Home / جدید ترین های دنیا / مخالفت دموکرات ها با مارجوری تیلور گرین از رقابت در کنگره کناره گیری می کند

مخالفت دموکرات ها با مارجوری تیلور گرین از رقابت در کنگره کناره گیری می کند

مخالفت دموکراتیک با مارجوری تیلور گرین ، نامزد کنگره جمهوری خواه گرجستان ، اعلام کرد که وی روز جمعه از رقابت خارج خواهد شد.

کوین ون اسدال در بیانیه ای گفت: “من از اینکه اعلام کردم به دلایل خانوادگی و شخصی نمی توانم این رقابت را برای کنگره ادامه دهم ناراحت هستم.” “پس از بحث طولانی با تیم من ، وکلا ، مقامات حزب و دیگران ، پاسخ روشن بود ، کنار رفتن برای رای دهندگان بهتر است.” (مرتبط: نامزد جورجیا که گفته می شود از توطئه QAnon حمایت کرده است در دور دوم حزب جمهوری پیروز می شود)

ون اسدال گفت که از گرجستان دور می شود و در نتیجه از مسابقه محروم خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  دموکرات ها ترامپ را متهم می کنند که در میان بیماری همه گیر COVID-19 ایالت های آبی را ترک کرده است

وی افزود: “این لفاظی ها مانند نامزدی مارجوری گرین به افراط گرایی خطرناکی تبدیل شده است.” “من تمام منابع و همه دانش را در کارزار پشت سر خود برای شکست مارجوری و برگرداندن امید به مردم شمال غربی جورجیا قرار خواهم داد.”

وقتی از توییتر س askedال شد که آیا فرصتی برای کاندیدای دیگری برای جایگزینی او وجود دارد ، ون اسدال گفت: “بله ، تیم ما چنین فکر می کند.” با این حال ، در قانون جورجیا آمده است که اگر نامزدی کمتر از 60 روز قبل از انتخابات انصراف دهد ، جایگزین نمی شود و طبق گفته هیل ، تاریخ انتخابات 53 روز خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  اردوگاه جو بایدن تبلیغاتی را منتشر می کند که مزارع "ترامپ به بایدن" را در پنسیلوانیا نشان می دهد

گرین به دلیل حمایت قبلی خود از QAnon ، گروهی که معتقدند باند نخبه کودک آزاری وجود دارد و شخصیتی ناشناخته دولتی “Q” از طریق نمادها و پیام های دیگر با آنها ارتباط برقرار می کند ، بحث و جدال ایجاد کرد. از آن زمان ، او از حمایت از گروه عقب نشینی کرد و گفت که او نماینده او نیست.

بیشتر بخوانید:  صدایی که توسط جو بایدن در اوکراین به بیرون درز کرد ، بسیار ویروسی شده است

به گفته هیل ، گرین تقریباً مطمئن است که در مسابقه کنگره در گرجی عمیق قرمز خود پیروز شود. رئیس جمهور دونالد ترامپ با ابراز حمایت از گرین ، وی را در توییتر پیروزی اولیه خود در ماه آگوست تبریک گفت و او را “ستاره جمهوری خواهان آینده” خواند.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مقامات گفتند نامه تیت ریوز برای لغو ماسک جعلی است

جکسون ، خانم – مقامات آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی روز یکشنبه گفتند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *