Home / زندگی / ما لکنت زبان داشتیم: جو بایدن ، برایدن هرینگتون و من

ما لکنت زبان داشتیم: جو بایدن ، برایدن هرینگتون و من

وقتی بایدن هارینگتون 13 ساله در جریان کنوانسیون ملی دموکراتیک به دوربین نگاه کرد و جلسه فوریه خود با جو بایدن را توصیف کرد ، تقریباً همه کسانی که می دانم قلبمان را لکنت زبان داشتند ، آشکارا احساس می کردند.

برای مرتبط کردن “s” با “t” در “لکنت” شش ثانیه طول کشید. در آن لحظه ، با تماشای سر آلت تناسلی و خیره شدن چشمانش ، من را به دوران کودکی منتقل کردم. من به همه دفعاتی که کنایه قلدر را کنار می گذاشتم فکر می کردم. یا دعا کنید که از خط بگذرد. یا اینکه آیا من فکر کردم آیا من به اندازه کافی طبیعی صحبت می کنم تا زندگی بالغ موفقی داشته باشم؟

بیشتر بخوانید:  اظهار نظرهای تحقیرآمیز نظامی ترامپ دریچه ای به روح اوست

ظهور DNC برایدن لکنت زبان ، یک بیماری عصبی که 1 درصد بزرگسالان و 5 درصد کودکان را تحت تأثیر قرار می دهد ، به مکالمه ملی تزریق کرد. او احتمالاً حداقل در روز انتخابات در آنجا خواهد ماند. به عنوان مثال ، هفته گذشته ، ABC News از یک کارزار ضد اطلاعات روسیه خبر داد که نشان می دهد “اشتباهات لفظی” بایدن بیش از لکنت زبان ناشی از زوال عقل است. به گفته این شبکه ، وزارت امنیت میهن از انتشار بروشور اطلاعاتی در مورد این کارزار جلوگیری کرد.

بعد از دو روز، سیاسی گزارش شد که مشاوران رئیس جمهور ترامپ در مورد اینکه آیا سعی می کنند لکنت بایدن را روی سیستم عامل ایجاد کنند ، بحث کردند.

بایدن ، تا همین اواخر ، در مورد لکنت زبان خود در تمام دوران کودکی حرف زیادی برای گفتن نداشت. محافظه کارانه تر است ، مانند اقیانوس اطلسجان هندریکسون متقاعد کننده می گوید ، او هنوز لکنت زبان دارد. اما حزب دموکرات اخیراً به دلایل سیاسی خوبی افتتاح شد. در ابتدا ، ملاقات وی با هرینگتون همدردی وی را نشان داد و وی را با رئیس جمهور ترامپ مقایسه کرد ، که بیشتر به خاطر الگوبرداری از سرگ کووالسکی گزارشگر مبتلا به بیماری مادرزادی مفصل مشهور است. دوم ، بحث در مورد لکنت زبان او بایدن را به عنوان یک جنگجو نشان می دهد که در اوایل زندگی خود با مانع وحشتناکی روبرو شده و آن را شکست داده است.

با توجه به اینکه لکنت زبان در فرهنگ عامه چند بار برای خنده انجام می شود ، به نظر می رسد واکنش دلسوزانه رسانه ها نسبت به لکنت بایدن و هرینگتون یک موفقیت و تسکین دهنده باشد. ما که لکنت داریم احساس کردیم در طول DNC دیده ایم.

اما نباید آخرین حرف راجع به لکنت به بایدن داد. اگر اجازه دهیم آن را به عنوان هیولایی برای کشتن و مانعی محدود کننده زندگی برای “غلبه بر” تعریف کند ، فرصت مکالمه عمیق تری را در مورد معلولیت ، ارتباط و ارزش تنوع انسانی از دست می دهیم.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

شمارش معکوس: 38 روز تا انتخابات

سو کو دموکراسی در معرض خطر است. شمارش معکوس برای فراتر از آن: 38 روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *