Home / آمریکا / مقامات نیویورک واکسن اجباری آنفلوانزا را برای دانش آموزان مدارس دولتی “تحقیق” می کنند: گزارش

مقامات نیویورک واکسن اجباری آنفلوانزا را برای دانش آموزان مدارس دولتی “تحقیق” می کنند: گزارش

در یک گزارش آمده است که مقامات در نیویورک “در حال بررسی” احتمال واکسن اجباری آنفلوانزا برای همه دانش آموزان مدارس دولتی هستند.

یک روزنامه نوشت ، این سوال روز پنجشنبه در طی یک کنفرانس با فرماندار اندرو کوومو ، روزنامه نگاران و سایر مقامات ایالتی مطرح شد.

WOMZ گزارش داد ، کوومو سوال در مورد واکسیناسیون اجباری آنفلوانزا را به کمیساریای بهداشت ایالت دکتر هوارد زاکر موکول کرد.

زاکر گفت ، با توجه به WGRZ ، من فکر می کنم اطلاعات بهداشت عمومی اولین کار ضروری است ، اما ما این را به عنوان یک احتمال می بینیم.

“/>

بر اساس گزارشی ، مقامات نیویورک در حال بررسی احتمال واکسن آنفولانزا برای همه دانش آموزان مدارس دولتی هستند. (iStock)

بیشتر بخوانید:  پیتر ناوارو پس از گفتن به شبکه جیک تابر ، ناگهان مصاحبه خود را با CNN قطع کرد ، "من با مردم آمریکا صادق نیستم".

آیا باید واکسن آنفولانزا بزنید؟ در مورد فصل FLU 2020-201 چه می دانید

وب سایت دیگری نوشت: “من نشنیده ام که ممکن است اجباری شود” ، اما دکتر زاکر می گوید این چیزی است که بدنبال آن است.

این خبر پس از اقدام جنجالی مقامات ماساچوست در ماه گذشته منتشر شد که واکسن آنفلوآنزا را برای کلیه دانش آموزان 6 ماه به بالا تحمیل کرد.

بیشتر بخوانید:  'جنگ تن به تن آماده است': جت ها اخطار مخی بکتون را به صورتحساب می رسانند

این شرایط برای کلیه کودکان 6 ماه به بالا که در مراقبت از کودکان ، مهد کودک ها یا مهد کودک های Bay State تحصیل می کنند ، همچنین دانشجویان K-12 و کسانی که در کالج ها و دانشگاه های مختلف ماساچوست ثبت نام کرده اند ، از جمله دانشجویان بین المللی ، اعمال می شود.

مقامات بهداشت عمومی دولت مهلت واکسیناسیون اجباری را تا 31 دسامبر تعیین کرده اند. این حکم صدها معترض را به بوستون جذب کرد ، آنها در 30 اوت شعارهای “بدن من ، انتخاب من” و “پرستار علیه واکسیناسیون اجباری” را شعار می دادند و “پرستاران علیه واکسیناسیون اجباری” را بلند می کردند.

بیشتر بخوانید:  مهماندار روح ، مسافری که به عنوان پوشش صورت در مورد گردن بحث می کند

مایک مگنا ، یکی از والدین معترض ، به WBZ-TV در بوستون گفت: “آنها ما را مجبور می کنند چیزی را که با آن موافق نیستیم به نوزادمان تزریق کنیم.” “این در مورد رفع ترس COVID است. من فقط فکر می کنم ما باید بتوانیم آنچه در بدن پسرم اتفاق می افتد را انتخاب کنیم. ما می توانیم” بله “یا” نه “بگوییم و دولت نباید این حرف را به ما بزند.”

بیشتر بخوانید:  رامز با پیروزی 20-17 مقابل کابوی ها ورزشگاه SoFi را به سبک خود باز می کند

گزارش شده است که در طی کنفرانس روز پنجشنبه ، کوومو از نیویورکی ها خواست که آنفولانزا را زودتر انجام دهند و افزود که علائم آنفولانزا شبیه علائم COVID-19 است.

اگر با سرماخوردگی مبارزه کنید آیا از ویروس کرونا محافظت می کنید؟

وزارت بهداشت امور خارجه نیویورک تقریباً برای همه افراد 6 ماهه یا بالاتر واکسیناسیون سالانه آنفلوآنزا را توصیه می کند.

این یکی از بهترین راه ها برای کاهش بیماری آنفلوانزا ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از آنفلوانزا است. مقامات بهداشت ایالتی در پاییز و زمستان می نویسند که ویروس آنفلوانزا و ویروسی که باعث COVID-19 می شود ممکن است گسترش یابد. به همین دلیل ، تزریق واکسن آنفولانزا برای کمک به سلامت افراد و کاهش بار سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از هر زمان دیگری اهمیت خواهد داشت. “

بیشتر بخوانید:  ماهر به دفاع رسانه ها از غارت و آشوب ضربه می زند: "من ناامید نیستم" از این موضوع

مقامات بهداشتی همچنین گفتند که واکسن آنفولانزا از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا “پزشکان نمی دانند خطر ابتلا به آنفولانزا و COVID-19 به طور همزمان چیست.”

مادلین فاربر و دانیل والاس از فاکس نیوز به این گزارش کمک کردند.

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *