Home / آمریکا / لیز بک: حملات علیه ترامپ زشت تر می شود ، اما رئیس جمهور در این شرایط بحرانی برنده می شود

لیز بک: حملات علیه ترامپ زشت تر می شود ، اما رئیس جمهور در این شرایط بحرانی برنده می شود

با ورود به هفته های پایانی مبارزات ریاست جمهوری ، سیاست ما زشت تر شده و حملات به رئیس جمهور ترامپ بدتر می شود. این چیزی می گوید.

فرماندار اندرو کوومو رئیس جمهور را مقصر مرگ COVID-19 در ایالت خود در نیویورک می داند در حالی که برادر وی ، کریس کوومو ، خبرنگار CNN ، می گوید نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، دموکرات کالیفرنیا “تحت تأثیر ترامپ” قرار گرفته است ، و این باعث شده است که وی یک بازدید غیرقانونی از سالن داشته باشد برای آرایشگری. به طور جدی.

فرماندار گاوین نیوزوم ، ترامپ را مسئول آتش سوزی های وحشی کنترل شده در غرب می داند و غیرقابل تصور ، آخرین تبلیغات تبلیغاتی جو بایدن می گوید رئیس جمهور مسئول آشوب هایی است که شهرهای تحت رهبری دموکرات های ما را لرزاند.

دیوید لیمبو: ترامپ در ماه نوامبر پیروز خواهد شد – به نظر من این بیانیه جسورانه چرا است

پلوسی ترامپ را مقصر خودداری دموکرات ها از ارسال کمک بیشتر به آمریکایی ها می داند و بایدن می گوید اشتباه رئیس جمهور در بازگشایی مدارس نیست.

افزایش ترامپ هنگامی که دموکرات ها را گرفتار کرد ، درگیر یک نامزد ضعیف و اختلاف نظر در زمینه سیاست شد ، جنب و جوش کرد ، این انتخابات همه در مورد شیطان پرستی رئیس جمهور است. اتهامات بی اساس که ارتش ما را تخریب می کند ، شکایات “افشاگران” از دیوان سالار ناراضی و کتابهایی با هدف تضعیف رئیس جمهور – همه چیز پیش می رود.

بیشتر بخوانید:  تیم او زورف به عنوان قهرمان گرند اسلم از مسابقات اوپن ایالات متحده خارج می شود

برای دریافت خبرنامه نظرات اینجا را کلیک کنید

اما این یک خبر بد برای دموکرات هاست: در ایالات که تصمیم گیری در این زمینه های جنگ را تعیین می کنند ، طبق Real Clear Politics ، جو بایدن به طور متوسط ​​فقط 3.5 امتیاز دارد – نزدیک به حاشیه خطا.

ترامپ در تلاش است تا اختلاف بایدن را کاهش دهد حتی در حالی که رسانه های لیبرال برای اضافه کردن تاریخ طولانی دروغ و دزدی ادبی جو بایدن در یک دوره صادقانه تر از آنچه او را از رقابت قبلی ریاست جمهوری دور نگه داشت ، اضافه کاری می کنند. مطبوعات همچنین اتهام تارا رید مبنی بر حمله بایدن به وی ، آسیب پذیری آشکار نامزد و تحولات سیاسی وی را کوچک می شمرد.

نظر بیشتر

برای نیویورک تایمز و CNN ، بایدن یک نامزد ایده آل است ، گرچه آنها بهتر می دانند. گذشته از این ، معاون رئیس جمهور سابق به طور مداوم از مصاحبه با روزنامه چپ اول خودداری می کرد. این شگفت انگیز است ، که به نظر می رسد نویسندگان گری لیدی را حتی یک ذره نگران نکرده است.

و اکنون ، رسانه های اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرده و تعداد زیادی فیس بوک ، گوگل و توییتر را به کارزار انتخاب جو بایدن افزوده اند.

با این حال ، طبق نظرسنجی اخیر هاروارد و هریس ، قابل توجه است که حدود 47٪ از مردم کشور هنوز عملکرد رئیس جمهور ترامپ را تأیید می کنند.

بیشتر بخوانید:  آدریانا کوهن: همه گیری ویروس کرونا زمان نامناسبی برای نشان دادن ریا است

چگونه میتواند باشد؟ تا حدی پاسخ این است که دموکرات ها ، مثل همیشه ، بیش از حد دست خود را استفاده کرده اند. اتهامات مداوم Pelosi و نماینده آدام شیف ، دموکرات کالیفرنیا و راشل مادو از MSNBC در چهار سال گذشته دندان های خود را از دست داده است ، به خصوص از آنجا که اشتباه بسیاری ثابت شده است.

همچنین ، رأی دهندگان ، دموکرات ها را مایل به آسیب رساندن به کشور می دانند – به رأی دهندگان خود صدمه می زنند – فقط برای کسب امتیازات سیاسی. در حالی که همسر نامزد بایدن ، کامالا هریس و پلوسی در مورد ایمنی واکسن COVID-19 شک داشتند ، از ترس اینکه این روش درمانی احتمال ترامپ را افزایش می دهد ، ممکن است افراد آسیب پذیر را از انجام درمان وعده داده شده منصرف کند. این می تواند هزاران نفر جان داشته باشد.

بعلاوه ، دموکراتها تصویب تدبیر 300 میلیارد دلاری COVID را که جمهوریخواهان در سنا وضع کرده اند و این مبلغ 105 میلیارد دلار به مدارس ما ، 20 میلیارد دلار به کشاورزان ، 47 میلیارد دلار برای واکسن و میلیاردها دلار به مشاغل کوچک و بیکاران اختصاص داده است ، مسدود کرده اند.

در حالی که ترامپ آمریکا را در اولویت قرار می داد ، چپ ها شهرهای ما را می سوزاندند ، بناهای تاریخی ما را تخریب می کردند ، تاریخ ما را بازنویسی می کردند و اعتبار قهرمانان ما را خدشه دار می کردند ، در حالی که همه مخالفان آنها را ساکت می کردند.

دموکرات ها ادعا کردند این کافی نیست ، اما برای کسانی که برای زنده ماندن تلاش می کنند ، 300 میلیارد دلار بهتر از هیچ چیز است.

به همین ترتیب ، در اوایل سال جاری ، دموکرات ها از امضای لایحه اصلاح پلیس که توسط سناتور جمهوری خواه تیم اسکات تهیه شده بود خودداری کردند. آنها نمی خواستند کنترل این مسئله سهام را از دست بدهند. در نتیجه ، هیچ لایحه ای تصویب نشده است.

حامیان ترامپ از معلولیت های بی پایان دموکرات ها عصبانی شده اند و آنها تحسین می کنند که علی رغم تلاش مداوم آنها برای ریشه کن کردن این رئیس جمهور ، او به موفقیت های زیادی رسیده است.

کسانی که از آن حمایت می کنند پشتیبانی می کنند:

 • پاسخ او به چین و تلاش های وی برای برقراری روابط تجاری با آن کشور متخاصم.
 • توافقنامه های صلح در خاورمیانه که وی در طول تاریخ بین اسرائیل و کشورهای حاشیه خلیج فارس منعقد کرده است ، که می تواند به طور دائم از خصومت در آن منطقه بکاهد.
 • خروج ما از توافقنامه آب و هوایی پاریس ، یک توافق نامه چند ایالت به طور منحصر به فردی به ایالات متحده آسیب می رساند
 • تمایل آن برای دور زدن پیچیدگی مقرراتی که باعث خفه شدن سرمایه گذاری تجاری در طول اوباما و بایدن شده است.
 • اصلاحات مالیاتی بسیار ضروری که توسط مجلس سنا انجام شد.
 • تایید اصلاح عدالت کیفری ؛
 • تلاش های آن برای ترویج انتخاب مدرسه و اجازه دادن به خانواده ها در هر گروه از درآمد – نه فقط ثروتمندترین شهروندان ما – با گزینه های بهتر برای فرزندانشان.
 • این کشور از مناطقی برخوردار است که دلار سرمایه گذاری به فقیرترین محله های ما ریخته است.
 • رشد قابل توجه شغلی ، از جمله 400000 در تولید ، در سه سال اول تصدی او به دست آمده است.
 • پرداخت هزینه برای جذب شرکای ناتو برای افزایش هزینه هایشان.
 • بازنویسی توافق نامه های تجاری ما ، به ویژه برجسته USMCA ، همچنین به عنوان NAFTA مطلوب تر شناخته می شود.
 • انتصاب وی از صدها قاضی جدید متعهد به دفاع از قانون اساسی ما و دو قاضی جدید دیوان عالی کشور.
 • بهبود مدیریت مرزهای جنوبی و کاهش چشمگیر تعداد افرادی که به طور غیرقانونی وارد کشور ما می شوند.

ده موفقیت که این نانوا به دست آورده قابل توجه و ناتمام است. رئیس جمهور همچنین میلیاردها میلیارد دلار برای بازسازی ارتش فرسوده ، بهبود مراقبت های پزشکی از جانبازان و ایجاد نیروی فضایی سود کرده است.

در حالی که ترامپ آمریکا را در اولویت قرار می داد ، چپ ها شهرهای ما را می سوزاندند ، بناهای تاریخی ما را تخریب می کردند ، تاریخ ما را بازنویسی می کردند و قهرمانان ما را بی اعتبار می کردند ، در حالی که همه مخالفان آنها را ساکت می کردند.

دموکرات ها – و جو بایدن – در این توهین ها به ملت و غرور ما شریک هستند. معروف ترین سکوت آنها شهرها و ایالت های آبی را به تحمل این حملات ترغیب کرد. در سراسر طیف سیاسی ، آمریکایی ها احساس آزردگی و اضطراب می کنند. مردم رنگارنگ بیشترین ویرانی را متحمل شدند ، زیرا خشونت محله های اقلیت ها و مشاغل متعلق به اقلیت ها را ویران کرد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در صورت انتخاب مجدد دونالد ترامپ در ماه نوامبر ، احتمال اینکه دموکرات ها تلاش کنند مشروعیت پیروزی وی را به چالش بکشند ، وجود دارد. وقتی هیلاری کلینتون به طرز تلخی به جو بایدن توصیه می کند که هرگز سازش نکند ، خواستار هرج و مرج می شود و این همان چیزی است که ممکن است شاهد آن باشیم.

طرفداران ترامپ در سکوت آزار و اذیت شدند. ما نمی دانیم تعداد آنها چقدر است ، اما می دانیم که در تاریخ 3 نوامبر شنیده می شوند.

برای مطالعه بیشتر از LIZ PEEK اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *