Home / جدید ترین های دنیا / مجلس سنا در ویرجینیا ، قانون گسترده اصلاحات پلیس را تصویب می کند

مجلس سنا در ویرجینیا ، قانون گسترده اصلاحات پلیس را تصویب می کند

ریچموند ، ویرجینیا (آسوشیتدپرس) – سنای ویرجینیا روز پنجشنبه قانون گسترده اصلاحات پلیس را که استفاده از خفقان را ممنوع می کند ، حکم جستجو را بدون اعتصاب محدود می کند و زمینه های پس گرفتن شهادت از مقامات اجرای قانون را که مرتکب سو m رفتار می شوند ، تصویب کرد.

این قانون در امتداد احزاب به تصویب رسیده است و شامل بسیاری از اقداماتی است كه معترضان در سراسر كشور از زمان كشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس در 25 مه درخواست كرده اند. دموکراتها از آن بعنوان یک دستاورد مهم استقبال کردند که به گفته آنها ضمن ارتقا li آزادیهای مدنی و رفع نیازهای فوری ، امنیت عمومی را حفظ می کند.

بیشتر بخوانید:  قضات: ترامپ نمی تواند مردم را از نقشه های منطقه خارج کند

سناتور مامی لاک ، حامی مالی اصلی این لایحه گفت: “ما به اندازه کافی سرعت را کاهش داده ایم و زمان آن رسیده است که ما در اینجا برخی از انصاف ها و برخی از عدالت ها را انجام دهیم.”

سایر جنبه های این لایحه ، پلیس را ملزم به اخطار قبل از شلیک اسلحه و ممنوعیت شلیک به اتومبیل های در حال حرکت می کند.

بیشتر بخوانید:  "انبوهی از آوار": کارل روو با یادآوری پیامدهای حملات 11 سپتامبر خراب شد

اکنون قانونگذاری به مجلس نمایندگان می رود ، زیرا اخیراً اکثریت دموکرات تعداد انگشت شماری از لوایح مشابه را تصویب کرده است. این دو اتاق تا حد زیادی موارد اصلاحات پلیس را در نظر می گیرند ، اما اختلافاتی بین آنها وجود دارد. روز پنجشنبه ، دموکرات های میانه رو در مجلس سنا به جمهوریخواهان پیوستند تا لایحه ای را در مجلس نمایندگان با هدف سهولت تعقیب افسران پلیس به دلیل سوisc رفتار ، شکست دهند.

رالف نورتهام ، فرماندار دموکرات ، جلسه ویژه قانونگذاری را که ماه گذشته آغاز شد ، فراخوانی کرد تا به تأثیرات اقتصادی ویروس کرونا بپردازد و اصلاحات پیشنهادی پلیس و دادرسی کیفری را در پی قتل فلوید بررسی کند.

بیشتر بخوانید:  اطلاعیه تبلیغات انتخاباتی ترامپ از برنامه بایدن برای افزایش پذیرش پناهندگان انتقاد می کند

برخی از سناتورهای جمهوری خواه این لایحه را که روز پنجشنبه تصویب شد ، برای افسران پلیس که می تواند جنایتکاران را توانمند و افراد بی گناه را بکشد ، فاجعه توصیف کردند. قانون گذاران جمهوری خواه گفته اند كه دموكرات ها ناعادلانه از تاكتیك هایی كه پلیس هنگام تصمیم گیری در ثانیه ثانیه در محیط های دارای استرس زیاد استفاده می كند ، زیر سوال می روند.

بیشتر بخوانید:  لایحه تسکین ویروس کرونا در جمهوری خواه در سنا غرق می شود

سناتور آماندا چیس ، نماینده جمهوری خواه در انتخابات برای فرمانداری ، گفت: “چطور جرات می کنیم اینجا بنشینیم و س questionال کنیم وقتی صبح روز دوشنبه فقط بازیکنان پشتیبان هستیم.”

چیس وقتی خودش را “قربانی” رفتار ناشایست پلیس توصیف کرد ، ناله های بلند دیگر قانونگذاران را برانگیخت. چیس سال گذشته عذرخواهی کرد ، زیرا یک افسر پلیس کاپیتول را به دلیل محرومیت از دسترسی به پارکینگ تعیین شده مقصر دانست. چیس گفت که از اینکه فهمید افسر بعداً بخش را ترک کرده خوشحال است ، به عنوان مثال وی گفت که رویه های انضباط داخلی اداره پلیس در حال کار است.

بیشتر بخوانید:  "یک دسته وحشی": دن بونگینو در میان معترضین به امید مرگ نمایندگان زخمی منفجر می شود

رهبر اقلیت سنا ، تامی نورمانت ، یک جمهوری خواه ، با عصبانیت قصور چیس را به دلیل توصیف غیرمنصفانه و نادرست عزیمت افسر ، که به گفته وی برای کار بهتر بود و هیچ ارتباطی با حادثه چیس نداشت ، تقبیح کرد.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

پس از امضای حکم فرماندار ، کایل ریتنهاوس با استرداد می جنگد

وکیگان ، ایلینوی – جوان 17 ساله متهم به قتل دو معترض در ویسکانسین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *