Home / عمومی / “ما آمریکا هستیم ، b * tch!” طبق گفته یک مقام ارشد کاخ سفید ، این دکترین ترامپ است

“ما آمریکا هستیم ، b * tch!” طبق گفته یک مقام ارشد کاخ سفید ، این دکترین ترامپ است

هنگامی که در مورد توضیح مختصری از دکترین سیاست خارجی رئیس جمهور دونالد ترامپ س askedال شد ، ادعا می شود که یک مقام ارشد کاخ سفید که نامش فاش نشده و “دسترسی مستقیم به رئیس جمهور دارد و به او فکر می کند” ، آن را به شرح زیر توصیف کرد: “ما آمریکا هستیم عوضی!”

چند ساعت قبل از ملاقات تاریخی ترامپ و کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی – و ساعاتی پس از آنکه ترامپ در اجلاس G7 در کبک با همپیمانان آمریکایی سر و صدا کرد – جفری گلدبرگ ، سردبیر مجله آتلانتیک ، اظهاراتی از سوی مجموعه ای از مقامات کاخ سفید در مورد رئیس جمهور ارائه داد. و جهان بینی او.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: مایکل آوناتی ، وکیل استورمی دانیلز ، رودی جولیانی و مایکل کوهن را افشا می کند

گلدبرگ از این مقام ارشد خواست بیشتر توضیح دهد که “ما آمریکا هستیم ، عوضی”.

این مقام مسئول پاسخ داد: “اوباما از همه به خاطر همه چیز عذرخواهی کرد. او از همه چیز احساس بدی داشت” ، در حالی که ترامپ “احساس نمی کند مجبور است برای هر کاری که آمریکا انجام می دهد عذرخواهی کند.”

به جای “ما آمریکا هستیم عوضی” ، یک مقام ارشد دیگر به نام عقیده “ما آمریکا هستیم ، حرامزاده” نامید. گلدبرگ از این مقام س askedال کرد که آیا از فیلم 2004 “Team America: World Police” که آهنگ اصلی آن “America، Fuck Yeah!” است ، آگاهی دارد؟

بیشتر بخوانید:  11 نفر در یک کنیسه پیتزبورگ درخت زندگی در یک جنایت ظاهراً متنفر کشته شدند

سایر توصیفات قابل توجه در مورد آموزه ترامپ شامل “بی ثبات سازی دائمی یک مزیت آمریکایی را ایجاد می کند” و “بدون دوست ، بدون دشمن” – توصیفی که شعار ترامپ “اول آمریکا” را در بر می گیرد و انگیزه ها و حالات وی را در بر می گیرد ، تغییر رنگ داده و تغییر می کند. روابط ناخوشایند در کاخ سفید و خارج از کشور.

بیشتر بخوانید:  رئیس امنیت میهن در حزب جمهوری خواه نگران "خلا فزاینده رهبری" در وزارت امنیت میهن است

برخی از کاربران در توییتر پاسخ های جالبی به توضیحات مدیریت داشتند.

وی در توییتر خود نوشت: “این دولت مانند برادری است که برای سخنرانی شرکت نمی کند ، خلاصه یک پاراگراف از واقع گرایی را در حین حمل بشکه در ویکی پدیا می خواند ، و سپس اصرار می ورزد که همه در اطراف وی متخصص روابط بین الملل هستند.” گنادی رودکویچ استادیار روابط بین الملل کالج جورجیا است.

بیشتر بخوانید:  کورنین با بازگشت دوره راهنمایی به کاسترو برخورد کرد

کاربر دیگری گفت: “ما آمریکا هستیم عوضی” ، این شعار عالی برای آمریکا در دوران ترامپ است. زن ستیز ، پرخاشگر ، توخالی ، بی نیاز پرخاشگر ، فقط احمق.

کارولین اور ، دانشمند علوم رفتاری ، در توییتر خود نوشت که “ما آمریکا ، شما روسپی ها جزم نیستید. این یک شعار است.” “دکترین مخفف برنامه ریزی استراتژیک و ثبات اندیشه است ، چیزی که دولت ترامپ به آن اعتقاد ندارد. این تلاشی رقت انگیز است که با استفاده از کلماتی برای پوشاندن کاستی ها و شکست های ترامپ سخت به نظر می رسد.”

بیشتر بخوانید:  سینتیا نیکسون خود را "سوسیالیست دموکرات" اعلام می کند: "به من قول بده"منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *