Home / آمریکا / مرد جورجیایی به دلیل طرح بلیط Master Golf به زندان افتاد

مرد جورجیایی به دلیل طرح بلیط Master Golf به زندان افتاد

روز دوشنبه ، یک مرد جورجیایی پس از اعتراف به جرم در طرحی که از هویت های مسروقه برای تهیه بلیط مسابقات گلف مسترز استفاده می کرد ، به بیش از دو سال زندان فدرال محکوم شد.

دادستان های فدرال می گویند استیون مایکل فریمن ، 42 ساله ، از آتن و سه نفر از اعضای خانواده در تگزاس ، آن بلیط ها را برای سود فروخته اند.

بیشتر بخوانید:  گزارش هشدار می دهد که گروه های پول دار چپ و چپ در حال برنامه ریزی برای "منفجر کردن بمب" در انتخابات 2020 هستند

فصل باز؟ ویروس کرونا ویروس ایالات متحده را برای کسب صلاحیت بسته است

قاضی دادگاه منطقه ای Randall Hall در آگوستا ، زادگاه این مسابقات ، فریمن را به 28 ماه زندان محکوم کرد. بیش از یک سال از اعتراف گناه فریمن به جرم توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری از طریق پست می گذرد. پدر و مادر و خواهر وی نیز سال گذشته به جرم خود اعتراف کردند و به سه سال حبس تعلیقی محکوم شدند.

بیشتر بخوانید:  فشار خون کنترل نشده در ایالات متحده: یک مطالعه

به عنوان بخشی از معاملات اعلامیه ، اعضای خانواده توافق کردند که تقریباً 275،500 دلار غرامت بپردازند. در بیانیه مطبوعاتی دفتر دادستانی ایالات متحده ، بابی کریستین ، اشاره ای به این که خانواده چند بلیط دریافت کرده و چه مبلغی دریافت کرده اند نشده است.

دادستان های فدرال گفتند که این خانواده از سال 2013 تا 2017 از کارت های شناسایی به سرقت رفته برای فریب سیستم قرعه کشی توزیع کننده بلیط مسابقات و دور زدن قوانین باشگاه گلف ملی آگوستا که به افراد اجازه می دهد فقط یک بار برای ورود به قرعه کشی بلیط اقدام کنند ، استفاده کردند.

بیشتر بخوانید:  بیل بلیسیک با تمرکز بر روی بازی افتتاحیه میهن پرستان در برابر دلفین ها ، از بحث بازنشستگی شانه خالی می کند

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

طبق اسناد دادگاه که دادستان های فدرال در ماه آوریل ثبت کردند ، خانواده برای تهیه نام و آدرس افرادی که برای ایجاد حساب های جعلی برای قرعه کشی بلیط آنلاین آگوستا استفاده شده بودند ، لیست های پستی انبوه را خریداری کردند. این حساب ها با آدرس های ایمیل کنترل شده توسط فریمن و بستگان وی ارائه شده است.

بیشتر بخوانید:  کلی کلارکسون توضیح می دهد که چرا نمی تواند در مورد "جنبه های خاصی" از طلاق "واقعاً باز" باشد.

در اسناد دادگاه آمده است که خانواده سپس از آگوستا ناسیونال درخواست می کنند تا آدرس های مرتبط با حساب های جعلی را تغییر دهند ، با استفاده از “گواهینامه های جعلی رانندگی ، قبض های تقلبی مربوط به آب و برق و اطلاعات کارت اعتباری جعلی در شناسه حساب کاربری جعلی” که برای آنها ارسال شده است. دادستان گفت ، این اطمینان می دهد که هر بلیط برنده شده توسط قرعه کشی به آدرس هایی که فریمن و نزدیکانش دریافت می کنند ارسال می شود.

بیشتر بخوانید:  پلیس گفت: یک مرد در حالی که در BMW در بروکلین نشسته بود ، سه بار هدف اصابت گلوله قرار گرفت

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *