Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / مجرمان فلوریدا برای پرداخت جریمه و هزینه قبل از رای گیری ، دادگاه حکم می دهد

مجرمان فلوریدا برای پرداخت جریمه و هزینه قبل از رای گیری ، دادگاه حکم می دهد

یازدهم دادگاه تجدیدنظر مدار روز جمعه قانونی در فلوریدا را تأیید کرد که مجرمان را ملزم به پرداخت همه جریمه ها و هزینه های دادرسی قبل از رای دادن می کند.

طبق گزارش هیل ، یک رای 6 تا 4 از یک هیئت 10 نفره قاضی دادگاه بدوی قبلی را که صلاحیت رأی دادن به مجرمان فلوریدا را با وجود هرگونه هزینه باقی مانده اعطا کرده بود ، لغو کرد. (مرتبط: قاضی درمورد جنایتکارانی که برای رای دادن در فلوریدا جریمه می پردازند ، حکم می کند)

بیشتر بخوانید:  تخلفات کار روغن نخل با مارک های برتر جهان و بانک ها مرتبط است

اکثریت نوشتند: “فلوریدا از هر مجرم ، صرف نظر از ثروت ، که نتواند هر دوره از مجازات کیفری خود را – مالی یا غیر آن را به اتمام برساند ، امتیاز را دریغ می کند.”

این گزارش از اصلاحیه قانون اساسی فلوریدا که در سال 2018 توسط رأی دهندگان تصویب شد ، ناشی از آن بود که به افرادی که به جرم یک جنایت محکوم شده بودند ، حق رای دادن پس از تحقق “تمام شرایط” مجازات آنها را به وجود آورد.

بیشتر بخوانید:  دموکرات های مجلس نمایندگان برای جلوگیری از تعطیلی لایحه موقت بودجه دولت را ارائه می دهند

پاول اسمیت ، معاون رئیس مرکز حقوقی کمپین ، در بیانیه ای که توسط The Hill ارائه شد ، گفت: “این یک تصمیم بسیار ناامیدکننده است.” “در حالی که احیای کامل حقوق پیش بینی شده توسط متمم 4 دستیابی به موفقیت در پاییز امسال کمتر می شود ، ما این مبارزه را برای همه رای دهندگان فلوریدا ادامه خواهیم داد ، بنابراین مزایای کامل این 4 اصلاحیه روزی محقق خواهد شد.”

بیشتر بخوانید:  در حالی که جو بایدن هولیگان ها و سارقان را نکوهش می کند ، کمالا هریس همچنان به حمایت از گروه نجات جنایتکاران خشن مظنون ادامه می دهد.

به گفته Axios ، دادگاه استدلال کرد که جریمه ها و هزینه ها به عنوان سرپرست مالیات محسوب نمی شوند ، منتقدان استدلال می کنند.

در این تصمیم آمده است: “هزینه ها و هزینه های دادرسی قسمت قانونی یک قضاوت کیفری است – یعنی بخشی از بدهی به جامعه که مجرمان باید برای جرایم خود بپردازند – مبنایی برای در نظر گرفتن آن مالیات وجود ندارد.”

بیشتر بخوانید:  Moderna ماه نوامبر را هدف قرار داده است تا ببیند واکسن Coronavirus چقدر موثر است

مهلت ثبت نام رای دهندگان در فلوریدا 5 اکتبر است.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

7 نفر برای تکمیل باقی مانده دوره جان لوئیس در کنگره رقابت کردند

آتلانتا (AP) – پس از اینکه جان لوئیس به مدت 34 سال در کنگره در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *