Home / زندگی / ما لنگر تمدن هستیم. ما قطب نمای انسانیت و وجدان هستیم.

ما لنگر تمدن هستیم. ما قطب نمای انسانیت و وجدان هستیم.

sفیلادلفیا –فیلادلفیا همیشه خانه من بوده است. ما می گوییم: “من متولد و بزرگ شده ام”.

من می خواهم تصور کنم که چیزی در این منطقه وجود دارد که همیشه به عنوان آهنربا برای انقلاب فرهنگی و اجتماعی عمل کرده است. ملت ما تا حدودی در اینجا متولد شده است. طی صدها سال ، لحظات بی نظیری و آرامش در این شهر رخ داده است.

ما با انقلاب مسلحانه و سرکوب خشونت آمیز دولت بیگانه نیستیم. همچنین ما فضای هنری و فضای باز طبیعی بیشتری نسبت به اکثر شهرها داریم. هزاران نقاشی دیواری بیش از هر شهر در دنیا دیوارها را زینت می دهند و دو رودخانه به نام های Schuylkill و Delaware از میان آنها عبور می کنند.

بیشتر بخوانید:  هارلم | ملت

ناحیه اطراف رود دلاور یکی از بزرگترین مصب های مصر در ایالات متحده است ، جایی که آب زیادی در آن جمع می شود و به دریا می ریزد – یک منطقه انتقال بوم شناختی که تاکنون در امتداد آب ها قایقرانی و کشتی سازی وجود دارد.

زندگی شهر در طی همه گیری تغییر کرد. قتل ها بیشتر است مصرف بیش از حد ، مرگ بیشتر است. همچنین به نوعی امید بیشتر ، عشق برادرانه تر و محبت برادرانه وجود دارد.

نزدیک بودن به هم خطرناک است.

با این حال ، ما همچنان به نیازمندان دلجویی می کنیم ، به یکدیگر غذا می دهیم و به یکدیگر وابسته هستیم. اهمیت ارتباطاتی که هر روز برقرار می کنیم باعث می شود این مکان و یکدیگر را احساس کنیم.

فیلادلفیا همیشه مرزها و پناهگاه های خود را داشته است. مال من ساحل نیوجرسی است. من می دانم که من بیشتر از اکثر مردم خوش شانس هستم. اگرچه همه ما کمتر از یک ساعت رانندگی از ساحل اقیانوس اطلس فاصله داریم ، اما برخی از همکاران من در فیلادلفیا تمام زندگی خود را بدون اینکه هرگز قدم به ساحل بگذارند سپری خواهند کرد.

در سالهای خوب ، بیش از یک بار به اقیانوس رفته ام. من در آب نمک شنا می کنم اما در آرامش هستم.

روزگاری ، زمانی بود که قایق های مملو از جمعیت به بنادر ما می آمدند و پس از مدتها حضور در دریا به این سرزمین نگاه می کردند. این بندر به مقصدی برای رستوران ها و اسکله های تازه طراحی شده تبدیل شده است. اکنون ، برخی از مکان ها تقریباً خالی از سکنه هستند و برخی دیگر در حال شکوفایی هستند.

در مورد مردم نیز همین طور است. قبل از اینکه گرفتار جریانات شویم و به دریا راندیم ، باید دوباره وصل شویم.

در دهه 1960 ، پل رابسون به فیلادلفیا نقل مکان کرد. او بیمار بود و برای مراقبت از خواهرش ، ماریان فورسیث ، که با او تا پایان عمر در انزوای نسبی بود ، به زندگی در آمد.

“هنرمندان حافظ حقیقت هستند.” رابسون یک بار گفت. “ما لنگر تمدن هستیم. ما قطب نمای انسانیت و وجدان هستیم.”

هفته گذشته از من سال شد: به چه چیزی متصل هستی؟ پاسخ من آب بود و آرامشی که احساس می کنم غوطه ور است.

سپس از من سال شد: پخش کننده شما چیست؟ مطمئن نبودم. نگه داشتن وزنه سنگین هرگز وسوسه انگیز نبوده است.

اما من درباره تدبیر رابسون در مورد هنر و کلماتی که برای تعریف مکان خود استفاده می کنم فکر کرده ام. و من به این شهر ، شکنندگی ناپایدار ، زیبایی فوق العاده فکر کردم. مکانی که تمام زندگی ام به آن خانه گفته ام.

اغلب از ثبات فرار می کند. با این حال ، چیزی وجود دارد که احساس می کند ، حتی در اعماق آن ، لنگر در من است. گویی که شما همیشه برای جایی که الان هستیم آماده هستید ، تنها در دریا ، ما نشانه ها را در تاریکی روشن می کنیم.


صحنه هایی از یک بیماری همه گیر این همکاری بین است ملت و Kopkind ، یک یادبود زنده برای روزنامه نگار رادیکال ، Andrew Kopkind ، که از سال 1982 تا 94 ، نویسنده و تحلیلگر برجسته سیاسی مجله بود. این زنجیره پیام ها از طریق شبکه Kopkind از راه دور از طرف شرکت کنندگان ، مشاوران ، میهمانان و دوستان ، ویرایش می شود ملت JoAnn Wypijewski ، همکار و مدیر برنامه Kopkind ، هر هفته در سایت های thenation.com و kopkind.org ظاهر می شود.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اردوگاه آموزش مجدد ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *