Breaking News
Home / زندگی / مجلس به دستور ترامپ مالیات حقوق و دستمزد را به تعویق نمی اندازد

مجلس به دستور ترامپ مالیات حقوق و دستمزد را به تعویق نمی اندازد

فیلیپ جی کیکو ، مدیر ارشد دولت ، روز جمعه در سخنرانی “همکار عزیز” به کارمندان مالیاتی که طبق دستور اجرایی دونالد ترامپ مجاز است موکول نمی شود.

دستور اجرایی ترامپ ماه گذشته از اول سپتامبر به کارفرمایان این امکان را داد که تاخیر در جمع آوری مالیات حقوق کارمندان ، که در چک های حقوق و دستمزد نگهداری می شود ، برای افرادی که به صورت هفتگی کمتر از 4000 دلار درآمد دارند ، به تأخیر بیفتد. دستور تاخیر مالیات که تا پایان سال مجاز است ، به عنوان اقدامی کاتالیزوری برای مقابله با رکود اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید:  ساعت کمدی شومر و سینفلد: بازدیدها و مراحل

اگرچه بسیاری از کارفرمایان بخش خصوصی ترجیح داده اند در آن شرکت نکنند ، دولت ترامپ از سازمان های اجرایی خواسته است مالیات حقوق کارمندان فدرال را به تعویق بیندازند. از آنجا که کنگره بخشی از قوه مجریه نیست ، پرسنل مجلس و سنا تحت تأثیر این حکم قرار نگرفتند.

سازمان حسابرسی مرکزی ، که بر لیست حقوق و دستمزد کارمندان پارلمان نظارت می کند ، گفت که این میزان بین سود به تعویق انداختن و چالش های اجرای آن است.

بیشتر بخوانید:  بنای یادبود آیزنهاور با پایان دادن به 20 سال مبارزه برنامه ریزی در Capitol Hill افتتاح شد

“پس از بررسی بخشنامه و در نظر گرفتن ساختار منحصر به فرد شورا ، دفتر مدیر ارشد اداری ، با تصویب کمیته مدیریت مجلس ، تصمیم گرفت که اجرای تعویق به نفع مجلس نباشد یا کتاب های Kiko داشته باشیم. در نتیجه ، ما تعویق مالیات حقوق و دستمزد را اجرا نمی کنیم.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سوال زندگی سیاه | ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *