Home / عمومی / “ما هر دو طرف را پوشش می دهیم”: میزبان فاکس نیوز به نارضایتی دونالد ترامپ از شورای شهر برنی سندرز پاسخ می دهد

“ما هر دو طرف را پوشش می دهیم”: میزبان فاکس نیوز به نارضایتی دونالد ترامپ از شورای شهر برنی سندرز پاسخ می دهد

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، پس از میزبانی فاکس نیوز ، دوشنبه شب در سن تالار ، با یکی از رقبای خود ، سناتور برنی سندرز ، IVT ، در شبکه کابلی مورد علاقه خود انتقادات نادر انجام داد.

تماشای دیوانه برنی در فاکس نیوز عجیب است. جای تعجب نیست که BretBaier و “جمعیت” بسیار خندان و مهربان هستند. خیلی عجیب است و حالا ما دونابرازیل داریم؟ رئیس جمهور صبح روز سه شنبه توئیتی نوشت.

برت بائر ، که به عنوان همکار میزبان فاکس نیوز ، مارتا مک کالوم ، میزبان تالار شهر بود ، در توئیتر خود نوشت ، “بابت تماشای آقای رئیس جمهور متشکرم – دوست داریم شما به زودی در تالار شهر باشید – یا حتی مصاحبه در SpecialReport – مدتی است. ما همه جوانب را پوشش می دهیم. “

بیشتر بخوانید:  میچ مک کانل پس از صدور رای دیوان عالی کشور در مورد تضعیف اتحادیه های صنفی عمومی را مقصر می داند

اظهارات مالیاتی و پیام پوپولیستی سندرز روز دوشنبه در مرکز شهر واقع شد. سناتور ورمونت ده سال قبل از ورود به صحنه ، ده سال اطلاعات مالیاتی را منتشر کرد. رئیس جمهور ، به نوبه خود ، همچنان از آزادی خودداری كرد.

وقتی سندرز از آنها در مورد درآمد خود پرسید ، ساندرز به بایر و مک کالوم گفت: “بیا ، من مالیات خود را پرداخت کردم.” “و اتفاقاً ، چرا دونالد ترامپ به اینجا نمی آید و از او نمی پرسد که چقدر مالیات می دهد؟ رئیس جمهور ترامپ کمی شبکه شما را می بیند ، درست است؟ سلام ، رئیس جمهور ترامپ ، همسرم و من 10 سال آزاد شدیم ، لطفاً همین کار را بکنید.”

ساندرز بعداً در مورد مسئله درآمد خود افزود: “امسال ما 560 هزار دلار درآمد داشتیم. در مورد همسرم و من ، من كتاب خوبی نوشتم. این كتاب در سراسر جهان پرفروش بود و ما درآمد کسب كردیم. اگر کسی فکر کند من هستم. من باید از نوشتن کتاب پرفروش عذرخواهی کنم ، متأسفم ، نمی خواهم. “

بیشتر بخوانید:  موارد سرخک بیش از 700 مورد بدتر می شود ، مقصر ضد واکسیناسیون - پدر هلی کوپتر اصلی است

وقتی بایر از سندرز پرسید که آیا موفقیت کتاب “انقلاب ما” در سال 2016 “رویای آمریکایی” را تأیید می کند ، نامزد دموکرات مخالفت کرد.

سندرز با “نه” به بایر پاسخ داد. “آنچه می خواهیم کشوری است که همه فرصت آن را دارند … بسیاری از افراد تحصیلات دانشگاهی ندارند. بسیاری از مردم سناتور ایالات متحده نیستند.”

وقتی Bayer از مخاطبان استودیو در مورد حمایت Sanders از “Medicare for All” نظرسنجی کرد ، به نظر می رسید اشتیاق وی برای این طرح سوال پیگیری میزبان فاکس نیوز را تحت فشار قرار دهد.

بیشتر بخوانید:  رابرت رایش: سلب قدرت سرشماری خلاف قانون اساسی

“من می خواهم برای مخاطبان سوالی بگذارم. اگر می توانید دست خود را در اینجا بلند کنید ، با بالا بردن دستان خود ، چند نفر اکنون مشغول به کار و بیمه خصوصی هستند؟” بایر پرسید. “اکنون از این تعداد ، چند نفر مایلند به آنچه سناتور می گوید ، یعنی یک سیستم تحت مدیریت دولت حرکت کنند؟”

پس از اینکه انگار اکثریت مردم عموم مردم دست خود را بالا برده اند ، بایر با طرح پرسش از سندرز ، “180 میلیون نفر در بیمه خصوصی هستند و آنها از دست می روند ، اینطور است که” بایر “سعی در بیان این پرسش داشت.

“س Fairال عادلانه. من می دانم که این چیزی است که حق را اخراج می کند ، بنابراین بگذارید من به آن پاسخ دهم ، خوب؟ میلیون ها نفر هر ساله بیمه درمانی خود را از دست می دهند ، می دانید چرا؟ آنها اخراج می شوند ، یا آنها را ترک می کنند و به کارفرمای شخص دیگری می روند. من هشت سال شهردار بودم ، و شما می دانید که من چه کاری انجام دادم.” کاری که احتمالاً هر شهردار در آمریکا انجام می دهد این است که به دنبال بهترین برنامه بیمه ، مقرون به صرفه ترین بیمه باشد. شما بیمه را تغییر می دهید. هر ساله میلیون ها کارگر صبح از خواب بیدار می شوند و کارفرما بیمه ای را که تغییر داده تغییر داده است. شاید. پزشکان را دوست داشته باشید. برخی از افراد سر خود را تکان می دهند. خوب. این موضوع جدید نیست – هر ساله. اکنون آنچه که ما در واقع در مورد آن صحبت می کنیم ثبات است – وقتی شما Medicare برای همه داشته باشید ، اینجا است و در آینده نیز وجود خواهد داشت. “

بیشتر بخوانید:  فرم های برگشت مالی نشان می دهد که ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر ثروت خود را افزایش داده اند

سندرز همچنین در پاسخ به این س aboutال که آیا او از سقط جنین در لحظه زایمان حمایت می کند با بیان اینکه “من فکر می کنم این اتفاق خیلی کم رخ می دهد و فکر می کنم این مسئله به یک مسئله سیاسی تبدیل شود. در پایان روز ، فکر می کنم تصمیم برای سقط جنین به عهده زن و دکترش باشد – نه دولت”.

بیشتر بخوانید:  11 نفر در یک کنیسه پیتزبورگ درخت زندگی در یک جنایت ظاهراً متنفر کشته شدند

در زیر تماشا کنید که سندرز “مدیکر برای همه” را اجرا می کند:منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *