Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / مادر ترور رید با تقاضای پرشور از قانونگذاران خواستار آزادی پسرش از زندان روسیه شد

مادر ترور رید با تقاضای پرشور از قانونگذاران خواستار آزادی پسرش از زندان روسیه شد


مادر سابق تفنگداران دریایی ایالات متحده ، تروور رید ، روز چهارشنبه به نمایندگان مجلس کاپیتول هیل پیوست تا درخواست مشتاقانه آزادی پسرش از زندان روسیه را مطرح کند.

“امروز 396 روزی است که ترور به ناحق در روسیه دستگیر شد.” 396 روز شب بی خوابی برای من گذشته است و من دعا می کنم این تلفن در نیمه شب با اخباری که بوده زنگ نزند – که اتفاق وحشتناکی برای او افتاده است. ” 396 روز گذشته برای خانواده ما یک کابوس است. “

بیشتر بخوانید:  این شهرستان در حال نصب یک رایانه عمومی برای مشاهده سوابق است

من در کوین مک کارتی رهبر اقلیت مجلس نمایندگان جمهوری خواه از کالیفرنیا و یک گروه دو حزب از نمایندگان ایالت زادگاه آقای رید در تگزاس در یک رویداد در کپیتول هیل که برای افزایش فشار بر کرملین طراحی شده بود ، ایستادم.

نمایندگان مجلس در بیانیه ای گفتند: “روشن است که اتهامات جعلی علیه ترور با انگیزه های سیاسی است.” “حکم وی بر اساس شواهد بسیار پوچ بود که در سالن دادگاه از جمله قاضی روس با خنده روبرو شد. ما از رژیم ولادیمیر پوتین می خواهیم که به این مصیبت پایان دهد و فوراً ترور را آزاد کند.”

بیشتر بخوانید:  دموکرات های مجلس نمایندگان برای جلوگیری از تعطیلی لایحه موقت بودجه دولت را ارائه می دهند

در ژوئیه ، آقای رید پس از دستگیری در سال 2019 به جرم حمله به افسر پلیس در حالی که مست بود ، به 9 سال زندان محکوم شد. دوست رید ، آلینا تسوبولنیک ، گزارش پلیس از این حادثه را تکذیب کرد.

این حکم سنگین چند هفته پس از آن صادر شد که دادگاه دیگری در روسیه ، پل ویلان ، دیگر سرباز سابق آمریکایی ، را به اتهام جاسوسی به اتهام جاسوسی به 16 سال زندان در یک زندان با حداکثر امنیت محکوم کرد. وی در سال 2018 دستگیر شد.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ در ماه آگوست در مصاحبه ای گفت که "سریعاً حرکت می کند تا جای خالی دادگاه عالی را پر کند

خانواده های هر دو نظامی سابق بی گناهی این دو نفر را حفظ کرده اند و اینکه عزیزانشان قربانیان یک دولت فاسد هستند که قصد دارد شهروندان آمریکایی را مجازات کند.

وزارت امور خارجه هر دو محکومیت را مورد اختلاف قرار داد و گفت هیچ مدرکی برای هیچ یک از متهمان وجود ندارد.

جان سالیوان سفیر در ماه ژوئیه به NBC News گفت: “این داستان خوبی برای روابط ایالات متحده و روسیه نیست.” و ایده بدی نیست که شهروندان و مشاغل عادی آمریکایی را تشویق کنید تا در صورت مراجعه از اینجا بازدید کنند و سرمایه گذاری کنند [Reed] توسط هر کسی قابل انجام است. “

بیشتر بخوانید:  جونز: جانشین گینسبورگ باید منتظر بماند تا بعد از انتخابات

در کنگره ، خانم رید گفت که مصیبت پسرش ضربه سنگینی به خانواده اش بود. پدرش جوی رید دور از خانم رید و دخترش در روسیه زندگی می کرد تا در کنار پسرش باشد.

خانم رید گفت: “ترور خصوصاً به مادربزرگ 99 ساله خود نزدیک است.” “امیدوارم که ترور قبل از اینکه با ما نباشد می تواند او را دوباره ببیند. آنها پیوند بسیار ویژه ای دارند و من حتی نمی توانم خودم را مجبور کنم که به او بگویم که ترور در زندان است. تا کنون ، او فکر می کند که فقط قصد دیدار با آلینا را دارد و هنوز فکر می کند چه زمانی او به خانه می رود.” ؟ “

بیشتر بخوانید:  شومر: "گینزبورگ حتماً در قبر خود برگشته است" به انتخاب ترامپ از اسکاتوس

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/8H5iM
clck.ru/Qsxxz
u.nu/iruzo
v.gd/QPZXso
ulvis.net/X52

About adminpbn

Check Also

کاخ سفید جزئیات 150 میلیون محموله آزمایش سریع ویروس را ارائه می دهد

دولت ایالات متحده روز دوشنبه گفت ایالات متحده 6.5 میلیون آزمایش سریع ویروس کرونا برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *