Home / عمومی / مارک سنفورد ، نماینده کنگره جمهوری خواه که از دونالد ترامپ انتقاد کرده است ، مقدمات مقدماتی کارولینای جنوبی را از دست می دهد

مارک سنفورد ، نماینده کنگره جمهوری خواه که از دونالد ترامپ انتقاد کرده است ، مقدمات مقدماتی کارولینای جنوبی را از دست می دهد

نماینده مارک سنفورد ، RS ، انتخابات مقدماتی خود در کنگره را در روز سه شنبه از دست داد زیرا – علی رغم سه بار انتخاب شدن ، با وجود درگیر شدن در یک رسوایی جنسی به عنوان فرماندار – رای دهندگان جمهوری خواه ظاهراً کمتر تمایل سنفورد به آن را داشتند. انتقادی درباره رئیس جمهور دونالد ترامپ صحبت کنید.

کتی آرینگتون ، نماینده ایالت ، مخالف سنفورد در رقابت های اصلی برای حزب جمهوریخواه ، مبارزات انتخاباتی خود را معطوف به انتقاد صریح انتقادات سانفورد از رئیس جمهور جمهوری خواه در سنفورد کرده است. در یکی از تبلیغات تبلیغات انتخاباتی ، آرینگتون اعلام کرد که “مارک سنفورد و سیاستمداران حرفه ای ما را فریب دادند” و سانفورد را به ایجاد عادت “رفتن به CNN برای حمله به رئیس جمهور ترامپ” متهم کرد.

وی افزود: “قلب او را برکت دهید ، اما زمان آن رسیده است که مارک سنفورد پیاده روی کند – این بار واقعی است.”

در مقابل ، سنفورد حاضر به عقب نشینی از انتقاد قبلی خود از ترامپ نشد ، حتی روز سه شنبه گفت که “این ممکن است هزینه انتخابات من را در این مورد داشته باشد ، اما من کنار هر یک از این تصمیمات می مانم که با رئیس جمهور مخالف باشم.” در گذشته ، سانفورد از ترامپ به دلیل ادعای “واقعیتها مهم نیست” ، که وی آن را “گیج کننده” توصیف کرد ، انتقاد کرد و پس از تیراندازی در تمرین بیس بال جمهوری خواهان در کنگره سال گذشته ، سانفورد استدلال کرد که ترامپ “تا حدی می خواست” مقصر شیاطین آزادشده باشد وی همچنین به روزنامه پولیتیکو گفت که ترامپ “آتش تعصب را در آمریکا روشن کرد”.

بیشتر بخوانید:  کورنین با بازگشت دوره راهنمایی به کاسترو برخورد کرد

خود ترامپ روز سه شنبه در مسابقات مقدماتی سنفورد شرکت کرد.

پس از پیروزی آرینگتون در مسابقات مقدماتی ، ترامپ روز چهارشنبه با انتشار توئیتر ادعای پیروزی کرد.

همانطور که ترامپ در توییتر توضیح داد ، “نمایندگان سیاسی من نمی خواستند در انتخابات مقدماتی مارك سنفورد شركت كنند و تصور می كردند كه سانفورد به راحتی پیروز خواهد شد – اما با گذشت چند ساعت از آن احساس كردم كه كتی نامزد خوبی است و سنفورد نیز بد است ، مجبور شدم آن را امتحان كنم. به كیتی آرینگتون تبریک می گویم! “

بیشتر بخوانید:  نانسی پلوسی با انتقاد از سخنان "غیر قابل قبول" ضد ترامپ خود ، ماکسین واترز را مورد انتقاد قرار داد

با توجه به نیویورک تایمز ، شکست اولیه سانفورد برای دومین بار در انتخابات میان دوره ای 2018 بود که یک نامزد عالی رتبه جمهوری خواه در مجلس نمایندگان متحمل رنج شد. چند هفته پیش ، نماینده مارتا رابی در آلاباما موفق به شکست آستانه 50 درصد در انتخابات مقدماتی خود نشد و بنابراین باید در برابر بابی برایت ، حزب دموکرات سابق ، که برخلاف روبی ، در ستایش و حمایت از او ثابت قدم بود ، رقابت کند. برگ برنده.

سانفورد به روزنامه تایمز گفت: “ما در نقطه عطف جالب توجهی در سیاست های آمریكا قرار داریم.” اگر مخالفت حزب شما به نوعی به عنوان یك چیز بد تلقی شود ، ما ایده های مورد نظر پدران مingسس را بررسی و به چالش نمی كشیم. .

سنفورد خودش تاریخچه جالبی دارد. به گزارش آسوشیتدپرس ، در ژوئن 2009 ، در طی ششمین سال فرمانداری کارولینای جنوبی ، پس از نزدیک به یک هفته ناپدید شدن ، به طور غیر منتظره خود را در میان یک رسوایی بزرگ یافت. سخنگوی او در آن زمان به خبرنگاران گفت كه سانفورد در امتداد مسیر Appalachian (كه اصطلاح دیگری با پوشاندن یك رسوایی جنسی مترادف شده است) در حال پیاده روی بود ، اما طبق گزارش The Case ، فرماندار كارولینای جنوبی در آرژانتین بود تا به دنبال یك رابطه باشد. رسیدگی به پرونده توسط سانفورد باعث تمسخر بیشتر وی شد. به گفته نیویورک تایمز ، این شامل افشای به ظاهر صادقانه او از رابطه اش بود که شامل پاراگرافهایی از این دست بود.

اما من اینجا هستم ، زیرا اگر به قوانین خدا نگاه کنید ، این قوانین در هر صورت برای محافظت از مردم در برابر خودشان طراحی شده اند. من معتقدم که این حداقل قانون خداست ، و این یک لیست اخلاقی سختگیرانه از آنچه باید انجام شود و آنچه که نباید انجام شود ، نیست. این واقعاً برای محافظت از ما در برابر خودمان است. و بزرگترین خود من ، در واقع خود من است؛ در واقع این گناه در اندیشه آنچه من در ازای بقیه می خواهم ریشه دارد؟

وی همچنین اشاره به عضویت خود در یک گروه مطالعاتی مسیحی کنگره را راهی برای تلاش برای روشن کردن بحران اعتقادی خود دانست:

من وقتی در واشنگتن بودم عضوی از گروهی به نام C Street بودم. باور کنید یا نکنید ، این یک مطالعه مسیحی در مورد کتاب مقدس بود. برخی از افراد س questionsالات سختی را از اعضای کنگره پرسیده اند که به نظر من بسیار بسیار مهم هستند. و من با آنها کار می کنم.

وی همچنین توصیف کرد که چگونه در ابتدا روابط جوان خود را با شاپور به دلایل مذهبی لغو کرد:

این فرد در آن زمان اخراج شد. و در پایان این گفتگوی بسیار جدی راجع به اینكه چرا او باید به خاطر دو فرزندش با شوهرش برگردد ، داشتیم. این نه تنها بخشی از قانون خدا بود ، بلکه در آخر این دو پسر برای او بهتر بودند.

وی در پایان با به تصویر کشیدن خود به عنوان قربانی هوس های خود به این نتیجه رسید:

من پنج روز آخر زندگی خود را با گریه در آرژانتین گذرانده ام ، بنابراین می توانم آن را تکرار کنم وقتی که به اینجا برگشتم تا بگویم ، می دانید ، در حالی که واقعاً از سطح قلب ، چیزی واقعی وجود داشت ، این مکانی بود که به یک رابطه اعتباری که برای ساکنان کارولینای جنوبی داشتم ، متکی بود برای فرزندانم ، بر اساس همسرم ، براساس جایی که من در زندگی بوده ام ، بر اساس جایی که او در زندگی بوده است ، مکانی که من نمی توانم بروم و نمی توانم بروم.

بعداً سنفورد از معشوقه خود ، ماریا بلن چاپور ، به عنوان “جفت روح” خود یاد کرد. علی رغم تلاش برای استیضاح وی ، سرانجام توانست موقعیت خود را تا پایان دوره دوم ریاست جمهوری حفظ کند.

بیشتر بخوانید:  شومر می خواهد رئیس اطلاعات اخراجی برای "نقاط ضعف" در مار-لا-لاگو شهادت دهد

علی رغم این رسوایی شرم آور ، سانفورد در انتخابات ویژه ای که در سال 2013 به جای نماینده تیم مستعفی تیم اسکات که به سنای آمریکا منصوب شد ، به مجلس نمایندگان آمریکا انتخاب شد. او بعداً انتخاب شد و علی رغم رابطه آشفته و مستمر با شاپور ، در منطقه محل سکونت خود به راحتی نگاه کرد. این خواسته او بود که در برابر ترامپ بایستد تا زندگی سیاسی او را زیر و رو کند و این بار به نظر می رسد که نهایی باشد و منجر به برکناری وی از سمت خود شود.

بیشتر بخوانید:  بخوانید: بیانیه مشترک رئیس جمهور دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در اجلاس سنگاپورمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *