Home / جدید ترین های دنیا / مارک کلی پس از ظهور فیلم “شوخی نژادپرستانه” عذرخواهی کرد

مارک کلی پس از ظهور فیلم “شوخی نژادپرستانه” عذرخواهی کرد


ققنوس – مارک کلی ، نامزد دموکرات سنا ، روز پنجشنبه به دلیل گفتن یک شوخی توهین آمیز هنگام صحبت با گروهی از پیشاهنگان ، عذرخواهی کرد.

کلی ، فضانورد بازنشسته ، در حال بحث درباره تغییرات فیزیولوژیکی برادر دوقلوی خود ، که همچنین یک فضانورد است ، در طول اقامت یک ساله خود در فضا متحمل شد. مارک کلی به طرفداران خود گفت که این تجربه DNA اسکات کلی را تغییر داده و بدن او را تحت تأثیر قرار داده است.

بیشتر بخوانید:  بعد از اینکه کیم کلاچیک گذشته خود را "Blackface" خواند ، جوی بهار اخراج شد: "جامعه سیاهپوستان از پشت من محافظت می کند!"

کلی گفت: “من فکر می کنم این کلمه مشخص نکرده که چقدر برای او بد بوده است.” “می دانید ، آنقدر بد شد که ما اخیراً مجبور شدیم او را به طبیعت رها کنیم. در نیمه راه یک اورانگوتان و یک میمون زوزه کش است. ما نام او را به رودریگو تغییر دادیم. او در جنگل زندگی می کند.”

این ویدئو توسط موسی سانچز ، جمهوریخواه جمهوری اسلامی که در سال 2018 ناموفق برای انتخابات شهرداری ققنوس نامزد شد ، در توییتر به اشتراک گذاشته شد.

بیشتر بخوانید:  با قوت گرفتن پیام "قانون و نظم" ترامپ ، مینه سوتا به میدان جنگ تبدیل می شود

سانچز نوشت: “یک فیلم ننگین از مارک کلی که در مقابل جمعیت سفیدپوست یک شوخی نژادپرستانه می گفت.” “او احتمالاً فکر می کرد افرادی که رودریگو نامیده می شوند مانند میمون به نظر می رسند.”

کلی این شوخی را هنگام سخنرانی برجسته در ضیافت شامی که توسط پسر پیشاهنگی شورای شمال نیوجرسی آمریکا برگزار شد ، بیان کرد. این شورا ویدیویی از این رویداد را در YouTube در سال 2018 منتشر کرد.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: چگونه میسوری 3 انتخابات "ایمن" را تحت COVID-19 انجام داد

كلی در بیانیه ای گفت: “برادرم یك سال را در فضایی گذراند كه برایش دشوار بود و ما سعی كردیم تا مصیبت سخت او را روشن كنیم ، اما این اظهار نظر چنین كاری نمی كند و من از این امر عذرخواهی می كنم و به شدت متاسفم.”

کلی در یکی از پربیننده ترین مسابقات سنا در سال 2020 با سناتور جمهوری خواه مارتا ماکسالی روبرو می شود که به شما در تعیین اینکه کدام حزب بر سنای آمریکا تسلط دارد کمک خواهد کرد. نظرسنجی ها به طور مداوم پیشرفت کمی را به او نشان می دادند.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن متعهد می شود هنگام پیوستن به دونالد ترامپ در سالگرد 11 سپتامبر خبری را منتشر نكند

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

لابی گراها میت رامنی می گویند که مدعیان دموکرات می توانند در دولت جو بایدن باشند

یک سوپرمارکت در لابی واشنگتن به مشتریان می گوید که خود را برای محاکمه دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *