Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / مبارزات انتخاباتی ترامپ برای مشاغل میشیگان ، هشدار درباره سابقه بایدن در تجارت را داد

مبارزات انتخاباتی ترامپ برای مشاغل میشیگان ، هشدار درباره سابقه بایدن در تجارت را داد


پرزیدنت ترامپ در حالی که طرفداران وی بدون ماسک و فاصله اجتماعی در خارج از آشیانه فرودگاه جمع شدند ، از تلاش های خود برای بازگرداندن مشاغل تولیدی به میشیگان در طی یک راهپیمایی مبارزاتی ستایش کرد.

رئیس جمهور با Air Force One به عنوان پس زمینه خود به تریبون صعود کرد ، مانند آنچه او مبارزات خود را در سال 2016 آغاز کرد و با هواپیمای شخصی خود در سراسر کشور توقف کرد – قبل از COVID-19.

آقای ترامپ گفت: “جو بایدن کار خود را وقف تغییر شغل در خارج از کشور در میشیگان و برون سپاری کارخانه های میشیگان کرده است.” “ما آن را تغییر داده ایم.”

بیشتر بخوانید:  ووس منتقد دموکرات را به گروه ویژه پلیس منصوب می کند

طبق آمار وزارت کار ایالات متحده ، مشاغل تولیدی طی 10 سال گذشته به طور پیوسته در این ایالت افزایش یافته است ، به استثنای سال گذشته ، که در آغاز تابستان سال 2019 رکود داشت.

رئیس جمهور در رای گیری به رای دهندگان گفت که سابقه دولت وی در مذاکرات تجاری توسط جو بایدن ، نامزد رقیب ریاست جمهوری دموکرات ، که اوایل روز پنجشنبه به CNN گفت ، USMCA یک معامله تجاری بهتر از NAFTA است ستود.

بیشتر بخوانید:  یک مقام مسئول هشدار می دهد که قانون "پاکت های پنهانکاری" نوید هرج و مرج انتخاباتی را می دهد

ترامپ در اولین دولت خود مجدداً در مورد توافق تجاری ایالات متحده ، مکزیک و کانادا مذاکره کرد – قولی که در زمان مبارزات انتخاباتی در سال 2016 داد ، و اغلب مخالف توافق تجارت آزاد آمریکای شمالی بوده است و می گوید این توافق نامه مشاغل تولیدی را از ایالات مانند میشیگان و ویسکانسین به خارج از کشور می فرستد. هر دو کشور میدان جنگ هستند که رئیس جمهور در سال 2016 کمتر از 1٪ در آنها پیروز شده است.

آقای بایدن ، به عنوان یک سناتور از دلاور ، در سال 1993 به نفع NAFTA رأی داد. به عنوان معاون رئیس جمهور ، بایدن متعهد شد که در مورد رئیس جمهور اوباما درباره NAFTA دوباره مذاکره کند ، اما این اتفاق هرگز نیفتاد.

بیشتر بخوانید:  True the Foot یک کمپین تبلیغاتی سراسری را هشدار می دهد که از هرج و مرج انتخابات هشدار می دهد

وی هنگام حضور در CNN از دادن اعتبار آقای ترامپ به عنوان معامله جدید امتناع ورزید ، اما آقای بایدن اذعان داشت که توافق نامه تجارت به روز شده از توافق قبلی بهتر است.

آقای ترامپ به هواداران خود گفته است كه می خواهد این سوال را بارها و بارها از بایدن بپرسد.

رئیس جمهور با اشاره به شورش های خشونت آمیز که از ماه ژوئن برخی از شهرهای دموکراتیک در سراسر کشور را در برگرفته است ، به حاضران خطاب به حاضران گفت: “جو بایدن مشاغل شما را به چین واگذار کرده و اکنون می خواهد کشور ما را به باندهای چپ خشن تحویل دهد.”

بیشتر بخوانید:  هیئت سانسور فیس بوک زودتر از آنچه انتظار می رفت در آستانه انتخابات راه اندازی شد

اگر بایدن پیروز شود ، پس چین برنده خواهد شد. اگر بایدن پیروز شود ، جمعیت برنده خواهد شد. “” اما من نمی خواهم از این بابت نگران باشم زیرا او برنده نشد. “

آقای ترامپ در سال 2016 با کسب 10704 رأی در ایالت میشیگان برنده شد و تلاش می کند تا آن را در ماه نوامبر قرمز نگه دارد.

بیشتر بخوانید:  سناتور جمهوری خواه س questionsال می کند که آیا حذف تلفن های همراه تیم مولر "تلاش عمدی و گسترده ای" بوده است؟

میانگین نظرسنجی Real Clear Politics نشان می دهد که بایدن در ایالت اصلی اصلی 4 امتیاز از آقای ترامپ جلوتر است.

رئیس جمهور شروع به چرخیدن به سوی رقیب خود کرد ، و او را “جو هایدن” با اشاره به مبارزات انتخاباتی نامزد دموکرات بیشتر به دلیل همه گیری COVID-19 خواند. وی گفت این امتیاز را دارد که در برابر بدترین کاندیدای ریاست جمهوری در تاریخ شرکت کند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ خواستار تحقیق با ایلان عمر به دلیل اتهامات تقلب در رای گیری در پروژه وریتاس است

روز دوشنبه ، رئیس جمهور ترامپ خواستار تحقیق با نماینده ایلان عمر ، از جمهوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *