Home / آمریکا / قانون گذاران ویرجینیا در تلاشند قانون صدور گواهینامه پلیس را گسترش دهند

قانون گذاران ویرجینیا در تلاشند قانون صدور گواهینامه پلیس را گسترش دهند

یک سرباز سفیدپوست ویرجینیا فریاد می زند تهدید کثیف راننده سیاه پوستی که در هنگام توقف رانندگی از پیاده شدن از ماشین خودداری می کند. افسر در حالی که جلوی دوربین تلفن همراه راننده لبخند می زد ، لبخند زد: “مردم این نمایش را تماشا کنید” ، و سپس مرد را از گردن از ماشین خارج کرد.

این ویدئو باعث عصبانیت در ویرجینیا شد ، اما طبق قوانین فعلی ایالت ، رفتار یک سرباز – مگر اینکه بعداً به جرمی محکوم شود – دلیل بر محرومیت از شغل در اجرای قانون نیست.

قانون گذاران ایالتی اکنون در تلاشند تا تغییراتی را برای سهولت لغو شهادت برای افسران پلیس مشکل ساز که در انتقال از یک بخش به دیگری مشکل دارند ، تحت فشار قرار دهند. اقدامات آنها بازتاب اقدامات قانونگذاران ایالتی در سراسر کشور است که اصلاحات پلیس را در میان اعتراضات سراسری ناشی از چندین قتل سیاه توسط پلیس آغاز می کنند.

پرونده – در 4 فوریه 2016 ، پرونده ، Del Marcus Simone de Fairfax ، در هنگام جلسه کمیته فرعی امتیازات و انتخابات در پایتخت در ریچموند ، ویرجینیا صحبت می کند. لایحه ای که از طریق مجلس نمایندگان راه می یابد ، نیاز به حضور پلیس دارد. در صورتی که افسر در سه سال گذشته سه مورد شکایت از زور بیش از حد دریافت کرده است ، روسای جمهور باید این موضوع را به هیئت خدمات عدالت کیفری یا کمیته بازنگری مدنی اطلاع دهند. سایمون ، حامی اصلی این لایحه ، گفت که سه شکایت به طور خودکار منجر به جلسات دادرسی برای پس گرفتن شهادت نمی شود ، بلکه به عنوان “سیستم هشدار سریع” برای کشف الگویی عمل می کند که نیاز به تحقیقات بیشتری دارد که می تواند منجر به پس گرفتن شهادت شود. (عکس AP / استیو هلبر ، پرونده)

بیشتر بخوانید:  طوفان سالی ممکن است "سیل تاریخی" را به سواحل خلیج فارس برساند ، زیرا طوفان به ساحل می رود

آمبر ودگری ، تحلیلگر سیاست در کنفرانس ملی قوای مقننه ایالتی گفت: “این قانون در برخی از ایالت ها از حمایت دو جانبه قاطع برخوردار بوده و با سرعتی بی سابقه در حال حرکت است.”

منتقدان قوانین فعلی لغو گواهینامه می گویند بخشی از این مشکل نبود پایگاه داده ملی رسمی است که در آن لیست تمام افسرانی که مجوز آنها لغو شده است.

انجمن بین المللی غیرانتفاعی استانداردهای اجرای قانون و مدیران آموزش ، ثبت ملی برای صدور گواهینامه و لغو مجوز را حفظ می کند ، اما ارسال نام به فهرست داوطلبانه است. در حال حاضر شاخص سلب ملی گواهی دسترسی به آژانس های پلیس برای سوابق لغو گواهینامه از 44 ایالت را فراهم می کند. جورجیا اسامی افسران را که دیپلم آنها باطل شده است ، در فهرست معرفی نمی کند ، در حالی که پنج ایالت – کالیفرنیا ، هاوایی ، ماساچوست ، نیوجرسی و رود آیلند – در حال حاضر هیچ روشی برای لغو مدرک ندارند.

بیشتر بخوانید:  پلیس های پورتلند: مردی با کوکتل مولوتف آتش سوزی کوچکی ایجاد کرد

هم اکنون ، افسران پلیس در ویرجینیا نمی توانند مجوز خود را از دست بدهند ، مگر اینکه به جرمی محکوم شوند ، یک آزمایش مثبت مواد مخدر انجام دهند یا آموزش اجباری را انجام ندهند. مانند بسیاری از ایالت های دیگر ، ویرجینیا افسران خود را به دلیل رفتار ناشایست که از رفتار مجرمانه کوتاه است ، پس نمی گیرد.

روسای پلیس ویرجینیا با سناتورهای دموکرات بر روی لایحه ای کار کردند که باعث اضافه نیروی بیش از حد و دروغ گفتن به عنوان پایه ای برای اخذ مدارک تحصیلی می شود. این پیشنهاد در لایحه گسترده اصلاحات پلیس که سنا روز پنجشنبه تصویب کرد ، گنجانده شد.

دانا شراد ، مدیر اجرایی جامعه روسای پلیس ویرجینیا ، گفت: “ما معتقدیم كه این دو مورد در مورد اصلاح رفتار حرفه ای افسران پلیس ، اكثر قریب به اتفاق نگرانی های مردم را پوشش می دهند.”

این لایحه اجازه می دهد تا شهادت در صورت اخراج یا استعفا از افسر به دلیل به خطر انداختن اعتبار ، صداقت یا صداقت پلیس بر اساس معیارهای رفتار حرفه ای در کل کشور ، لغو شود. در حال حاضر ، اگر یک افسر در اواسط روند خروج از گواهینامه انصراف دهد ، این روند بدون نتیجه رسمی پایان می یابد – روزنه ای که به گفته منتقدان به افسر اجازه می دهد شغل خود را در یک سازمان اجرای قانون دیگر پیدا کند.

پرونده - در این یکشنبه ، 31 مه ، 2020 ، با تشکیل پرونده ، پلیس ضد شورش در حالی که قصد پاکسازی خیابانها در ریچموند ، ویرجینیا را دارد ، به معترضین آمده است. قانونگذاران ویرجینیا برای تغییر آسان تر رد صلاحیت افسران پلیس مشکل ساز و انتقال آنها از یک بخش به بخش دیگر ، تلاش می کنند.  (عکس AP / استیو هلبر ، پرونده)

پرونده – در این یکشنبه ، 31 مه ، 2020 ، با تشکیل پرونده ، پلیس ضد شورش در حالی که قصد پاکسازی خیابانها در ریچموند ، ویرجینیا را دارد ، به معترضین آمده است. قانونگذاران ویرجینیا برای تغییر آسان تر رد صلاحیت افسران پلیس مشکل ساز و انتقال آنها از یک بخش به بخش دیگر ، تلاش می کنند. (عکس AP / استیو هلبر ، پرونده)

بیشتر بخوانید:  شهردار شهرستان لس آنجلس در پاسخ به رهبران خواستار استعفا شد

داگ گودمن ، رئیس پلیس اشلند گفت: “این یک مکانیسم سریع برای جلوگیری از افسران بد – بازیگران بد – در حرفه ما است که از مکانی به مکان دیگر منتقل شوند و عملکرد کمتری داشته باشند.”

در یک لایحه جداگانه که اخیراً توسط مجلس نمایندگان به تصویب رسیده است ، روسای پلیس باید در صورت دریافت سه شکایت از زور بیش از حد در طی 5 سال ، به هیئت دولت مسئول صدور گواهینامه پلیس یا کمیسیون بازنگری مدنی اطلاع دهند. حامی اصلی این لایحه ، Del. مارکوس سیمون ، سه شکایت به طور خودکار منجر به جلسات دادرسی برای صدور گواهینامه نمی شود ، بلکه به عنوان “سیستم هشدار سریع” برای کشف الگویی عمل می کند که نیاز به بررسی بیشتر دارد و می تواند منجر به لغو اعتبار شود.

بیشتر بخوانید:  یک مربی فوتبال می سی سی پی بازی را بالای زمین تماشا می کند

روزنه های زیادی وجود دارد. سیمون با اشاره به سهولت استناد افسران به رفتار مشکوک که می توانند در حال حاضر به یک اداره پلیس دیگر ملحق شوند ، گفت که بسیار آسان است که از قطار پیاده شد و به مکان دیگری رفت.

طبق لایحه سیمون ، روسای پلیس و شهردار موظفند ظرف دو روز پس از برکناری یک افسر بدرفتاری ، آن را به هیئت قضایی کیفری اطلاع دهند. سپس شورا موظف است مراحل پس گرفتن گواهینامه را آغاز کند.

خیریه پلیس می خواهد اطمینان حاصل کند که شکایات شهروندان از افسران مورد بررسی قرار می گیرد تا از قانونی بودن آنها اطمینان حاصل کند و صرفاً بر اساس خشم دستگیری نیست.

شان مک گوان ، مدیر اجرایی بخش ویرجینیا از انجمن خیرین پلیس ایالت جنوبی ، گفت: “ما با مراحل سلب اعتبار سنجی مشکلی نداریم ،”

وی گفت: “اگر شکایتی بی اساس باشد و مورد حمایت قرار نگیرد ، قطعاً باید رسیدگی شود.”

پرونده - در این یکشنبه ، 31 مه 2020 ، با تشکیل پرونده ، پلیس ضد شورش در حالی که قصد پاکسازی خیابان ها در ریچموند ، ویرجینیا را دارد ، به معترضان آمده است. قانونگذاران ویرجینیا برای تغییر آسان تر رد صلاحیت افسران پلیس مشکل ساز و انتقال آنها از یک بخش به بخش دیگر ، تلاش می کنند.  (عکس AP / استیو هلبر ، پرونده)

پرونده – در این یکشنبه ، 31 مه ، 2020 ، با تشکیل پرونده ، پلیس ضد شورش در حالی که سعی در پاکسازی خیابانهای ریچموند ، ویرجینیا دارد ، به معترضین آمده است. قانونگذاران ویرجینیا برای تغییر آسان تر رد صلاحیت افسران پلیس مشکل ساز و انتقال آنها از یک بخش به بخش دیگر ، تلاش می کنند. (عکس AP / استیو هلبر ، پرونده)

بیشتر بخوانید:  آیا آواز خواندن می تواند تولد ویروس کرونا را گسترش دهد؟

تغییرات پیشنهادی در ویرجینیا بخشی از مجموعه اصلاحات عدالت کیفری است که در پی مرگ جورج فلوید ، سیاه پوستی که در ماه مه زیر زانوی یک افسر پلیس مینیاپولیس درگذشت ، در سراسر کشور پیشنهاد شد.

در همین حال ، پلیس ایالت ویرجینیا همچنین در حال تحقیق درباره توقف ترافیکی است که سرباز چارلز هویت در آن نقش داشته است. در ویدئویی که توسط تلفن همراه راننده درک تامپسون ضبط شده است ، هیویت شنیده می شود که فریاد می کشد: “شما می خواهید الاغ خود را به لرد و لرد و همه موجودات فریاد بزنید.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ترافیک در آوریل 2019 متوقف شد ، اما جزئیات آن تا ژوئیه که وکیل تامپسون این ویدئو را در توییتر به اشتراک گذاشت ، در دسترس عموم قرار نگرفت.

پلیس گفت تامسون برچسب بازرسی منقضی شده ای دارد و وی پس از متوقف شدن از پیاده شدن از ماشین خودداری کرد. آنها همچنین گفتند که او با گواهینامه تعلیق رانندگی می کرد.

هویت تا زمان تحقیقات پلیس ایالتی در مرخصی اداری قرار گرفته است. او به ایمیل یا پیام متنی که به دنبال نظر است پاسخ نداد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *