Breaking News
Home / زندگی / لیست انتخاباتی دادگاه عالی ترامپ شامل تد کروز و تام کاتن است

لیست انتخاباتی دادگاه عالی ترامپ شامل تد کروز و تام کاتن است

کروز ، که از دیوان عالی کشور دفاع کرده است ، در سنا از تصمیم دیوان عالی کشور مبنی بر رد تلاش های دولت ترامپ برای پایان دادن به برنامه دوران اوباما که به نزدیک به 700000 به اصطلاح رویاپرداز توانایی کار و اجتناب از ایالات متحده را می دهد ، انتقاد کرد. ممنوعیت وی این دستور را “غیرقانونی” و “ننگین” توصیف کرد و گفت که پیوستن رابرتز در دادگاه به لیبرال ها “به الگویی تبدیل شده است.”

بیشتر بخوانید:  توجیهات بسیار مختصر | ملت

در یک بیانیه مطبوعاتی ، کروز گفت که از قرار گرفتن در این لیست سپاسگزار است و از عضویت در کمیته قضایی برای کمک به نصب بیش از 200 نامزد قضایی برای ترامپ ، از جمله گورسوچ و کاوانو ، افتخار می کند.

ترامپ این لیست را در انتخابات 2016 پس از مرگ قاضی آنتونین اسکالیا و امتناع جمهوری خواهان سنا از آغاز روند تأیید نامزد باراک اوباما رئیس جمهور ، منتشر کرد.

بیشتر بخوانید:  اگر برای رای دادن منتظر روز انتخابات باشید ، دیگر خیلی دیر است

در این انتخابات ، جای خالی در دیوان عالی کشور وجود ندارد ، و جناح محافظه کار دارای برتری 5-4 است. اما دو عضو جناح لیبرال دادگاه بیش از 80 سال دارند. قاضی روت بدر گینسبورگ 87 ساله است و تحت درمان سرطان کبد است ، قاضی استفان جی برایر 82 ساله است.

پر کردن هر دو صندلی با عدالت نسبتاً جوان و پیوسته محافظه کار گرایش محافظه کارانه دادگاه را بیش از پیش تقویت می کند و این می تواند به معنای تغییرات اساسی در مراقبت های بهداشتی ، قوانین کنترل اسلحه ، دسترسی به سقط جنین و موارد دیگر باشد.

بیشتر بخوانید:  نقش ارتش در انتخابات مورد مناقشه

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ویروسی که کریسمس را دزدید

ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی کنید. با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *