Breaking News
Home / آمریکا / مقامات بهداشتی در مورد عفونت باکتریایی نادر که در لانگ آیلند ساند گزارش شده است “به تعداد غیرمعمول زیاد” هشدار داده اند.

مقامات بهداشتی در مورد عفونت باکتریایی نادر که در لانگ آیلند ساند گزارش شده است “به تعداد غیرمعمول زیاد” هشدار داده اند.

مقامات بهداشتی کانتیکت پس از گزارش غیرمعمول زیاد بیماری های نادر ناشی از عفونت های باکتریایی ، در مورد قرار گرفتن در معرض صدای لانگ آیلند هشدار دادند.

مقامات در یک بیانیه مطبوعاتی گفتند که پنج مورد از عفونت های Vibrio vulnificus از ماه ژوئیه به وزارت بهداشت عمومی کنتیکت (DPH) گزارش شده است.

این باکتری ها می توانند زخم های باز را در معرض نمک گرم یا آب شور (مخلوطی از آب شیرین و نمک) آلوده کنند. مقامات گفتند که این یک “بیماری بسیار نادر” است. از سال 2010 تا 2019 فقط هفت مورد در استان گزارش شده است.

بیشتر بخوانید:  استوارت سنک 47 ساله مدعی پیروزی در مسابقات Open Safeway است

دکتر متیو کارتر ، متخصص اپیدمیولوژی ایالت وزارت بهداشت در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “شناسایی این پنج مورد طی دو ماه بسیار نگران کننده است.” “این نشان می دهد که باکتری ویبریو ممکن است در نمک یا آب شور در لانگ آیلند ساند یا در نزدیکی آن وجود داشته باشد ، و افراد باید اقدامات احتیاطی را انجام دهند.”

مقامات بهداشتی کانتیکت پس از گزارش تعداد زیادی غیرمعمول از بیماری های نادر ناشی از عفونت باکتریایی ، در مورد قرار گرفتن در معرض Long Island Sound هشدار دادند. (عکس از اندرو لیختنشتاین / کوربیس از طریق گتی ایماژ)

بیشتر بخوانید:  گزارش هشدار می دهد که گروه های پول دار چپ و چپ در حال برنامه ریزی برای "منفجر کردن بمب" در انتخابات 2020 هستند

روسای پلیس کانتیکت برای اتهام انتصاب متقلبانه در برابر اتهامات فدرال قرار دارند

باکتری ها پس از ورود به بدن می توانند جریان خون را آلوده کرده و منجر به بیماری جدی ، بستری شدن در بیمارستان ، قطع عضو و حتی مرگ شوند.

مقامات گفتند که تخمین زده می شود از هر 5 نفر 1 نفر به این عفونت مبتلا باشد و در بعضی موارد ، مرگ در طی 48 ساعت پس از بیماری رخ می دهد. افراد در معرض خطر ابتلا به این بیماری ، افراد مسن و دارای سیستم ایمنی ضعیف هستند ، بسته به نسخه.

بیشتر بخوانید:  تام بردی به دنبال ورود به باشگاه تاریخی در فصل اول با دزدان دریایی است

هر پنج مورد گزارش شده مربوط به بزرگسالان بین 49 تا 85 سال بود که زخم قبلی داشتند و یا بعد از فعالیت هایی مانند شنا ، سرطان و قایقرانی ، آسیب دیدگی جدیدی داشتند که منجر به عفونت شد. هر پنج بیمار در بیمارستان بستری شدند. مقامات نوشتند که دو نفر از بیماران به عفونت جریان خون مبتلا شده اند ، در حالی که سه نفر به شدت زخمی شده اند. گزارشی از مرگ و میر گزارش نشده است.

بیشتر بخوانید:  دانیل هافمن: اکنون آمریکا نسبت به زمان حملات 11 سپتامبر آسیب پذیرتر است - ما به یک دفاع رو به جلو نیاز داریم

برای ایمن ماندن ، مقامات بهداشتی توصیه می کنند در صورت داشتن زخم از آب نمک یا آب نمک ، از جمله خال کوبی و سوراخ کردن تازه خودداری کنید. وارد آب نشوید. مقامات گفتند كه زخمها را با پانسمان ضد آب بپوشانند و مطمئن شوند كه آنها پس از قرار گرفتن در معرض “آب نمك ، آب شور ، یا غذاهای دریایی خام یا آب آنها” به خوبی شسته شده اند.

بیشتر بخوانید:  با توجه به اقدامات احتیاطی ویروس کرونا ، آمریکا 19 سال از حوادث 11 سپتامبر را جشن می گیرد

طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، ابتلا به این عفونت نیز “از خوردن صدف های خام یا نپخته و سایر غذاهای دریایی” امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عفونت ویبریو از CDC ، اینجا را کلیک کنید.

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *