Home / آمریکا / ماهر به دفاع رسانه ها از غارت و آشوب ضربه می زند: “من ناامید نیستم” از این موضوع

ماهر به دفاع رسانه ها از غارت و آشوب ضربه می زند: “من ناامید نیستم” از این موضوع

بیل ماهر ، مجری برنامه “Real Time” جمعه شب با انتقاد از رسانه ها ادعا کرد که آنها توجیهات مختلفی را برای غارت و آشوب در میان ناآرامی های داخلی که در شهرهای سراسر کشور اتفاق افتاده است ، ارائه می دهند.

ماهر در طول قسمت سریال با اشاره به کتاب جنجالی “در دفاع از غارت” که توسط رادیوی عمومی ملی ، “NPR” و “بسیاری از مقالات مطبوعات” برجسته شد ، با هشدار درباره “دیوانگی خارج از کشور” شروع شد ، که بازتاب مشابهی داشت. احساسات

ماهر توضیح داد که در “زمان های دودویی” “حاشیه” همیشه به یک حزب یا حزب دیگر گره خورده است ، و بعداً اصرار داشت که این بار جو بایدن دموکرات باید “در انتخابات” از پشت دست چپاول کند زیرا این کار توسط چپ انجام می شد.

بیشتر بخوانید:  چگونه خود را از سایت های جستجوی افراد حذف کنیم

اعضای کمیته مخالفت کردند و گفتند که بایدن خیلی خوب ناآرامی ها را انجام می دهد و این موضوع از قبل به رئیس جمهور ترامپ آسیب زده است.

اما هیچ یک از آنها تست بوی ماهر را قبول نکردند.

ماهر از مشتریان خدمات پستی #FREEUPTHEMAIL می خواهد کارت ها را اداره کنند

“در مورد پرونده تخریب املاک چطور؟” ماهر پرسید. وی در ادامه ادعا کرد که برخی از طرفداران غارت ، تخریب را توجیه می کنند زیرا این حمله حمله یا قتل نبوده و این اموال “قابل تعویض” بوده است.

بیشتر بخوانید:  FIA قهرمان F1 لوئیس همیلتون را برای پیراهن بریونا تیلور تبرئه کرده و بخشنامه هایی صادر خواهد کرد

“من از این” مالکیت روی میز “به عنوان چیزی که فقط می توانیم استفاده کنیم ناامید نیستم. همه چیز درست نیست. برای من ، این راهی نیست که بتوانیم مشکلات خود را حل کنیم – با پرتاب سنگ از پنجره.”

“اما اکنون این تخریب گسترده املاک کجا اتفاق می افتد؟” جسیکا یلن ، نویسنده ، گزارشگر سابق CNN ، تلاش کرد اهمیت خشونت را کم اهمیت جلوه دهد.

“اکنون این تخریب گسترده املاک کجا اتفاق می افتد؟”

– جسیکا یلن ، گزارشگر سابق CNN

“آیا شما اخبار را تماشا می کنید؟” ماهر جواب داد.

“اگر به پورتلند نگاه کنید ، این دو بلوک مربع است!” یلن موضع خود را دو چندان کرد و امتحانات دیگر مانند کنوشا و ویسکانسین را “لحظات اعتراض که در طول تاریخ شاهد آن بوده ایم” توصیف کرد.

“آیا شما اخبار را تماشا می کنید؟”

– بیل ماهر

بیل ماهر می گوید ، ترامپ ، RNC به او اجازه می دهد در مورد شانس های بایدن “بسیار عصبی” باشد

بیشتر بخوانید:  اوباما گینزبورگ را "مبارز برابری جنسیتی" توصیف می کند ، زیرا می گوید رئیس جمهور بعدی باید جانشین خود را تعیین کند

ماهر پاسخ داد ، “یک دیدگاه در رسانه ها وجود دارد – لطفاً ، من می دانم که آن را دیده اید – به من نگاه نکنید گویی که این را می سازم ، و این به نوعی یک رویکرد موجه است.”

“خوب ، آیا این قسمت از اعتراض نیست؟” یلین پرسید.

ماهر به او گفت ، “بنابراین تو بخشی از این هستی. تو این باور را داری.” “من این مرد را در امتیاز پاپا جان دیدم که از طریق شیشه شکسته خود فریاد می کشید ،” شما می خواهید به ترامپ رأی دهید و من فقط سعی می کنم خانواده ام را تغذیه کنم! فکر نمی کنم حرف او مثل C’est la vie باشد! فقط مال است! “

بیشتر بخوانید:  آیا آواز خواندن می تواند تولد ویروس کرونا را گسترش دهد؟

یکی دیگر از اعضا ، ستون نویس Vanity Fair ، پیتر هامی ، اعتراف کرد که “تفکر دانشگاه” به “روزنامه نگاری ملی” و “سیاست دموکراتیک” کشیده شده است.

ماهر بعداً از سناتور جمهوری خواه راند پاول که علیرغم تلاش برای تصویب لایحه اصلاحات پلیس به نام بریونا تیلور و همچنین بازدیدکنندگان رستوران توسط معترضین مورد آزار و اذیت معترضین در خارج از کاخ سفید قرار گرفت ، دفاع کرد.

بیشتر بخوانید:  دیوید ورمسر: در حالی که ترامپ در تلاش است تا "جنگ های بی پایان" را متوقف کند ، گفتگوهای صلح پرمخاطره بین افغانستان و طالبان آغاز می شود

“شما اجازه دارید شام بخورید!” ماهر فریاد زد. “من می توانم با دلیل هنوز شام بخورم!”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

یلن بعداً از موضوع غارت به عنوان “عارضه جانبی” در انتخابات یاد کرد ، نظریه ای که به نظر می رسید میزبان “Real Time” را آزار دهد.

ماهر در پاسخ گفت: “این می تواند یک عارضه جانبی باشد مگر اینکه تجارت شما از بین برود.” “منظورم این است که اگر این شغل شما باشد ، این یک نمایش جانبی نیست.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *