Home / جدید ترین های دنیا / مقامات می گویند آنتیفا و برادبوی ها آتش سوزی در جنگل را شروع نکردند

مقامات می گویند آنتیفا و برادبوی ها آتش سوزی در جنگل را شروع نکردند


سیاتل – آتش سوزی هایی که در شمال غربی اقیانوس آرام در جریان است ، این هفته انبوهی از اطلاعات نادرست را به وجود آورد زیرا پست های تایید نشده در شبکه های اجتماعی ، گروه های هماهنگ آتش سوزی از سمت چپ و راست را برای شروع آتش سوزی مقصر می دانند.

مقامات روز چهارشنبه و پنجشنبه به فیس بوک متوسل شدند تا روایت های رقابتی را از بین ببرند – برخی از پست ها فعالان چپ افراطی را مقصر می دانند و برخی دیگر گفتند که گروه راست افراطی پسران برود مسئول آتش سوزی هایی است که مناطق وسیعی از ایالت های اورگان و واشنگتن را ایجاد کرد.

دفتر کلانتری شهرستان داگلاس در اورگان نوشت: “به یاد داشته باشید وقتی گفتیم که فقط منابع رسمی را ردیابی کنیم.” به یاد داشته باشید وقتی گفتیم شایعات این حادثه واقعاً دشوار را حتی دشوارتر می کند؟ شایعات درست مانند آتش سوزی گسترش یافته اند و در حال حاضر فرستندگان 9-1-1 و کارکنان حرفه ای ما با درخواست اطلاعات و پرسش در مورد شایعه نادرست بازداشت 6 عضو Antifa دستگیر می شوند برای آتش سوزی در منطقه داگلاس ، اورگان. “

بیشتر بخوانید:  انتخاب واقعیت: "اگر چیزی شما را آزرده خاطر کرد ، آن را به حال خود رها کنید" - آیا هنک ویلیامز جونیور این بیانیه ویروسی را ارسال کرده است؟

در حالی که این آتش سوزی ها به شدت به شهرهای کوچک اورگان در ققنوس و تالنت آسیب رساند ، اداره پلیس مدفورد در فیس بوک اعلام کرد که مأموران کسی را که متعلق به پسران مغرور یا آنتیفا باشد ، مخفف ضد فاشیست ها ، گروهی از گروه های افراط گرای چپ ، دستگیر نکرده اند. که با برتری طلبان سفید مخالف هستند.

بیشتر بخوانید:  وی برای اطلاعات در مورد آتش سوزی مرگبار دنور 40000 دلار جایزه پیشنهاد داد

پلیس مدفورد همچنین یک گرافیک جعلی را که در فضای آنلاین درحال گردش است کشف کرد که از آرم این بخش و عکس بازداشت غیرمرتبط در سال 2018 برای ادعای دروغین دستگیری پنج پسر مغرور به اتهام آتش سوزی استفاده کرده است.

هنوز مشخص نیست که آتش سوزی چگونه آغاز شده است ، اما مقامات گفتند که در مناطقی که از نظر هوای سرد و مرطوب از لحاظ تاریخی از آتش سوزی محافظت می کرد ، وزش شدید باد و شرایط خشک باعث وخیم تر شدن آنها شده است. کیت براون ، فرماندار اورگان گفت که این ایالت می تواند بیشترین خسارت جانی و مالی را از آتش سوزی در تاریخ خود ببیند.

گروههایی از چپ و راست افراطی در جریان اعتراضات در شمال غربی به ویژه در پورتلند ، اورگان درگیر شدند ، در حالی که ماه گذشته کاروان حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ وانت ها را از شهر لیبرال عبور می داد. یک هوادار ضد فاشیست یکی از اعضای یک گروه راست را به ضرب گلوله کشته و یک هفته بعد توسط مقامات ایالتی واشنگتن کشته شد.

بیشتر بخوانید:  قاضی فدرال کارل نیکولز ممنوعیت TikTok توسط ترامپ را ممنوع می کند

روز پنجشنبه ، یک رسانه اجتماعی به طور گسترده عکسی از یک زن را به اتهام تلاش برای آتش سوزی در نزدیکی یک دبیرستان در اسپرینگ فیلد ، اورگان ، به اشتراک گذاشت. پلیس اسپرینگ فیلد به آسوشیتدپرس گفت که آنها چهارشنبه با این زن صحبت کردند و این درست نبود.

در پست دیگری ادعا شد که یک مالک زمین پس از پرتاب کوکتل مولوتف بر روی زمین خود در شهرستان کلاکاماس و درگیری با آنها ، با پلیس تماس گرفت. دفتر شهردار شهرستان کلاکاماس به AP گفت که هیچ گزارشی از این دست وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:  کوری گاردنر می گوید برای پر کردن یک جای خالی در دادگاه عالی به "نامزد واجد شرایط" رای خواهد داد

هزاران کاربر توییتر و فیس بوک پست هایی را به اشتراک گذاشته اند که تلاش می کند آتش سوزی ها را با فعالان مبارزه با فساد ارتباط برقرار کند ، از جمله پاول رومرو ، نامزد جمهوری خواه سابق مجلس سنای ایالات متحده در اورگان.

رومرو پس از تماس تلفنی با وی ، اوج گیری دولت را مقصر “ارتش آتش افروزان” دانست اما هیچ مدرکی برای اثبات این ادعا ارائه نداد.

کلانتر ناحیه جکسون ناتان سیکلر روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که پلیس در حال تحقیق در مورد آتش سوزی در اشلند ، اورگان است ، زیرا آتش سوزی احتمالی پس از پیدا شدن بقایای انسان است.

بیشتر بخوانید:  ترامپ از کریستوفر ری انتقاد می کند و می گوید چین تهدید بیشتری نسبت به روسیه برای انتخابات است

با این حال ، آرت لیکور معاون رئیس پلیس اشلند به AP تأیید کرد که این پرونده “هیچ ارتباطی با آنتیفا ندارد”.

سخنگوی مایک موران گفت: اداره کلانتری شهرستان جکسون تحقیقات در مورد آتش سوزی ها را آغاز کرده است ، اما کسی دستگیر نشده است و در این مرحله هیچ مدرکی در مورد تلاش هماهنگ وجود ندارد.

وی گفت: “این تحقیقات زمان بر است.” “آنها شدید هستند. آنها خیلی سریع حرکت می کنند. بنابراین مردم باید فکر کنند ،” آیا این حتی منطقی است؟ “آنها باید هر چیزی را که در شبکه های اجتماعی می بینند زیر سوال ببرند.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

میشیگان می تواند ممنوعیت کمک غذایی برای مجرمان مواد مخدر را لغو کند

لانسینگ ، میشیگان (AP) – ممنوعیت مادام العمر دریافت مزایای تغذیه ای برای کسانی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *