Home / جدید ترین های دنیا / مقامات مبارزات انتخاباتی ترامپ چندین روش را برای دستیابی به پیروزی نشان می دهند ، از جمله “زمین لغزش” بالقوه

مقامات مبارزات انتخاباتی ترامپ چندین روش را برای دستیابی به پیروزی نشان می دهند ، از جمله “زمین لغزش” بالقوه


مشاوران مبارزات انتخاباتی ترامپ روز سه شنبه هفت مسیر برای پیروزی مجدد رئیس جمهور تعیین کردند ، از 37 ایالت گسترده از 356 رأی انتخاباتی به یک حاشیه ناچیز از دو رأی انتخاباتی به جوزف آر. بایدن دموکرات ، و متعهد شدند که آقای ترامپ به اندازه کافی بودجه جنگ مبارزات انتخاباتی را برای نگه داشتن وی تا 3 نوامبر

مدیر ستاد انتخاباتی بیل استیون به خبرنگاران گفت: “ما بسیار راحت و مطمئن هستیم که در کجا هزینه می کنیم ، چه مقدار هزینه می کنیم و چه مقدار هزینه خواهیم کرد.”

بیشتر بخوانید:  جیمز کومی پیشنهاد می کند که روس ها روی دونالد ترامپ آلوده هستند

هشت هفته بعد از روز انتخابات ، آقای استفان و دو مقام ارشد ستاد دیگر چندین سناریو را برای پیروزی مجدد رئیس جمهور بر اساس روند نظرسنجی ارائه دادند.

این موارد از پیش بینی های اساسی ، که در آن رئیس جمهور 12 ایالت را در میدان جنگ حمل می کند ، تا سناریوی “قدرت جنوب غربی” را در بر می گیرد ، جایی که آقای ترامپ در آریزونا و نوادا برنده می شود اما ایالات “کمربند زنگ زدگی” در پنسیلوانیا ، میشیگان ، ویسکانسین و مینه سوتا را از دست می دهد. . در مثال آخر ، آقای ترامپ 270 رای لازم را به دست آورد. آقای بایدن 268 خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ جونیور در مورد مالیات پدر: "مردم نمی فهمند چه کاری وارد تجارت می شود"

همچنین یک سناریو وجود دارد که در آن “دیوار آبی” دموکرات ها فرو می ریزد و آقای ترامپ برنده پنسیلوانیا ، اوهایو ، میشیگان و ویسکانسین می شود ، در حالی که فلوریدا شکست می خورد. این نتیجه پیش بینی شده همچنین منجر به کسب 270 رأی انتخاباتی رئیس جمهور در برابر 268 رأی بایدن خواهد شد.

اگرچه آقای بایدن چندین نظرسنجی از افکار عمومی را رهبری می کند ، اما مقامات ستاد انتخاباتی ترامپ گفته اند که به نظرسنجی داخلی در ایالت ها و سرزمین های مهم اعتماد آرام دارند. آنها با نظرسنجی در آریزونا و نوادا که نشانگر افزایش درصد رای دهندگان از ژوئیه است که آقای بایدن را “بسیار لیبرال” می دانند ، مورد تشویق قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید:  فیس بوک با آماده شدن برای خشونت های احتمالی و ادعاهای اولیه پیروزی ، برای روز انتخابات آماده می شود

آقای استفان گفت: “این یک هدف استراتژیک از مبارزات ما بوده است.”

مقامات گزارش نیویورک تایمز را ادعا کردند که مبارزات انتخاباتی ترامپ برتری نقدی قبلی خود را نسبت به دموکراتها 200 میلیون دلار از دست داد.

آقای استفان که توسط رئیس جمهور برای جایگزینی مدیر پیشین مبارزات انتخاباتی برد پاسکال در ماه ژوئیه انتخاب شد ، گفت: “ما اکنون بودجه را به دقت مدیریت می کنیم.” “ما منابع بیشتری نسبت به سال 2016 برای مصرف خواهیم داشت و به زودی انجام نمی شود.”

بیشتر بخوانید:  با وجود انتقادات تند ، خانواده ترامپ و شهردار شیکاگو می توانند خوب باشند

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

نوتردام به آمی كونی بارت كمك می كند تا به دادگاه عالی برسد

نوتردام به راه اندازی سفر قاضی امی کونی بارت به دادگاه فدرال کمک کرد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *