Home / زندگی / مایکروسافت گفت که هکرهای روسی با انتخابات سال 2016 با هدف مسابقه 2020 ارتباط دارند

مایکروسافت گفت که هکرهای روسی با انتخابات سال 2016 با هدف مسابقه 2020 ارتباط دارند

مایکروسافت روز پنجشنبه در یک پست وبلاگی گفت ، هکرهای مرتبط با کرملین که به کمیته ملی دموکرات ها قبل از انتخابات 2016 حمله کردند ، دوباره افراد و سازمان های مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری آینده را هدف قرار می دهند.

تام برت ، معاون امنیت و اعتماد مشتری مایکروسافت ، گفت گروهی به نام استرانسیوم ، “در خارج از روسیه فعالیت می کند ، در چند هفته گذشته به بیش از 200 سازمان از جمله کمپین های سیاسی ، گروه های حمایت ، احزاب و مشاوران سیاسی حمله کرده است. در وبلاگ

بیشتر بخوانید:  در میان لاشه ترامپ ، دموکرات ها فرصت های جدیدی دارند - اگر آنها را از این فرصت استفاده کنند

برت گفت: “مشابه آنچه در سال 2016 مشاهده کردیم ، Strontium در حال راه اندازی کمپین هایی برای جمع آوری اطلاعات ورود به سیستم افراد یا به خطر انداختن حساب آنها است که به احتمال زیاد در جمع آوری اطلاعات یا ایجاد اختلال در عملیات کمک می کند.”

وی گفت که طی شش ماه گذشته ، مهاجمان مشاوران سیاسی مستقر در ایالات متحده را هدف قرار داده اند که با دموکرات ها و جمهوری خواهان ، اتاق های فکر از جمله صندوق مارشال آلمان و آمریکا و نهادهای سیاسی ملی و دولتی همکاری می کنند.

بیشتر بخوانید:  کالیفرنیا در حال انجام اصلاحات عمده در عدالت کیفری است

مایکروسافت گفت این گروه همچنین شرکت های صنعت سرگرمی و مهمان نوازی ، تولید ، خدمات مالی و صنایع امنیت فیزیکی را هدف قرار داده است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اردوگاه آموزش مجدد ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *