Breaking News
Home / زندگی / متشکرم توجه داشته باشید | ملت

متشکرم توجه داشته باشید | ملت

خوانندگان عزیز ،

متاسفانه ، در حال نوشتن هستم تا به شما بگویم این آخرین ستون من است به نام درخواست یک دوست.

با خواندن ستون های مشاوره در تمام زندگی خود ، افتخار می کردم که چنین باشم ملت از من خواسته شد که یکی بنویسم ، خصوصاً اینکه اولین مجله ای بود که این مجله تاکنون منتشر کرده است. “درخواست یک دوست” بی نظیر بود ملت، که منعکس کننده مشکلات ناشی از حضور در چپ سیاسی در یک جهان سرمایه دار و گاه راست است.

توصیه های زیادی از طرف رسانه های جریان اصلی در دسترس است ، به ویژه در مورد روابط عاشقانه ، پدر و مادر ، خانواده های بزرگ ، دوستی ، افسردگی و محل کار. اما بیشتر این نکات فرض می کنند که مشکلات شما کاملاً مربوط به خودتان است. “درخواست دوست” در تصور او نادرست بود که مسائل بزرگتر جامعه – به ویژه مرد سالاری ، نژادپرستی و ترتیبات اقتصادی ما – نادر بود.

با این حال ، “پرسیدن از یک دوست” نیز در مورد جدی گرفتن مشکلات خوانندگان و تلاش برای کمک به حل آنها در رسانه های چپ غیرمعمول نبود. رسانه های مستقل بندرت در مورد چگونگی زندگی خود توصیه هایی به خوانندگان ارائه می دهند. ما تمایل داریم که این کار را به آS یا دنیای مناز دنیا ، گویی زندگی روزمره آنقدر ریز – بیش از حد زنانه – است که می توانیم معضلات آن را به شرکت های آمریکایی بسپاریم. البته این یک اشتباه است: ما به کمک نیاز داریم! بعضی اوقات باید به ما بگوییم که چگونه کنار بیاییم ، و شاید گذاشتن یک نشانه سیاسی شرم آور در باغچه شما فرزندپروری خوبی باشد ، حتی اگر نوجوان شما موافق نباشد و سرمایه داری ، تغییرات آب و هوایی و دونالد ترامپ ما را دیوانه کند.

بیشتر بخوانید:  تاریخچه نهنگ | ملت

از آنجایی که همه ما از احساس احساس درمورد فرهنگ لغو خسته شده ایم ، خوشحالم که گزارش می دهم که هیچ بحث و جدالی باعث لغو این ستون نشده است. با این حال ، “پرسیدن از یک دوست” گاهی بحث برانگیز بود. پاسخهای من به چند همسری ، S و M ، ترنسوبیا و اخلاق سرقت در مغازه باعث خشم چپ گرایان شد ، در حالی که هر چیزی در مورد رابطه جنسی باعث آزار خوانندگان محافظه کار می شود. پیامی از یک شلخته فمینیست مارکسیست که تقریباً از درون منفجر شد – و در رسانه های راست گرایان نیز نوشته شد – اما من در وجود چنین شخصی شک دارم (# هدف!) بیش از پاسخ من که باعث چنین مخمصه ای شده است. اکثر ملت البته خوانندگان با دیدن اینکه شلخته فمینیست مارکسیست یک شخص واقعی است بسیار هیجان زده شدند.

بیشتر بخوانید:  پرسش و پاسخ: ماندلا بارنز | ملتمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سوال زندگی سیاه | ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *