Home / زندگی / مدارسی که از فراگیری آنلاین در بیماری همه گیر استفاده می کنند در معرض خطر هکرها قرار دارند

مدارسی که از فراگیری آنلاین در بیماری همه گیر استفاده می کنند در معرض خطر هکرها قرار دارند

یادگیری آنلاین به این معنی است که مناطق مدارس با تکثیر گسترده دستگاههایی که در شبکه های آنها تعامل دارند روبرو می شود و اقدامات امنیتی موجود را ضعیف می کند.علاوه بر این ، شبکه های خانگی نسبت به شبکه های مدارس امنیت کمتری دارند و از تعمیر و نگهداری کمتری برخوردار هستند.

کریس هینکلی ، رئیس واحد مقاومت در برابر تهدیدات در Armour Defense Inc. تقریباً مطمئن است که هکرها از آسیب پذیری ها ، یک شرکت امنیت سایبری مستقر در تگزاس مطلع هستند و حملات باج افزارها علیه مدارس را در طول سال ردیابی می کنند.

بیشتر بخوانید:  برکناری مدیر کل اداره پست لوئیس دگوئی ، با هر روش قانونی یا قانون اساسی لازم

تهدیدها “بالاتر از همیشه”

مناطقی که مدرسه در آن مشغول به کار است ، قبلاً با تهاجمات روبرو شده اند. سه شنبه گذشته ، مدیر مدرسه آلبرتو کاروالیو گفت پس از تلاش دانش آموزان مدرسه دولتی شهرستان میامی-داد در دو روز متوالی برای دستیابی به سیستم عامل های یادگیری آنلاین ، این منطقه هدف حمله توزیع شده انکار خدمات قرار گرفت. هک DDOS که انگیزه بالقوه باج افزار است ، سعی دارد با پر کردن ترافیک ، خدمات آنلاین را بی استفاده کند ، مانند آنهایی که برای یادگیری آنلاین استفاده می شود.

بیشتر بخوانید:  رأی دادن به ترامپ رأی به آخرالزمان اقلیمی است

کاروالیو به سی بی اس میامی گفت: “یک تلاش مخرب ، یک تلاش مخرب پیچیده و کاملاً هماهنگ برای ایجاد اختلال در ارتباط که برای دانش آموزان و معلمان ما ضروری است ، انجام شد.”

به گفته آرمور ، امسال حداقل 27 منطقه از مدارس و دانشگاه ها هدف حملات باج افزار قرار گرفته اند ، اگرچه تعداد واقعی آنها می تواند بیشتر باشد زیرا بسیاری از حملات باج افزارها به طور علنی اعلام نشده است. اهداف امسال از دانشگاههای تحقیقاتی بزرگی مانند دانشگاه ایالتی میشیگان گرفته تا مناطق کوچکتر مدرسه مانند آنها در هاور ، مونت بود.

بیشتر بخوانید:  هارلم | ملت

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

عدالت ، سرانجام ، برای یک جنایت جنگی در السالوادور

در 16 نوامبر 2019 ، موکب 30 امین سالگرد کشته شدن شش کشیش یسوعی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *