Home / جدید ترین های دنیا / لحظه ای پس از آنکه ترامپ تام كاتن را برای اسكاتز شناور كرد ، كاتن می گوید: وقت Roe V است.

لحظه ای پس از آنکه ترامپ تام كاتن را برای اسكاتز شناور كرد ، كاتن می گوید: وقت Roe V است.

تام Cotton ، سناتور جمهوری خواه از آرکانزاس ، گفت که لحظاتی پس از آنکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، نام Cotton را بعنوان گزینه احتمالی برای قاضی دادگاه عالی مطرح کرد ، “زمان آن است که Roe Wade را ترک کند”.

هنگامی که برت کاوانو ، قاضی دادگاه عالی ، پس از یک پروسه تأیید بحث برانگیز ، جایگزین قاضی سابق دادگاه عالی آنتونی کندی شد ، گروه های مترقی ، رسانه ها و فعالان به طور یکسان گفتند که کاوانا پنجمین رأی لازم برای لغو قوا در مقابل وید بود. اما این هشدارها پس از آنکه دیوان عالی کشور قانونی را در ماه ژوئن که دسترسی به سقط جنین را بطور قابل ملاحظه ای محدود می کرد ، منصرف کرد ، به نتیجه نرسید.

بیشتر بخوانید:  نظرسنجی EWTN News نشان می دهد کاتولیک ها ترامپ را رد می کنند

اگر پنبه برای دیوان عالی کشور معرفی شود ، سناتور آرکانزاس می تواند رأی پنجم باشد. (مرتبط: گروه های لیبرال هشدار می دهند كه كاوانا اسكات ها را به سمت راست سوق خواهد داد. نگرانی های آنها برآورده نشده است)

پنبه از برنامه ریزی خانواده و حمایت از سقط جنین انتقاد کرده و از لیست طرفداران زندگی سوزان بی آنتونی رتبه “A” را کسب کرده است. در ماه مه ، كاتن سناتورهای جمهوری خواه را ترغیب كرد تا وزارت دادگستری را به تحقیق در مورد گزارش هایی مبنی بر دریافت نادرست بیش از 80 میلیون دلار بودجه از طریق ویروس كرونا برای 37 شركت برنامه ریزی شده توسط والدین برنامه ریزی كنند. (مرتبط: پنبه قانون ممنوعیت سقط جنین در آرکانزاس را تحسین می کند: “نجات جان کارمندان”)

بیشتر بخوانید:  وكالت: بولتون با هرگونه تحقيق درباره كتاب خود همكاري خواهد كرد

یک منبع نزدیک به Cotton به روزنامه دیلی کالر نیوز گفت: “سناتور پنبه به این دلیل انتخاب شد که انجیلی های سراسر کشور می دانند او سابقه واقعی و قدرتمندی در دفاع از جنین و محافظت از آزادی مذهبی دارد.”

كاتن همچنین در ماه مه از نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان دموكرات و همكارانش دموكرات ، به دلیل تلاش برای استفاده از بودجه ویروس كرونا برای حمایت از تنظیم خانواده ، توصیف این سازمان به عنوان “تأمین كننده های مرگ” و صحبت در دفاع از قانون حمایت از كودك متولد نشده از درد ، انتقاد كرد. و قانون حمایت از بازماندگان سقط جنین در ماه فوریه زنده متولد شد.

بیشتر بخوانید:  در اینجا اطلاعیه کامل آمده است: تبلیغات Max Rose Drops Anti-Blasio ، فقط در 6 ثانیه نظر خود را روشن می کند

كاتن در فوریه گفت: “اینها كودكان كوچك و بسیار گرانبهایی هستند كه به فرم خدا آفریده شده اند و از همان ارزش و كرامت برخوردارند. “ما در قبال این کودکان خردسال وظیفه داریم. وظیفه ما این است که از آنها دور نشویم.”

پنبه تنها نامزد طرفدار زندگی نیست که در لیست ریاست جمهوری SCOTUS قرار دارد: در این لیست سناتور جمهوری خواه تگزاس تد کروز و سناتور جمهوری خواه میسوری جاش هاولی نیز حضور داشتند ، اگرچه هاولی او چهارشنبه در توییتی گفت اینکه “مردم میسوری من را انتخاب کرده اند تا برای آنها در سنا بجنگم و من علاقه ای به دادگاه عالی ندارم. من منتظر تایید فرمانداران قانون اساسی هستم.”

بیشتر بخوانید:  کاپیتان سابق شهردار سن دیه گو در فروش اسلحه مقصر است

جین مانچینی ، رئیس راهپیمایی برای زندگی ، در بیانیه ای که به دیلی کالر نیوز داد گفت: “یکی از بزرگترین دستاوردهای رئیس جمهور ترامپ ترمیم سیستم عدالت با تعیین قضاتی است که به زندگی و قانون اساسی آمریکا احترام می گذارند.” “ما انتظار داریم این روند برای دوره دوم ادامه یابد و منتظر روزی باشیم که دادگاه ها شأن ذاتی زندگی بشر را تشخیص دهند.”

بیشتر بخوانید:  رسانه ها چشم خود را از حملات "چپ تند" که به طور فزاینده ای تهاجمی به جمهوری خواهان بسته می شود ، می بندند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مبارزات انتخاباتی بایدن فیس بوک را به دلیل ترک پست های ترامپ درباره رأی مضاعف مورد انتقاد قرار می دهد

جوزف آر بایدن ، مدیر ستاد انتخابات کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ، در نامه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *