Home / زندگی / مسئله استراتژیک اتحادیه تندروها برای جو بایدن

مسئله استراتژیک اتحادیه تندروها برای جو بایدن

رئیس جمهور ترامپ می گوید“خواب آلوده بایدن فقط یک اسب تروا برای دستور کار چپ رادیکال است. او هر کاری که بخواهد انجام می دهد!”

جالبه. آنقدر خنده آور است که بایدن این ادعا را با س questionال مسخره کرد: “آیا من شبیه یک سوسیالیست رادیکال هستم که نقطه ضعفی نسبت به آشوبگران دارد؟”

با وجود تمام تلاشهایی که ترامپ و اعضای حزب جمهوری خواه وی برای ترس از رای دهندگان از نامزد دموکرات ها برای ریاست جمهوری انجام داده اند ، بایدن مانند همیشه باقی مانده است: یک واسطه قابل پیش بینی که زودتر از مایکل هرینگتون ، سازمان دهنده بزرگ سوسیال دموکرات ، به عنوان “جناح چپ” به جایی نرفته است. ممکن است “

بیشتر بخوانید:  اطمینان خاطر ترامپ در مورد هزینه های پایین تر مواد مخدر حقیقت بسیاری از مصرف کنندگان را پنهان می کند

ترس از بایدن – به عنوان نامزد و رئیس جمهور – این نیست که او بیش از حد افراط کند. وی در پرداختن به چالش های ناشی از همه گیری ، بیکاری گسترده ، بحران تخلیه ، نابرابری اقتصادی ، خشونت پلیس ، نژادپرستی سیستمی ، بحران آب و هوا و کنترل پنتاگون به اندازه کافی جسارت نخواهد داشت.

بنابراین ، اگر هدف ترغیب رای دهندگان مشکوک به رای دادن برای بایدن باشد ، آیا واقعاً منطقی است که سناتور و معاون رئیس جمهور سابق را که از کمک های مالی وال استریت و معاملات تجاری بد حمایت می کرد ، به عنوان یک چهره تحول آفرین در سیاست ما نشان دهیم؟ یا اینکه منطقی است که بگوییم رأی دادن به نامزد دموکرات بخشی ضروری از یک مبارزه بزرگتر برای عدالت اقتصادی ، اجتماعی و قومی است؟

این س particularlyالات به ویژه س forالات سختی برای اتحادیه های کارگری است ، که می خواهد کارگران ترامپ را – که در سال 2016 دو پنجم آرا from را از خانواده های صنفی دریافت کرده است – در ایالت های نبرد که انتخابات 2020 تعیین می شود ، رد کنند.

کارگران برق ، رادیو و ماشین آلات متحد آمریکا ، فدراسیون مستقلی 84 ساله با سابقه اولویت دادن به همبستگی طبقه کارگر بر سیاست حزب ، به این نتیجه رسیدند که بهترین استراتژی دستیابی به 35000 کارگری است که نماینده آنها هستند. در صنایع تولیدی و مشاغل بخش دولتی و خصوصی.

بیشتر بخوانید:  آینده CQ: کنگره

UE اشتیاق تقلبی برای بایدن ندارد. در عوض ، در یک ارزیابی دقیق از نژاد منتشر شده قبل از تغییر سنتی روز کارگر به یک کارزار پاییزی ، هیئت مدیره عمومی اتحادیه اذعان کرد که “کارگران شایسته یک دولت و رئیس جمهور هستند که از آنها در برابر هجوم شرکت ها دفاع خواهد کرد. از چند دهه گذشته “شرکت های حریص به مشاغل خوب حمله کرده اند ، به اتحادیه های صنفی ما حمله کرده و جوامع ما را نابود کرده اند. ما باید صادقانه بگوییم که در انتخابات 2020 نمی توان به آن رئیس جمهور دست یافت.”منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

چگونه انتخابات را بی ادبانه ، آشکار و آشکار بدزدیم

فردا ترامپ هنجارهای دموکراتیک را می شکند! پست “چگونه انتخابات را با بی ادبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *