Breaking News
Home / زندگی / مقامات وزارت امنیت میهن مانع گزارش های اطلاعاتی شدند

مقامات وزارت امنیت میهن مانع گزارش های اطلاعاتی شدند

بر اساس یک شکایت افشاگر که به یک ناظر دولتی ارسال شده و روز چهارشنبه توسط کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان اعلام شد ، مقامات ارشد امنیت میهن برای محافظت از چهره سیاسی رئیس جمهور و پیشبرد برنامه مهاجرت وی در جمع آوری اطلاعات دخالت کرده اند.

برایان مورفی ، که تا زمان تعیین سمت خود در 31 ژوئیه یک افسر ارشد اطلاعات در منطقه بود ، ادعا کرد که چاد ولف ، سرپرست وزارت امنیت داخلی ، در ماه ژوئیه به او گفت که گزارش اطلاعاتی را در مورد تهدید مداخله روسیه در انتخابات 2020 نگه داشته است زیرا او رئیس جمهور دونالد ترامپ است “بد به نظر می رسد.”

بیشتر بخوانید:  زنان مکزیک خواستار عدالت در مورد خشونت علیه زنان هستند

در شکایت مورفی از بازرس کل وزارت امنیت ملی همچنین اشارات زیادی به کن کوچینلی ، دومین مقام عالی وزارت وجود دارد. در دسامبر سال 2019 ، مورفی گفت ، كوچینلی به او دستور داد تا تحلیلگرانی را كه اطلاعات مربوط به كشورهای آمریكای مرکزی را جمع آوری كرده بودند ، برگرداند یا اخراج كند ، به این دلیل كه این كارمندان بخشی از یك طرح “دولت عمیق” برای تضعیف تلاش رئیس جمهور برای محدود كردن پناهندگی بودند.

بیشتر بخوانید:  "همه در" استیسی آبرامز را برجسته می کند ، اما داستان واقعی سرکوب رای دهندگان است

گزارش های اطلاعاتی جزئیاتی از میزان بالای فساد ، خشونت و فقر در گواتمالا ، هندوراس و السالوادور را ارائه می داد و هدف آن کمک به مقامات پناهندگی در ارزیابی ادعاهای مهاجران از آن کشورها بود. به گفته مورفی ، Cuccinelli “اظهار ناامیدی خود” از درج چنین جزئیات.

مورفی گفت: در آن زمان به رئیس خود گفت كه دستور كوچینلی برای اخراج نویسندگان گزارش ها غیرقانونی و “سو abuse استفاده از قدرت و مدیریت نامناسب برنامه اطلاعاتی” است. مورفی خاطر نشان می کند که مقامات از دستورات کوچینلی پیروی نکرده اند.

بیشتر بخوانید:  رسانه ها برای جلب جمهوری خواهان از دیوان عالی کشور - دوباره - گم شده اند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ویروسی که کریسمس را دزدید

ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی کنید. با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *