Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / لس آنجلس: آژانس اجرای قانون محلی “ترک” از ICE ، تحریک سیاست های پناهگاه امن است

لس آنجلس: آژانس اجرای قانون محلی “ترک” از ICE ، تحریک سیاست های پناهگاه امن است


اداره کلانتری شهرستان لس آنجلس گفت: دولت فدرال کلانترهای محلی و ادارات پلیس را از مهاجرت “نادیده گرفت” ، آنها را در بلاتکلیفی قانونی رها کرد و آنها را برای اتخاذ سیاست های پناهگاه امن جلب کرد.

دفتر کلانتر الکس ویلانوئوا پس از ارسال نامه ای تند و تیز درمورد سیاست جدیدی که از همکاری در انتقال مهاجران به اداره مهاجرت و گمرکات ایالات متحده امتناع می ورزد ، از وزارت امنیت داخلی انتقاد کرد.

ستوان جان ساترفیلد ، سخنگوی کلانتر پلیس ، به واشنگتن تایمز گفت که آقای کوچینلی شماره های خود را دستکاری کرده و به نظر می رسد “تهدید” تلافی جویانه را برای دستگیری بیشتر مهاجران غیرقانونی در این شهرستان انجام می دهد.

ستوان ساترفیلد ، در پاسخ طولانی به روزنامه تایمز ، پس از گزارش نامه آقای Cuccinelli در این ماه ، گفت: “ICE مدتها پیش شرکای اجرای قانون خود را رها کرد.”

نقطه اتهام ، خطر بحث در مورد اخراج و مقامات پناهگاه را برجسته می کند.

ICE می گوید که می خواهد همکاری کند و گفته است که تلاش خود را می کند تا با بخش کلانتری کار کند.

دیوید مارین ، مدیر دفتر میدانی آژانس در لس آنجلس ، می گوید كه او افسران را به صورت 24 ساعته در حالت آماده باش قرار می دهد تا در صورت تماس كلانتر با كلانتر در دسترس باشد و آنها ظرف 15 یا 20 دقیقه به زندان اصلی پاسخ می دهند.

بیشتر بخوانید:  خانه ویرجینیا بودجه ای را تصویب می کند که متمرکز بر اصلاحات پلیس است

آقای مارین گفت: “ما آنها را رها نکرده ایم ، در واقع بیشتر تلاش کرده ایم تا با آنها کار کنیم.” “وقتی این جنایتکاران دوباره در جامعه رها شوند به نفع امنیت عمومی نیست.”

سیاست کلانتر ویلانوئوا گسترده ترین سیاست در کشور نیست ، اما با توجه به وسعت شهرستان و جمعیت او ، مهمترین آن است که ده ها هزار تبعید شده را در دهه گذشته نشان می دهد.

پس از روی کار آمدن رئیس جمهور ترامپ ، کالیفرنیا محدودیت هایی را برای همکاری در اجرای قانون با ICE اعمال کرد ، اما در مورد جرایم بزرگ استثنا قائل شد. کلانتر ویلانوئوا در ماه مارس با ذکر اپیدمی ویروس کرونا ، وقفه ای را در همکاری حتی در این موارد استثنایی اعلام کرد.

ماه گذشته این مکث ممنوعیت دائمی را ایجاد کرد. وی گفت که همکاری با اداره مهاجرت و گمرک مهاجران را به دلیل عدم گزارش جرایم می ترساند.

آقای كوچینلی در پاسخ به پیامی اظهار امیدواری كرد كه كلانتر را “شرمنده” كرده و وی را به عقب نشینی سوق دهد و گفت كه افراد بی گناه خواهند مرد زیرا مجرمان به جای اخراج آزاد شدند.

وی به روزنامه تایمز گفت: “آنچه ما شاهد هستیم اجرای قانون آلوده به سیاست زدگی است.”

ستوان ساترفیلد گفت که اداره کلانتری در حال همکاری کامل با زندانیان است – تقاضای ICE برای بازداشت یک مهاجر فاقد سند را دارد که توسط مأموران اخراج اخراج شود. اما در طی سالهای اوباما پرونده ای علیه اداره شهردار تشکیل شد و گروه های آزادی مدنی گفتند که بازداشت شدگان ICE توسط قاضی امضا نمی شوند و بنابراین از نظر قانونی الزام آور نیستند.

بیشتر بخوانید:  انتظار می رود مسیحیان انجیلی و معترضین ضد ترامپ پس از انتخاب دادگاه عالی در پایتخت دیدار کنند

ستوان ساترفیلد می گوید که اداره مهاجرت و اجرای گمرک از حمایت از بازداشت شدگان خودداری کرد و آنها را “فقط یک” پیشنهاد توصیف کرد نه یک الزام. “

قاضی موافقت کرد و دریافت که اداره کلانتری هزاران مهاجر را تحت مأموریت مهاجرت غیرقانونی و گمرک بازداشت کرده است. دادگاه تجدیدنظر هفته گذشته پرونده را برای بررسی مجدد به قاضی بازگرداند ، اما ستوان ساترفیلد گفت این دادخواست نشان دهنده یک تغییر عمده در لس آنجلس است که احساس می کرد توسط دولت فدرال رد شده است.

آقای مارین ، رئیس ICE در لس آنجلس ، گفت آنچه در دولت قبلی اتفاق افتاد هیچ تأثیری در وضعیت فعلی ندارد ، زیرا قانون ایالت به هر حال محل ها را از داشتن مهاجران برای ICE منع می کند.

اما وی گفت که این ایالت به محلات اجازه می دهد تا به آژانس اطلاع دهند تا افرادی که سوابق کیفری جدی دارند را بیاورد و لس آنجلس اجازه چنین کاری را نمی دهد. وی گفت از زمانی که کلانتری سیاست خود را اتخاذ کرده است ، آنها هیچ تماسی دریافت نکرده اند.

بیشتر بخوانید:  به نظر می رسد بایدن برای تأیید استفاده از Teleprompton برای مصاحبه های تلویزیونی ورق می زند

آقای مارین گفت که ICE باید پرونده ها را از طریق سوابق عمومی پیگیری کند و سپس برای یافتن پرونده ها وارد جامعه شود. این برای همه طرفها – افسران ، اهداف و سایر افرادی که ممکن است هنگام دستگیری در آنجا حضور داشته باشند خطرناک تر است.

این همچنین به طور حتم به معنای دستگیری “جانبی” افرادی است که هدف افسران نبوده اند ، اما در نزدیکی آنها پیدا شده و به عنوان اخراج شده در نظر گرفته شده اند.

ستوان ساترفیلد از دستگیری ها شکایت کرد.

وی در پاسخ به نامه آقای Cucinelli به روزنامه تایمز گفت: “تهدیدات” خسارت وثیقه “به خوبی مقابله نشده است. و خشن »

آقای مارین گفت که افسران آزادی عمل دارند و همیشه از آن استفاده می کنند.

یک عملیات اخیر برای جمع آوری مهاجران غیرقانونی متهم به آسیب رساندن به مردم از طریق خشونت خانگی یا سایر جرایم شخصی منجر به دستگیری 314 نفر در منطقه عملیاتی آقای مارین شد.

از این تعداد 301 مورد هدف قرار گرفتند. مارین گفت ، از 13 دستگیری جانبی ، همه به جز یك نفر سابقه كیفری داشتند و این آنها را در اولویت اخراج قرار داد. بازداشت غیر کیفری با رضایت شخصی وی آزاد شد.

جسیکا وان ، مدیر مطالعات سیاست در مرکز مطالعات مهاجرت ، گفت که رفتار اداره مهاجرت و گمرک با زندانیان به عنوان داوطلبانه “تصمیمی با انگیزه سیاسی” است که توسط دولت اوباما اتخاذ شده است. وی گفت كه ICE می خواست بجنگد ، اما وزارت دادگستری ، كه استراتژی قانونی را كنترل می كند ، امتناع كرد.

بیشتر بخوانید:  اتیوپی یک شخصیت برجسته مخالف را به تروریسم متهم می کند

در عوض ، وی گفت ، “آنها تصمیم گرفتند كلانتری هایی را كه تحت شكایت بودند در دادگاه فدرال رها كنند.” “این تصمیمی عمدی توسط مقامات دولت اوباما در وزارت دادگستری بود.”

اما وی گفت که تصمیم لس آنجلس تلفات بیشتری برای شهرستان خواهد داشت.

وی گفت: “کلانتر ویلانوئوا ساکنان شهرستان لس آنجلس را به نفع حمایت از جنایتکاران خارجی رها کرده است.”

همه طرفین توافق دارند که سیاست جدید کلانتر ویلانوئوا تفاوت زیادی را در تعداد ICE ایجاد خواهد کرد – علی رغم میزان اختلاف نظرها.

آقای كوچینلی در نامه خود به 11،536 بازداشت شده “در شهرستان لس آنجلس آزاد شد” در سال مالی گذشته كه شامل 180 مورد قتل ، 750 مورد جنایت جنسی و 1400 مورد جنایت مربوط به اسلحه بود ، اشاره كرد. وی گفت: آزاد كردن افراد دارای این سوابق جوامع را در معرض خطر قرار می دهد.

ستوان ساترفیلد گفت كه دولت كلانتر فقط 5،093 بازداشت شده را پذیرفته است و فقط 20 نفر از آنها شامل یك نفر متهم به قتل یا اقدام به قتل است. از این تعداد ، 15 نفر به آژانس دیگری آزاد شدند و “یک زندانی توسط اداره اجرای امور مهاجرت و گمرک لغو شد.”

بیشتر بخوانید:  هیئت تجدید نظر در انتشار NYPD Discipline Records تسریع نمی کند

در مورد جرایم جنسی ، وی گفت که اداره شهردار فقط 40 نفر از بازداشت شدگان را پذیرفت و در 10 مورد دولت آنها را آزاد کرد زیرا اداره مهاجرت و اجرای گمرک در قبال تحویل گرفتن آنها پاسخی نداد.

در پاسخ به تایمز ، ICE گفت که اعدادی که آقای Cuccinelli ذکر کرده برای همه آژانس های اجرای قانون در شهرستان است. این بدان معنا بود که آنها افرادی غیر از کلانتر را شامل می شدند ، مانند افرادی که در شهر لس آنجلس نگهداری می شدند.

کلانتر ویلانوئوا با تشدید بیماری همه گیر ویروس کرونا ، در ماه مارس از ممنوعیت موقت آزادی زندانیان به ICE خبر داد. اعلامیه او در ماه گذشته این ممنوعیت را دائمی کرد.

هفته ها بعد ، هیئت نظارت بر منطقه ، از اینکه شهردار آینده سعی در لغو سیاست دارد ، با یک پیشنهاد رسمی که تقدیس آن را مشخص می کند ، موافقت کرد.

اقدام هیئت مدیره همچنین همکاری با ICE را به همه مقامات شهرستان گسترش می دهد ، و همه مقامات و نمایندگان مهاجرت فدرال را از هرگونه ملک شهرستان منع می کند ، مگر اینکه حکم قانونی داشته باشند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

کندی به کومی: شما یک “فرصت برابر” خودخواه هستید و سعی کردید هم ترامپ و هم کلینتون را نابود کنید

سناتور جان کندی روز چهارشنبه به رئیس سابق FBI جیمز بی کومی حمله کرد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *