Home / جدید ترین های دنیا / معاملات چینی Hunter Biden در مورد مستند “سوار اژدها” شوید

معاملات چینی Hunter Biden در مورد مستند “سوار اژدها” شوید


بر اساس یک مستند جدید ، هانتر بایدن ، پسر جوزف آر بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری ، در یک شرکت سرمایه گذاری در شانگهای کار می کرد که در معاملات دولتی و نظامی بود که باعث تقویت ارتش چین می شد ، از جمله خرید یک قطعه ساز آمریکایی. .

بر اساس یک گزارش تحقیقی ، آقای بایدن جوان ، وکیل و بانکدار سرمایه گذاری ، تا چندی پیش مدیر Bohai Harvest RST ، معروف به BHR بود که با بودجه میلیارد دلاری دولت چین تشکیل شد.

از آن زمان ، این شرکت با یک بخش از صنعت صنایع هوافضای چین ، پیمانکار اصلی دفاع چین ، معروف به AVIC و چندین شرکت چینی دیگر که با ارتش آزادیبخش خلق مرتبط هستند ، همکاری کرد.

پیتر شویتزر ، رئیس م Instituteسسه پاسخگویی دولت مستقر در فلوریدا و راوی داستان “سوار بر اژدها: اسرار چینی بایدنس” گفت ، این مستند براساس سوابق شرکت ، اسناد مالی ، خلاصه های حقوقی و اوراق دادگاه است. آقای شوایتزر شاید بیشتر به خاطر کتاب تحقیقی خود در سال 2015 شناخته شده است که منابع درآمد بیل و هیلاری کلینتون را پس از ترک کلینتون از کاخ سفید در سال 2001 ردیابی می کند.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن دونالد ترامپ را در آریزونا و ماین ، نزدیک کارولینای شمالی هدایت می کند

آقای شویتزر در مصاحبه ای گفت که تحقیقات شکارچی بایدن یک رابطه مالی پنهان بین چین و هر دو بایدن را نشان داد.

آقای شویتزر گفت: “این رابطه ای است که وقتی جو بایدن معاون رئیس جمهور ایالات متحده بود و بلافاصله پس از منصوب شدن وی به عنوان مسئول سیاست ایالات متحده در قبال چین ، رشد کرد.”

“این داستان در مورد دومین مرد قدرتمند جهان در آن زمان و نحوه معامله خانواده اش با رقیب اصلی آمریکا در صحنه جهانی ، جمهوری خلق چین است.”

انتشار این مستند 41 دقیقه ای که در یوتیوب منتشر شد ، نقش چین در انتخابات ریاست جمهوری را برجسته می کند.

پرزیدنت ترامپ بارها اشاره کرده است که معاملات جوزف آر بایدن و هانتر بایدن در چین فاسد است.

ترامپ در ماه ژوئیه به خبرنگاران گفت: “پسرش 1.5 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری درآمد.” او صدها هزار دلار دریافت می کند – شاید میلیون ها دلار در سال. من از یکی از بزرگترین افراد وال استریت – شاید قدیمی ترین – پرسیدم “آیا این امکان وجود دارد؟” او گفت نه. ‘ قبلا هرگز آن را ندیده ام. [The Chinese] انجامش نده.

سخنگوی ستاد انتخاباتی بایدن از اظهار نظر در مورد یافته های شویتزر خودداری کرد.

بیشتر بخوانید:  اطلاعیه تبلیغات انتخاباتی ترامپ از برنامه بایدن برای افزایش پذیرش پناهندگان انتقاد می کند

وقتی که اخیراً از وی س askedال شد که آیا وی به دلیل معاملات تجاری پسرش در چین مورد انتقاد قرار گرفته است ، بایدن گفت: “نه ، من فکر نمی کنم چنین باشد. معاملات تجاری پسرم چیزی نبود که همه درباره آن صحبت می کردند. حتی از راه دور.”

وکیل شکارچی بایدن بلافاصله به درخواست های مربوط به نظر درباره فیلم پاسخ نداد.

در بیانیه ای در ماه اکتبر ، وکیل جورج مسیریس در پاسخ به س questionsال در مورد فعالیت های تجاری مشتری خود گفت که هانتر بایدن به عنوان مدیر بدون حقوق برای BHR کار می کرد و در حالی که پدرش از سال 2009 تا 2017 معاون رئیس جمهور بود هیچ سهامی در این شرکت نداشت.

وكیل وی گفت كه در اكتبر 2017 ، هانتر بایدن 420،000 دلار برای 10٪ سهام BHR سرمایه گذاری كرد ، اما از اكتبر 2019 او هیچگونه خسارتی برای عضویت در هیئت مدیره و یا هیچ گونه بازگشت سرمایه دریافت نكرد.

آقای مسرز گفت: “علاوه بر این ، هانتر هیچ نقشی در هدایت یا انجام سرمایه گذاری های BHR نداشته است.” هانتر قصد دارد در 31 اکتبر 2019 یا تا 31 اکتبر 2019 از هیئت مدیره BHR استعفا دهد.

بیشتر بخوانید:  فلسطینیان حامیان رقیب عباس را که نزدیک به امارات است دستگیر می کنند

آقای مسرز گفت که هانتر بایدن قول داده است در صورت رئیس شدن پدرش در هیچ هیئت مدیره خارجی کار نکند و در شرکت های خارجی کار نکند.

معاملات در سراسر جهان

سخنگوی BHR قابل دسترسی نیست ، اما این شرکت در وب سایت خود می گوید که در سال 2013 به عنوان اولین شرکت خصوصی سرمایه گذاری خارجی در چین و “بازوی سرمایه گذاری مرزی صندوق سرمایه گذاری صنعتی بوهای” ، صندوق سرمایه گذاری تصویب شده دولت تأسیس شده است.

این شرکت اظهار داشت: “ما در حال جمع آوری منابع مالی ، بازار و معاملات ذینفعان خود (از جمله بانک چین) و قابلیت های ساختاری و اجرایی تیم سرمایه گذاری فصلی خود هستیم.”

این فیلم نشان می دهد که BHR معاملات با هدف دستیابی به اهداف دولت چین را در سراسر جهان منعقد کرده است.

آقای شویتزر گفت: “این شرکت جدید شروع به انعقاد معاملات سرمایه گذاری کرده است که منافع استراتژیک ارتش چین را تأمین می کند.”

به عنوان مثال ، در سال 2015 ، BHR و AVIC شرکت تولید کننده قطعات خودرو Henniges را به قیمت 1 میلیارد دلار خریداری کردند. این توافق با وجود نقش هنیگ در تولید کالاهایی با کاربردهای نظامی بالقوه ، توسط دولت اوباما تصویب شد.

بیشتر بخوانید:  مک کانل می گوید سنا به زودی در این هفته به بسته محرک ویروس کرونا رأی خواهد داد

یک سال پیش ، AVIC توسط وزارت بازرگانی تحریم شد و در لیست شرکتهایی قرار گرفت که مجوز صادرات آنها به دلیل نقش آنها در فروش کالاهای موشکی به ایران رد شد.

آقای شویتزر گفت: “AVIC سابقه طولانی در سرقت فناوری نظامی ایالات متحده برای ساخت هواپیماهای جنگی و هواپیماهای بدون سرنشین خود دارد.”

BHR همچنین در فناوری نظارت نظامی و نرم افزار تشخیص چهره به نام Face ++ ، بخشی از شرکت چینی Megvii سرمایه گذاری کرده است. Face ++ جز st اصلی شبکه نظارت گسترده دولت است که در سراسر چین استفاده می شود و اکنون برای دولت های جهان سوم به بازار عرضه می شود.

BHR همچنین به تلاش های چین برای محدود کردن بازار جهانی به مواد معدنی کمیاب خاکی ، که برای طیف گسترده ای از محصولات با تکنولوژی بالا ضروری است ، کمک کرده است. در سال 2014 ، BHR با اعلام برنامه ای برای خرید نیمی از بزرگترین معادن مس جهان به شرکتی به نام China Molybdenum پیوست.

BHR همچنین در China General Power Corp سرمایه گذاری کرده است. یا CGN ، که دادستان های ایالات متحده آن را با سرقت اسرار تجاری فناوری انرژی هسته ای ارتباط داده اند.

بیشتر بخوانید:  گروههایی که به مهاجران و پناهندگان برای مشارکت در کمکهای مالی کمک می کنند

“آیا واقعاً دیوانه است که فکر کنیم در مشارکت با پسر معاون رئیس جمهور ، [the Chinese] آیا قصد خرید آن را نیز داشتید؟ آقای شویتزر پرسید: “اشتباه نکنید: این شرکتهایی که هانتر با آنها تجارت می کرد مستقیماً با ارتش چین در ارتباط هستند.”

پنتاگون CGN و AVIC را به عنوان شرکت های چینی مرتبط با ارتش در ماه ژوئن ذکر کرد.

این فیلم نتیجه می گیرد که درباره معاملات بایدن در چین چیزهای زیادی ناشناخته مانده است.

ما همچنین می دانیم که این معاملات نه تنها باعث سود بایدن شد. آقای شویتزر گفت: “این پیامدهای ناگواری برای امنیت ملی ما داشت.”

وی افزود: علی رغم استعفای اعلام شده هانتر بایدن از BHR ، “هانتر بی سر و صدا سهام مالکیت شرکت را حفظ می کند ، سهمی به ارزش میلیون ها دلار که با رونق همکاری خود با چین ارزش بیشتری خواهد داشت.”

این فیلم به نقل از اظهارات معاون سابق رئیس جمهور كه ​​در ماه مه در مورد مبارزات انتخاباتی در آیووا مبنی بر اینكه چین تهدیدی استراتژیك نیست ، اشاره شد.

وی گفت: “چین ناهار ما را می خورد؟ بیا مرد ،”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اظهار نظر مغرور دختر و پسر دونالد ترامپ طوفانی در آتش ایجاد کرد و مبارزات انتخاباتی را به لرزه درآورد

میلواکی – اظهارات رئیس جمهور ترامپ مبنی بر اینکه او به پسران مغرور راست افراطی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *