Breaking News
Home / آمریکا / لینوود در مورد تیراندازی به قانونگذاران شهرستان لس آنجلس از سایت رسانه های اجتماعی مدیر شهر فاصله می گیرد

لینوود در مورد تیراندازی به قانونگذاران شهرستان لس آنجلس از سایت رسانه های اجتماعی مدیر شهر فاصله می گیرد

لس آنجلس – لینوود ، کالیفرنیا ، روز یکشنبه پاسخی به پست اینستاگرامی در حساب مدیر شهر مبنی بر این که مرغ ها به خانه برگشته اند تا در پی کمین دو کلانتر شهرستان لس آنجلس که در خانه آنها نشسته بودند ، منتشر شود. روز شنبه ماشین گشت.

افسر NYPD ، که توسط La Sheriff مورد تعرض قرار می گیرد ، از دوستان و خانواده خود پشتیبانی دست اول می کند

خوزه اومیتوتل ، مدیر شهر ، با اکانت اینستاگرام خود توصیف هرگونه تیراندازی را “یک اتفاق کاملا غیر قابل قبول در جامعه” دانست. اما او گفت کامپتون – محلی که در آن نمایندگان مجلس مورد اصابت گلوله قرار گرفتند – “مطابق گفته های وی” معاونان باندهایی را که باعث ایجاد ترس و خشونت در جامعه می شوند آزار داد. گزارشگر فاکس 11 بیل ملوگن خبرنگار گفت كه اومتئوتل حساب خود را بعد از ارسال خصوصی كرد.

بیشتر بخوانید:  فلیسیتی جونز ، که نقش روت بدر گینسبورگ را در "بر اساس جنسیت" به تصویر کشید ، عدالت با تأخیر را ستایش می کند

اوتوتل اواخر روز یکشنبه به ایمیلی که فاکس نیوز درخواست نظر داده است ، پاسخ نداد.

این تیراندازی که از طریق دوربین مداربسته ضبط شده بود ، در نزدیکی ایستگاه راه آهن مترو انجام شد و قربانیان یک معاون 31 ساله و یک جوان 24 ساله بودند و باعث تعقیب گسترده و جایزه 100000 دلاری شد. این روزنامه گزارش داد كه لحظاتی پس از تیراندازی ، در مسافر باز شد و یك معاون از روی سر او زمین خورد. درب کناری راننده اندکی بعد باز می شود. آنها عصر شنبه تحت عمل جراحی قرار گرفتند و انتظار می رود زنده بمانند.

بیشتر بخوانید:  یک مار پیتون ماده ، 62 ساله ، در باغ وحش سنت لوئیس 7 تخم می گذارد ، ظاهرا بدون نر است

کلانتر الکس ویلانوئوا روز یکشنبه هنگام گفتگو با رهبران مذهبی محلی گفت: “آنها علی رغم ناملایمات خطرناک عملکرد برجسته ای داشته اند.” “خدا آنها را رحمت کند ، به نظر می رسد آنها قادر به بهبودی خواهند بود.”

وی گفت: نماینده آسیب دیده نماینده مجلس توانست علی رغم اصابت گلوله از طریق تماس با رادیو پلیس از معاون کمک بگیرد. وی افزود: “آنها از بدترین شرایط جان سالم به در بردند.”

بیشتر بخوانید:  جمعیت ترامپ شعار می دهند ، "این صندلی را بگیرید!" انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

شهر لینوود ، دقیقاً بیرون کامپتون ، بیانیه ای صادر کرد که به نظر می رسید در پاسخ به درخواست اومتیتل برای اقامه نماز به نمایندگان مجلس و خانواده های آنها باشد.

در این بیانیه آمده است: “اظهاراتی امروز (یکشنبه) توسط مدیر شهر ما در شبکه های اجتماعی وی ارائه شده است که بیانگر نظرات شخصی وی است و منعکس کننده موضع شورای شهر لینوود نیست.”

بیشتر بخوانید:  نقشه پیش بینی شاخ و برگ 2020 ایالات متحده نشان می دهد که کجا و چه زمانی برگها تغییر می کنند

این ویدئو واکنش رئیس جمهور ترامپ را به همراه داشت جواب داد در توییتر ، “حیواناتی که باید گرم شوند!”

برنامه FOX NEWS را دریافت کنید

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در توییتر خود نوشت: “این تیراندازی با خونسردی باورنکردنی است و عامل آن باید به محاکمه کشانده شود.” “خشونت از هر نوع نادرست است ؛ عاملان باید دستگیر و مجازات شوند.”

بیشتر بخوانید:  معلم کارولینای جنوبی به دلیل ویروس کرونا در 28 سالگی درگذشت: "خدا یک فرشته دیگر را برنده شده است"

ملوگن بعداً در توییتر عکس گرافیکی از افسران را لحظاتی پس از تیراندازی با اجازه از LASD و خانواده های افسران.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته استمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *