Home / زندگی / ما نمی توانیم رأی دهندگان جوان را کنار بگذاریم. در اینجا دلیل آن است.

ما نمی توانیم رأی دهندگان جوان را کنار بگذاریم. در اینجا دلیل آن است.

وقتی با یک وانت دانشجویی به راهپیمایی ترامپ می رفتم ، ما ترسیده بودیم. ترافیک به باند فرودگاه خزید. دریایی از مردم با پیراهن های قرمز “Make America Great Again” از پارکینگ عبور می کنند. پرچم های ترامپ 2020 در باد به پرواز درآمدند. فروشندگانی که پیراهن های “زنان برای ترامپ” و “انتخاب مجدد ترامپ” را به زمین می فروختند. به نظر می رسید این بیشتر شبیه یک جشنواره موسیقی است تا جایی که رئیس جمهور ایالات متحده همه گیر ویرانگر Covid-19 را رد کند.

بیشتر بخوانید:  مایا مور و جاناتان آیرونز: بیش از یک داستان عاشقانه

من در یکی از آخرین تجمعات ترامپ قبل از شیوع بیماری همه گیر ویروس کرونا تنها در یک پارکینگ در کارولینای جنوبی بیرون بودم. من شنیدم که او آن را به عنوان یک افسانه پیچیده رد کرد که دموکرات ها تا آنجا پیش رفتند که بتوانند ریاست جمهوری او را خراب کنند. این قبل از آن بود که Covid-19 بیش از 189000 آمریکایی را بکشد ، اقتصاد را نابود کند و کشور را تعطیل کند.

در ماه فوریه ، من در میان تیمی از اساتید بودم که دانشجویان را برای مقدمات انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ها به کارولینای جنوبی می بردم تا از روند انتخابات مطلع شوند. آنها در برنامه های مختلف مبارزاتی شرکت کرده اند. من داوطلب شدم که چهار دانشجو را قبل از رفتن به راهپیمایی به راهپیمایی ترامپ در چارلستون ، کارولینای جنوبی برسانم. ما در کلیسای مادر امانوئل سوار شدیم ، جایی که یک قهرمان برتری سفیدپوستان پنج سال پیش 9 نفر از کلیساهای سیاه را تیراندازی کرد. من فکر کردم دیدن دانش آموزان از این سایت مهم برای تاریخ مدرن برای دانشجویان مهم است. من نه می توانستم در شهر باشم و نه خودم آن را ببینم.

بعد از حدود 20 دقیقه به استخر رسیدیم. درآمد دانشجویی وقتی پارک کردم و برگشتم ، به هیچکس اجازه ورود داده نشد ، زیرا کلیسوم 14000 نفری کلستئوم North Charleston Colosseum پر از ظرفیت بود. من ، یک زن سیاه پوست ، سخنرانی ترامپ در خارج از کشور را در صفحه بزرگی با جمعیت زیادی تماشا کردم. طرفداران عمدتا سفید پوست فریاد زدند و کف زدند. بی حرکت ایستادم و متوجه چراغ ها و نگاه های معطوف شدم و با افزایش اشتیاق آنها انرژی منفی دیگران را در نزدیکی خودم احساس کردم. من چیزی نداشتم

بیشتر بخوانید:  لیندسی | ملت

ترامپ 28 فوریه در کولوسئوم ، یک روز قبل از اینکه جو بایدن در انتخابات مقدماتی دموکرات ها در کارولینای جنوبی و به طور عمده نامزدهای دموکرات ها پیروز شود ، گفت: “دموکرات ها ویروس کرونا را سیاسی می کنند …”.

در طی دو ساعت رانندگی به کلمبیا ، کارولینای جنوبی ، من و دانشجویان در مورد سخنرانی ترامپ بحث کردیم. کنار گذاشتن او از بیماری همه گیر ، آنها را گیج کرد ، زیرا آنها در مورد تأثیر ویروس کرونا در سراسر جهان مطالعه کرده بودند. حدود دو هفته پس از تجمع ، از این دانشجویان و سایر افرادی که در پروژه چشم انداز 2020 مشارکت داشته اند ، خواسته شد تا به دانشگاه برگردند ، دارایی های خود را پس بگیرند و به دلیل Covid-19 برنگردند.

بیشتر بخوانید:  گفتگوهای موقت بودجه در آخر هفته در میان کاهش کمک های کشاورزی ادامه دارد

دانشگاه بسته شده است. تحریریه ما بسته است. دانش آموزان در این پروژه خودکارگردانی هنگام تلاش برای انجام مصاحبه ، در حال سقوط به دیوارهای آجری بودند. منابع بیشتر علاقه مند به تلاش برای یافتن مواد غذایی ، دستمال توالت و ژل های ضد باکتری و کار با کار در خانه یا از دست دادن کار بودند تا صحبت با خبرنگاران جوان.

بعد از شروع این پروژه جهان به شدت تغییر کرد. شیوع همه گیری ؛ تلفات شغلی افزایش یافت رکود اقتصادی حاکم شد. قیام عدالت قومی بار دیگر خواستار تغییر نهادی و برابری شد. همه اینها می توانست این پروژه ترس جوانان رأی دهنده از انتخابات ریاست جمهوری را از بین ببرد. اما نشد این مسائل روزانه بر زندگی جوانان تأثیر می گذارد. این مسائل آنها را هفته ها به خیابان ها سوق داد تا خواستار برابری در میان یک بیماری همه گیر مرگبار شوند. مردان جوان در این تابستان پس از کشته شدن پلیس سیاه پوستان ، از جمله جورج فلوید ، بریونا تیلور و تونی مک دید ، اعتراضات را در سراسر کشور سازماندهی و رهبری کردند.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

شمارش معکوس: 38 روز تا انتخابات

سو کو دموکراسی در معرض خطر است. شمارش معکوس برای فراتر از آن: 38 روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *