Home / زندگی / مشاغل خانوادگی رو به زوال است؟ دسترسی کمتر به کنگره از طریق ژنتیک است

مشاغل خانوادگی رو به زوال است؟ دسترسی کمتر به کنگره از طریق ژنتیک است

آخرین چرخه انتخابات نیز نسبت به اعضایی که جانشین والدین خود شده اند ، مهربان نبوده است. جان جی. دانكن جونیور نماینده جمهوری تنسی – كه پس از مرگ پدر در سال 1988 كرسی خود را به دست گرفت – به جای جستجوی ایالت شانزدهم بازنشسته شد. بیل شوستر از پنسیلوانیا ، که مسئولیت محدودی به عنوان بهترین جمهوریخواه در کمیته حمل و نقل مجلس و زیرساخت ها داشت ، نیز به دنبال انتخاب مجدد نیست. برای 46 سال ، چستر و پدرش بود ، تأثیر عمده ای در امور جابجایی داشتند و هر دو ریاست کمیته جابجایی را بر عهده داشتند.

بیشتر بخوانید:  چگونه مبارزات انتخاباتی بایدن می تواند "قدرت" ترامپ را به نقطه ضعف تبدیل کند

یک پدر نام دخترش را گذاشت

اندی لوین از میشیگان تنها عضو جدیدی بود که صندلی والدین را در سال 2018 به ارث برد. پدر لوین 18 دوره کرسی حومه دیترویت را در اختیار داشت. عموی او ، سناتور سابق کارل لوین ، همچنین با سناتور طولانی ترین سناتور در تاریخ میشیگان بود.

“[Politicians] آنها ارزش های خود را از والدین دریافت می کنند ، که عالی است اما باید در باورهای خود و احساسات خود در مورد اینکه می خواهند به برادران آمریکایی خود خدمت کنند ، وارد شوند. “

بیشتر بخوانید:  کاخ سفید 11.6 میلیارد دلار تسکین توفان برای پورتوریکو اعلام کرد

دونالد پین جونیور نماینده نیوجرسی که پس از مرگ پدرش در سال 2012 به کنگره آمد ، انتظار می رود که به کنگره بعدی بازگردد. پین پس از کسب 89 درصد آرا در انتخابات مقدماتی جولای ، در یک منطقه اکثریت دموکرات مجدداً نامزد شد.

فقط یک عضو از نسل بعدی ، سناتور لیزا مورکوفسکی ، از آلاسکا ، در این جلسه رای ندارد. او از طریق قرار ملاقات پدرش ، فرانک مورکوفسکی به کنگره آمد. مورکوفسکی بزرگ در سال 2002 به عنوان فرماندار آلاسکا انتخاب شد ، از عضو مجلس سنا استعفا داد و سپس دخترش را به عنوان جانشین خود نامید.

بیشتر بخوانید:  COVID-19 توانایی اتحادیه ها را برای رساندن رای ، نیروی کار و پول به دموکرات ها آزمایش می کند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سوال زندگی سیاه | ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *