Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / مایکل کوهن نمایه نویسنده کریستوفر استیل را روی کتاب جدیدی منفجر می کند

مایکل کوهن نمایه نویسنده کریستوفر استیل را روی کتاب جدیدی منفجر می کند

مایکل کوهن ، وکیل سابق ترامپ ، ادعای پرونده استیل را در کتابی که روز سه شنبه منتشر شد و در آن وی نویسنده سند بدنام کریستوفر استیل را جاسوس سابق “شسته” توصیف کرد ، به شدت رد کرد.

وی نوشت: “تا امروز ، روزنامه نگاران هستند كه اصرار دارند كه من به پراگ رفتم ، علیرغم انكار FBI و فقدان كامل مدارك. با این وجود ، افرادی مانند كریستوفر استیل این شرارت را ادامه می دهند و اصرار دارند كه من یك نقشه شیطانی را كه در شهر چك طراحی شده پنهان كنم.” کوهن در یک “خائن” است.

بیشتر بخوانید:  لیندسی گراهام می گوید جیمز کومی برای شهادت در کمیته قضایی سنا شهادت می دهد

كوهن به ادعاهای استیل مبنی بر سفر یك دستیار ترامپ به پراگ در آگوست 2016 برای ملاقات با مقامات كرملین برای بحث درمورد پرداخت هكری كه ایمیل های دموكرات ها را سرقت می كردند اشاره داشت.

این ادعاها مشخص ترین اتهام استیل در تبانی ترامپ و روسیه در این پرونده است که توسط BuzzFeed News در تاریخ 10 ژانویه 2017 منتشر شده است. ادعای استیل باعث ایجاد نظریه های بی شماری در رسانه های بنیانگذار مبنی بر توطئه کمپین ترامپ با دولت روسیه برای تأثیرگذاری در انتخابات 2016 شد.

کوهن ، که در حین اجرای حکم سه ساله زندان فدرال ، کتاب “بی وفایی” را منتشر کرد ، مدت هاست که هرگز به پراگ سفر نکرده یا با افراد داخلی خود در کرملین ملاقات کرده است ، هرچند اظهارات وی درباره استیل مستقیم ترین اظهاراتی است که وی در مورد یک افسر بازنشسته MI6 داشته است. (مرتبط: با وجود پرچم های قرمز ، کریستوفر استیل فکر می کند پرونده تبرئه خواهد شد)

کریستوفر استیل در لندن (VICTORIA JONES / GETTY IMAGES)

کوهن به عنوان “گزارش بی پروا” به پرونده حمله کرد و گفت که این پرونده محصول “یک مأمور اطلاعاتی سابق MI-6 در انگلیس است ، که می دانستم هیچ واقعیت واقعی ندارد.”

بیشتر بخوانید:  گزارش ها ادعا می کنند که بحرین شبه نظامیانی را که قصد حمله داشتند ، دستگیر کرده است

استیل ادعا کرد ، گزارش وکیل خصوصی و گزارش بازرس کل دادگستری گفت کوهن از پراگ بازدید نکرده است. این کشف س questionsالاتی را در مورد چگونگی انتشار اطلاعات نادرست استیل در مورد روابط تیم ترامپ با روسیه ایجاد کرد.

استیل در ژوئن 2016 برای تحقیق در مورد مبارزات انتخاباتی ترامپ به نمایندگی از کمپین DNC و کلینتون منصوب شد. وی در پرونده ادعا کرد که مبارزات انتخاباتی ترامپ بخشی از “طرح پیچیده هماهنگی با دولت روسیه برای تأثیرگذاری در انتخابات 2016” بوده است.

بیشتر بخوانید:  وقتی عملکرد شغلی کاهش یافت ، کیت کلوگ اولیویا تروی را اخراج کرد

ایگور دانچنکو ، منبع اصلی استیل ، در ژانویه 2017 به FBI گفت که یک دوست دختر روسی منبع اطلاعات در مورد کوهن است. وی گفت این زن همچنین منبع ادعاهایی در مورد کارتر پیج بود که FBI در درخواست های خود برای نظارت بر دستیار قبلی مبارزات انتخاباتی ترامپ ذکر کرده است.

بازرس کل وزارت دادگستری در گزارشی در تاریخ 9 دسامبر گفت که FBI اطلاعات را در 12 ژانویه 2017 ، دو روز پس از انتشار پرونده دریافت کرده است ، که ادعای کوهن ممکن است اطلاعات نادرست روسیه باشد.

بیشتر بخوانید:  گزارش رئیس سابق مجلس نمایندگان در آلاباما برای شروع حکم زندان

کوهن در کتاب خائن خود نوشت که دونالد ترامپ پس از انتشار سند ، وی را در مورد ادعای پرونده تحت فشار قرار داد.

“چه جهنمی؟” به گفته کوهن ، ترامپ گفت. “این چیست؟”

“این خیلی بد است. در حال انفجار در اینترنت است.

کوهن پاسخ داد: “این کاملا بی معنی است.” “من نمی دانم از کجا آمده است. من هرگز به پراگ نرفته ام.”

بیشتر بخوانید:  آنچه دموکرات ها درباره جای خالی سال 2016 دیوان عالی کشور گفته اند ، در اینجا است

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اکثر بزرگسالان مورد بررسی می گویند شرکت های رسانه های اجتماعی باید تبلیغات سیاسی را به طور کلی ممنوع کنند: نظرسنجی

مرکز تحقیقات پیو روز پنجشنبه گزارش داد که بیشتر بزرگسالان مورد نظر معتقدند که شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *