Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / مریلند نزدیک به 85 درصد سایت های نظرسنجی را حذف خواهد کرد ، اما مقامات می گویند آنها نگران نیستند

مریلند نزدیک به 85 درصد سایت های نظرسنجی را حذف خواهد کرد ، اما مقامات می گویند آنها نگران نیستند

طبق برنامه پیشنهادی هیئت انتخابات ایالتی که توسط لاری هوگان فرماندار مجاز است ، مریلند قرار است برای انتخابات نوامبر از حدود 1800 شعبه اخذ رای به 282 مرکز اخذ رأی برای تلاش در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در میان رای دهندگان منتقل شود.

نیکی چارلسون ، معاون هیئت انتخابات مریلند ، به دیلی کالر نیوز گفت ، برخلاف مکان های رای گیری ، مراکز رای دهی به اندازه سالن های ورزشی یا مراکز همایش بزرگ و باز هستند. اگرچه نزدیک به 85٪ از مراکز رای دهی معمول ایالت بسته شده است ، اما مقامات انتخاباتی معتقدند که توانایی مراکز رای دهی برای حضور بیشتر ، غیابی و رای گیری زودهنگام در نهایت از محرومیت هرگونه رأی دهنده از حق رأی جلوگیری خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  بررسی واقعی: آیا 6 فعال آنتیفا در ارتباط با آتش سوزی در منطقه داگلاس ، اورگان دستگیر شده اند؟

مطابق برنامه ، علاوه بر توانایی کنترل بهتر هجوم رأی دهندگان شخصی ، مراکز رأی دهی واجد شرایط رأی دادن در هر مرکز در شهرستان خود هستند.

چارلسون گفت که انتقال از هزاران شعبه اخذ رای به صدها مرکز رای دهی بیشتر به دلیل کمبود پرسنل در این ایالت بوده است.

وی گفت: “ناتوانی در نظرسنجی ها ، مانند این بود كه همجوشی غیر آلی از قبل اتفاق افتاده باشد.”

واشنگتن پست گزارش داد که مریلند از کمبود نزدیک به 14000 کارمند نظرسنجی در اوایل ماه اوت خبر داد. چارلسون گفت ، اکنون این کمبود تا حد زیادی کاهش یافته است زیرا مراکز اخذ رأی نسبت به مراکز رأی گیری به کارکنان بسیار کمتری در هر مرکز احتیاج دارند. (مرتبط: هیچ معافیت کنگره ایالت هایی را که با هزینه های انتخاباتی تحت فشار قرار دارند ترک نمی کند)

بیشتر بخوانید:  دموکرات ها در مجلس نمایندگان در حال بررسی یک لایحه تخفیف 2.2 تریلیون دلاری از COVID-19 هستند

چارلسون گفت که پرسنل کمتر در نظرسنجی و افزایش فضای بین رای دهندگان و ماشین آلات به اطمینان از ایمنی نیز کمک می کند و افزود که این مراکز به ماسک و تجهیزات محافظت شخصی مانند ضدعفونی کننده دست نیاز دارند.

مراکز رای دهی بیشترین تمرکز را در مناطقی با بیشترین جمعیت مانند بالتیمور و شهرستان پرنس جورج دارند. در مرکز دوم ، که از مرز شرقی واشنگتن دی سی مشترک است ، چارلسون گفت که 11 مرکز برای رای گیری زودهنگام و 40 مرکز در روز انتخابات باز خواهند بود.

بیشتر بخوانید:  تحقیقات رابرت مولر: پاک کردن تلفن های کارمندان قبل از بازگرداندن آنها به وزارت دادگستری

این ایالت همچنین در اواخر ماه اوت درخواست رأی غیابی را برای همه رأی دهندگان ثبت شده ارسال کرده و به آنها رأی گیری زودهنگام که از هشت روز قبل از انتخابات آغاز می شود ، اجازه می دهد. (مرتبط: با ارسال برگه های رای گیری غیرحضوری توسط کارولینای شمالی ، رای گیری از طریق پست آغاز می شود)

چارلسون گفت: “ما در حال آماده شدن برای حضور هر رأی دهنده ثبت نام شده هستیم ، حتی اگر اینگونه نباشد.”

بیشتر بخوانید:  در حالیکه نمایندگان تایلند به اصلاحات قانون اساسی رای می دهند ، اعتراض می کنند

اگرچه مسئولان انتخابات معتقدند که این طرح در روز انتخابات کارساز خواهد بود ، اما آنها اذعان می کنند که این طرح کامل نیست. رأی دهندگان شخصی در انتخابات مقدماتی ایالت سه ماه پیش با صف های طولانی ساعتها روبرو بودند ، این خطر با کمبود مکان برای رای دادن و رای دادن افراد بیشتر تشدید می شود.

آناپولیس ، MD – 17 آوریل: فرماندار مریلند ، لری هوگان ، در جریان جلسات خبری در مورد همه گیری ویروس کرونا ویروس جدید در مقابل خانه ایالتی مریلند با خبرنگاران صحبت می کند (عکس از چیپ سامودویلا / گتی ایماژ)

روزنامه محلی گزارش داد ، هوگان ، یک جمهوری خواه ، هشدار داد که طرح انتقال به حوزه های رای گیری “هنگامی که برای اولین بار به اتفاق آرا از سوی هیئت انتخابات ایالتی پیشنهاد شد ،” به سرکوب رای دهندگان منجر می شود “.

بیشتر بخوانید:  دادگاه عالی هاوایی در حال بررسی امضای الکترونیکی در دادخواست استیضاح است

هجوم آرای غیابی نیز به تأخیر انداختن نتایج کامل منجر می شود ، حتی اگر بایدن همچنان یک نامزد قدرتمند در یک دموکراسی مستحکم باشد که فقط به هیلاری کلینتون فراخوانده شده است. دقایق پس از بسته شدن رای گیری در سال 2016.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

آمریکایی های آسیایی از جمهوری خواهان به دموکرات روی می آورند و آرمان های محافظه کارانه سیاست های هویتی را کنار می گذارند

سیاست های هویتی حزب دموکرات با نسل جدیدی از رای دهندگان آسیایی ، که آرمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *