Home / جدید ترین های دنیا / مستثنی کردن مهاجران غیرقانونی از سرشماری غیرقانونی و حکم قضات فدرال

مستثنی کردن مهاجران غیرقانونی از سرشماری غیرقانونی و حکم قضات فدرال


روز پنجشنبه هیأتی از قضات فدرال تصمیم رئیس جمهور ترامپ برای وادار كردن اداره سرشماری به انتشار سرشماری سال 2020 كه شامل مهاجران غیرقانونی نبود ، غیرقانونی بود و ضربه دیگری به تلاش های دولت برای ایجاد سرشماری وارد كرد.

قضات به اتفاق آرا دستورالعمل 21 ژوئیه آقای ترامپ را غیرقانونی اعلام كردند و اظهار امیدواری كردند كه چنین اظهارنظر قاطعی نیز در رفع نگرانی های ممانعت مهاجران غیرقانونی و دیگران از پاسخ به سرشماری كمك كند.

آقای ترامپ می خواست که این سرشماری همچنان به تولید جمعیت طبیعی خود برای کل مردم ادامه دهد ، اما همچنین یک سرشماری دیگر که مهاجران غیرقانونی را مستثنی کند ، تولید کند. وی گفت که باید از این تعداد برای توزیع کرسی های مجلس نمایندگان استفاده شود.

بیشتر بخوانید:  دیک دوربین ، سناتور دموکرات: هیلاری کلینتون کاملا اشتباه می کند که جو جو بایدن نباید مصالحه کند

اما قضات استدلال کردند که این قانون قوانینی را که توسط کنگره نوشته شده است نقض می کند و نشان می دهد که تعداد کامل باید برای توزیع استفاده شود.

آنها نوشتند: “قانون اساسی به کنگره قدرت تنظیم سرشماری و توزیع مجدد مجلس نمایندگان را می دهد.”

این دومین عقبگرد برای آقای ترامپ است ، که سال گذشته تلاش خود را برای افزودن سوال شهروندی به سرشماری سال 2020 در حال فروپاشی است ، زیرا ، همانطور که دادگاه عالی رای داد ، وی تمام جعبه های رویه صحیح را علامت گذاری نکرد.

بیشتر بخوانید:  7 نفر برای تکمیل باقی مانده دوره جان لوئیس در کنگره رقابت کردند

استیو چوی ، مدیر اجرایی ائتلاف مهاجرت نیویورک ، یکی از گروه هایی که برای متوقف کردن تلاش های من برای شکل دادن به سرشماری ، شکایت کرد ، گفت: “وقتی نوبت به سرشماری می رسد ، جدول نشان می دهد: Advigants Advocates 2، Trump 0”.

کارشناسان شک داشتند دفتر سرشماری بتواند به هر حال از رهنمودهای ترامپ پیروی کند.

دانستن چگونگی محرومیت از مهاجران غیرقانونی کار دشواری است ، زیرا مشخص نیست که همه آنها چه کسانی هستند و روش های آماری با خطای زیادی مواجه هستند.

بیشتر بخوانید:  جاش هاولی سناتور جمهوری خواه از مارک زاکربرگ می خواهد که در سیاست های جدید انتخاباتی فیس بوک تجدید نظر کند

اما برخی از محافظه کاران مدتهاست که می خواهند تلاشی را مشاهده کنند و آنها استدلال می کنند که اجازه استفاده غیرقانونی از کسانی که در کشور هستند به عنوان بخشی از کفر توزیع کرسی های مجلس ، باعث می شود قدرت سیاسی بیشتری به کشورهای دوستدار مهاجران غیرقانونی و با هزینه دیگران تحمیل شود.

به عنوان مثال ، مرکز مطالعات مهاجرت محاسبه می کند که در صورت حذف 11 میلیون مهاجر غیرقانونی ، سه کرسی تغییر می کند. اگر مهاجران غیرقانونی از شمار خارج شوند ، کالیفرنیا ، تگزاس و نیویورک کرسی های خود را از دست می دهند. اوهایو ، آلاباما و مینه سوتا هرکدام یک کرسی خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید:  حمایت کامالا هریس از جیکوب بلیک اعتبار # MeToo را زیر سوال می برد

طبق قانون ، فرجام خواهی های قضایی که به این موضوع رسیدگی می کنند ، بطور خودکار به هیئت متشکل از سه قاضی ارجاع می شوند.

در این پرونده ، دو قاضی توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و دیگری توسط رئیس جمهور اوباما منصوب شده اند. آنها نظر مشترکی صادر کردند که به امضای این سه نفر رسید.

وزیر بازرگانی ، که ناظر بر این سرشماری است ، ارائه مواردی غیر از شمارش کامل به آقای ترامپ منع شده است. این اطمینان می دهد که این تنها شماره ای است که می تواند برای توزیع به کنگره ارسال کند.

بیشتر بخوانید:  رسانه ها چشم خود را از حملات "چپ تند" که به طور فزاینده ای تهاجمی به جمهوری خواهان بسته می شود ، می بندند.

کمیته گفت که دفتر سرشماری هنوز می تواند بررسی کند که آیا و چگونه شمارش دوم انجام می شود.

قضات گفتند ، اگر دادگاه عالی این احکام را لغو کند ، وقت کافی برای دفتر برای تحقق درخواست آقای ترامپ وجود دارد.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مقامات گفتند نامه تیت ریوز برای لغو ماسک جعلی است

جکسون ، خانم – مقامات آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی روز یکشنبه گفتند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *