با آتش سوزی و آتش سوزی در سواحل غربی دستگیر کردند

بر اساس گزارش ها ، چهار نفر به ظن انجام آتش سوزی در مناطقی از ساحل غربی که قبلاً تحت کنترل آتش سوزی های بزرگ ، ویرانگر و مهلک بود ، دستگیر شدند.

در حالی که آتش سوزی در سه ایالت ادامه دارد ، پلیس حوادث جداگانه نزدیک آتش سوزی های فعلی را بررسی کرده است. به گزارش دیلی وایر ، دو مرد در ایالت واشنگتن ، یک مرد در اورگان و یک زن در کالیفرنیا تحت اتهامات هستند.

آخرین گزارش ها می گویند دست کم 20 نفر در کالیفرنیا ، هشت نفر در اورگان و یک نفر در ایالت واشنگتن کشته شده اند ، زیرا آتش نشانان برای مهار آتش سوزی های مهلک تلاش می کنند.

بیشتر بخوانید:  مقامات پاکت کاخ سفید حاوی گزارش ricin: را رهگیری کردند

آتش سوزی در کالیفرنیا ، اورگان و واشنگتن: حداقل 15 کشته و 16 مفقود شده به دلیل آتش سوزی در غرب

رئیس پلیس شهر اشلند ، اورگان ، تیگی امارا ، پنجشنبه ، با اعلام آغاز تحقیقات جنایی در مورد علت آتش سوزی آلمیدا ، شرایط پیرامون آتش سوزی را “مشکوک” توصیف کرد.

این آتش سوزی روز سه شنبه در اشلند رخ داد و اگرچه بیشتر از شهر اورگان شکسپیر جشنواره نجات یافت ، آتش سوزی منجر به کشته شدن دو نفر و ویرانی صدها خانه شد.

بیشتر بخوانید:  دالی پرتون در نامه ای شاعرانه RBG را به یاد می آورد

رویترز به نقل از اومارا گفت: “ما دلیل خوبی داریم که معتقد باشیم یک عنصر انسانی در این امر وجود دارد.” “ما این را به عنوان تحقیقات جنایی ادامه خواهیم داد تا زمانی که دلیل داشته باشیم که غیر از این بوده است.”

دفتر سرپرست شهرستان مایکل جارود باکلا جکسون

پلیس مایکل جارود باکلا 41 ساله را به آتش سوزی جداگانه در نزدیکی راه آهن در ققنوس ، اورگن و صدا و سیمای عمومی اورگان متهم کرد. دفتر کلانتری در بیانیه ای گفت که در حالی که آلمیدا در حال آتش سوزی بود ، “اهالی باکیلا را دیدند که در پشت خانه خود در کوئل لین آتش سوزی می کند.”

بیشتر بخوانید:  پلیس های پورتلند: مردی با کوکتل مولوتف آتش سوزی کوچکی ایجاد کرد

نمایندگان و افسران پلیس ایالتی اورگان که به محل حادثه رسیدند گفتند که باکلا را دیده اند “ایستاده در کنار آتش سوزی بسیار بزرگ که چندین خانه را تهدید می کند.”

باکیلا به دو اتهام آتش سوزی درجه یک ، 15 فقره اقدامات جنایی درجه یک و 14 فقره خطر بی پروا متهم شد.

آنیتا اسکیول

آنیتا اسکیوئل ، در شهرستان مونتری ، کالیفرنیا ، پس از آتش سوزی در حوالی بزرگراه 101 دستگیر شد ، اگرچه طبق گفته KION تعداد آتش سوزی ها آزاد نشده است.

بیشتر بخوانید:  درک ون اردین: در 11 سپتامبر ، آنتیفا از درون به ما حمله می کند - رئیس جمهور لینکلن توصیه های خوبی داشت

دادستان کل اظهارات مبنی بر ارتباط اسکیوئل با گروههای افراطی چپ مانند آنتیفا را رد کرد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دو مرد ناشناس در ارتباط با آتش سوزی در واشنگتن دستگیر شده اند: ادعا می شود كه یكی از این افراد در خیابان ایالتی 167 در مریدین آتش سوزی كرده است ، در حالی كه یك روز بعد مرد دیگری به اتهام آتش سوزی در مسیر ایالت 512 دستگیر شد.

بیشتر بخوانید:  رئیس پلیس فلوریدا درباره کلاهبرداری سالمندان که 16 هزار نفر از یک زوج بزرگسال را به خود مشغول کرده هشدار می دهد

بری استیمسون فاکس نیوز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *