Breaking News
Home / زندگی / متخصصان برجسته بهداشت در تلاشند اعتماد عمومی به واکسن ویروس کرونا را افزایش دهند

متخصصان برجسته بهداشت در تلاشند اعتماد عمومی به واکسن ویروس کرونا را افزایش دهند

دو نفر از کارشناسان برجسته پزشکی دولت ترامپ تلاش کردند تا اعتماد عمومی که توسط واکسن COVID-19 متزلزل شده است را در جلسه سنا در روز چهارشنبه در میان س questionsالات مربوط به دخالت سیاسی در این کارزار عمومی افزایش دهند.

جروم ژنرال آدامز ، جراح ، که در کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی حضور داشت ، گفت: “ما در کشور و جهان تردید بی سابقه ای در مورد واکسن داریم.” “من فکر می کنم درک این نکته نیز مهم است که ما یک اپیدمی یک قرن در بالای انتخابات ریاست جمهوری داریم و این پیام ها را حتی دشوارتر و نگران کننده کرده است.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ ترومبری در عمق جدید پوشیده است

آدامز ادامه داد: این همان چیزی است که من می توانم به عنوان عضوی از گروه ویژه کرونا ویروس به شما بگویم: به هیچ وجه سیاسی سازی فرآیند واکسن صورت نگرفته است.

هیچ یک از آنها در مورد اینکه آیا اظهار نظرهای سیاسی رئیس جمهور درباره واکسن – از جمله قول پایان ماه اکتبر علی رغم فقدان شواهد آزمایش بالینی هنوز و متهم کردن بازیگران “دولت عمیق” FDA به کند کردن روند ، اظهارنظر نمی کند یا خیر می تواند به میزان واکسیناسیون آسیب برساند .

بیشتر بخوانید:  مایا مور و جاناتان آیرونز: بیش از یک داستان عاشقانه

پاتی موری ، دموکرات از ایالت واشنگتن پرسید آیا آدامز رئیس جمهور را به چالش می کشد تا در روند کار دخالت نکند یا اطلاعات غلطی را منتشر نکند؟

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بررسی شایستگی عقاید مذهبی افراطی امی کانی بارت

قاضی ایمی کانی بارت در تاریخ 26 سپتامبر سال 2020 توسط رئیس جمهور ترامپ در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *