Home / آمریکا / مدرسه ای در نیویورک برای انتقاد از کارتون هایی که پلیس ها را با KKK و دارندگان برده مقایسه می کند ، مورد انتقاد قرار گرفته است

مدرسه ای در نیویورک برای انتقاد از کارتون هایی که پلیس ها را با KKK و دارندگان برده مقایسه می کند ، مورد انتقاد قرار گرفته است

بر اساس گزارشی ، یک مدرسه در نیویورک مورد آتش سوزی قرار گرفت که معلم دبیرستانی عکس اعتراضی تحت عنوان Black Lives Matter (مقایسه زندگی سیاه) در مقایسه پلیس با صاحبان برده و Ku Klux Klan را توزیع کرد.

مامان دبیرستان Westlake ، آنیا پاترنوسترو گفت: “دخترم کاغذ را به من نشان داد. من گفتم:” این چیست؟! شما باید با من شوخی کنید! ” “این کارتون پلیس را با KKK مقایسه می کند. این حمله به پلیس است.”

بیشتر بخوانید:  تام بردی ، آماده بازی Drew Press ، Saints در هفته اول فصل NFL شوید

پاترنوسترو به نیویورک پست گفت: “دیگر کافی است.”

#CANCELNETFLIX

پاترنوسترو اعتراض خود را به مدیر منطقه مدرسه Pleasant School Kurt Coates و مدیر Westlake Keith Schenker که مدرسه آنها در این منطقه است منتقل کرد.

بر اساس گزارشی ، دبیرستان وستلاک در نیویورک پس از آنکه معلم دبیرستانی عکس اعتراضی از Black Lives Matter را در مقایسه پلیس با صاحبان برده و Ku Klux Klan مقایسه کرد ، مورد انتقاد شدید قرار گرفت. (گوگل)

بیشتر بخوانید:  یک مقام بهداشت گفت تعداد هواداران محدود در ورزشگاه Arrowhead می تواند ایمن تر از تماشای مسابقه در یک میخانه ، در یک خانه شلوغ باشد

“این کارتون ناراحت کننده است.” یک مادر دو فرزند ، اهل لهستان ، اضافه کرد ، “ما باید به مردان آبی پوش احترام بگذاریم که از ما محافظت می کنند.

“ما برای شستشوی مغزی فرزندانم نیازی به معلمی نداریم. من به فرزندانم یاد می دهم چه درست و چه نادرست.”

دخترش نیکول گفت که او به دلیل مطلع بودن در طرح بحث برانگیز درس مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:  دادگاه تجدیدنظر دستور حمایت از مهاجران از السالوادور ، هائیتی ، سودان و نیکاراگوئه را لغو می کند

این نوجوان درباره عکسی که آن را یک طرفه و ضد پلیس می داند ، گفت: “کارتون نفرت انگیز بود.” شما پلیس را با همه افراد وحشتناک تاریخ مقایسه کرده اید. عادلانه نبود. این درست نبود »

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کریستوپر مورنو ، معلم HS Westlake گفته می شود که یک کارتون پنج قاب در کلاس 8 یازدهم به دانش آموزان کلاس یازدهم داده است.

بیشتر بخوانید:  به روزرسانی های زنده: رقابت نامزدی دیوان عالی کشور پس از مرگ روت بدر گینسبورگ آغاز می شود

سه تایر اول صاحبان برده و عضوی از KKK را نشان می دهد و زانوان آنها را بر پشت مردان سیاه پوست گره خورده نشان می دهد. عضو KKK همچنین یک حلقه در اطراف گردن مرد سیاه پوست دارد. دو تابلوی آخر یک کلانتر و یک افسر پلیس را نشان می دهد که زانوها را روی گردن یک مرد سیاه دستبند گذاشته اند.

بیشتر بخوانید:  فشار خون کنترل نشده در ایالات متحده: یک مطالعه

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *