Home / آمریکا / محققان گفتند که رالی موتورسیکلت Sturgis با 20 درصد موارد ویروس کرونا در ایالات متحده در ماه آگوست مرتبط است

محققان گفتند که رالی موتورسیکلت Sturgis با 20 درصد موارد ویروس کرونا در ایالات متحده در ماه آگوست مرتبط است

طبق گفته محققان مرکز اقتصاد و مطالعات سیاست گذاری سلامت در دانشگاه ایالتی سن دیگو ، 19 درصد از 1.4 میلیون مورد ویروس کرونا در ایالات متحده بین 2 آگوست تا 2 سپتامبر را می توان در رالی موتور سیکلت Sturgis برگزار کرد که در داکوتای جنوبی برگزار می شود.

بیش از 266000 مورد ویروس کرونا به این رویداد 10 روزه نسبت داده می شود که بیش از 460،000 نفر با وجود نگرانی از اینکه می تواند به یک رویداد فوق العاده شیوع تبدیل شود ، بیش از 460،000 نفر در آن شرکت کردند.

بیشتر بخوانید:  یک کارمند فروشگاه اسباب بازی "WAP" را به لیست پخش فروشگاه اضافه می کند ، فقط خیلی دیر متوجه آن می شود: "خون من سرد می شود"

محققان در مقاله ای نوشتند: “به این نتیجه رسیدیم كه رالی موتورسیکلت Sturgis هزینه های بهداشت عمومی حدود 12.2 میلیارد دلار ایجاد كرده است.” “این برای پرداخت هر یک از 462،182 دلار شرکت کنندگان در مقابل 26،553.64 دلار بدون نمایش” ، کافی است. “

کفش های کتانی جانباز قطع شده دو جانبه بر فراز Sturgis Rallye با پرچم غول پیکر آمریکا ، Trump 2020 Parachute

این رویداد از 7 اوت تا 16 آگوست در شهر استورگیس برگزار شد که حدود 7000 نفر جمعیت دارد.

محققان گفتند که این خوشه موارد ویروس کرونا را حدود شش تا هفت از هر 1000 نفر در Mead County ، خانه Sturgis افزایش داده است.

بیشتر بخوانید:  به روزرسانی های زنده: آتش سوزی های مرگبار در سراسر ساحل غربی در حال آتش گرفتن است

محققان نوشتند: “این نتایج نشان می دهد ، بر خلاف اجتماعات بزرگ قبلی مورد مطالعه (یعنی اعتراضات تولسا و BLM) ، در مورد استورگیس ، به نظر می رسد مردم محلی در این حوادث شرکت داشته اند.” “این احتمال را ایجاد می کند که ساکنان محلی در معرض خطر گسترش COVID-19 قرار بگیرند ، به ویژه اگر از استراتژی های تخفیف پیروی نکنید (مانند استفاده از ماسک ، تعامل نزدیک با اعضای خانواده ، جلوگیری از ازدحام جمعیت).

بیشتر بخوانید:  استوارت سنک 47 ساله مدعی پیروزی در مسابقات Open Safeway است

بیماران کرونا ویروس با احساس گناه و ترس از شیوع بیماری مقابله می کنند

به تصاویر نگاه کنید:

محققان مرکز اقتصاد و مطالعات سیاست سلامت همچنین گسترش COVID-19 مرتبط با اعتراضات سیاه زندگی در سراسر ایالات متحده را بررسی کردند و نتیجه گرفتند که این اعتراضات به اندازه برخی از مردم مضر نیستند.

محققان در مقاله ای که در اصل در ژورنال Black Lives Matter منتشر شده بود ، نوشتند: “ما نتیجه گرفتیم که پیش بینی های افزایش جمعیت در موارد COVID-19 از اعتراضات Black Lives Matter Matures بسیار محدود بود.” ژوئن.

بیشتر بخوانید:  چرا ترامپ صحبت کرد ، حتی اگر از کتاب "وحشتناک" وودوارد ترس داشت

آواز “تولدت مبارک” می تواند منجر به شیوع ویروس کرونا شود؟

مقامات بهداشتی مینه سوتا در اوایل ماه سپتامبر گفتند که مردی در حدود 60 سال سن که در مسابقات رالی موتورسیکلت استورگیس شرکت کرده بود اولین مرگ گزارش شده از ویروس کرونا مربوط به این رویداد بود.

عکس ها نشان می دهد که شرکت کنندگان تا حد زیادی دستورالعمل های فاصله اجتماعی را نادیده می گرفتند و بندرت ماسک می زدند. آنها بارها و مشاغل محلی را بسته و در اجراهای موسیقی زنده کنار هم می ایستادند.

فرماندار داکوتای جنوبی ، کریستی نوئم هرگز دستور حفاظت از ایالت خود را صادر نکرده است.

بیشتر بخوانید:  سینسیناتی شماره 13 در بازی افتتاحیه 55-20 آستین بی را پشت سر می گذارد

نوئم در ماه آوریل به هانیتی گفت: “من به مردمم اعتماد داشتم ، آنها به من اعتماد داشتند كه بهترین تصمیم را برای ما بگیرند و آنها كاری بسیار شگفت انگیز انجام دادند.” “به همین دلیل است که برنامه من برنامه ای برای بازگشایی نیست ، بلکه برنامه ای برای بازگشت به حالت عادی است.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مایکل روئیز از فاکس نیوز و آسوشیتدپرس در این گزارش سهیم بودند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *