Home / جدید ترین های دنیا / قاضی واشو راه محاکمه چهار قتل را در سال 2019 باز کرد

قاضی واشو راه محاکمه چهار قتل را در سال 2019 باز کرد


رنو ، نوادا (آسوشیتدپرس) – یک قاضی راه را برای محاکمه یک مهاجر سالوادویی در رینو به دلیل چهار قتلی که وی در طی یک قیام جنایی شش روزه در دو شهرستان در نوادای شمالی در ژانویه 2019 متهم کرد ، باز کرده است ، اما دادگاه هنوز حداقل ماه ها باقی مانده است.

قاضی شهرستان واشو ، كانی اشتاینهایمر ، جلسه دادرسی روز چهارشنبه را به دلیل پیشنهاد مدافعان عمومی ویلبور مارتینز گوزمان برای به تعویق انداختن دادگاه به مدت نامعلوم تعیین كرد تا آنها سرانجام بتوانند به السالوادور سفر كنند تا اطلاعاتی در مورد سوابق وی ، از جمله ظرفیت روحی وی جمع آوری كنند.

بیشتر بخوانید:  شکست: رئیس جمهور ترامپ تد کروز ، تام Cotton ، جاش هاولی و دیگران را به لیست نامزدهای Scottos اضافه می کند

در حال حاضر سفر به آنجا به دلیل ویروس کرونا ممنوع است.

مارتینز گوزمن ، 21 ساله ، پس از آنكه سال گذشته به جرم كشتن یك زوج مسن رنو و دو زن گاردنرویل در خانه هایشان متهم شد ، به مجازات اعدام روبرو است.

دادگاه عالی نوادا در ماه مارس حکم داد که دادستان های شهرستان واشو صلاحیت تعقیب وی در رینو را به دلیل دو قتل در حوالی شهرستان داگلاس ندارند.

بیشتر بخوانید:  دوره دیوان عالی کشور لایحه ای است که توسط دموکرات ها ارائه می شود

دادگاه عالی به اشتاینهایمر دستور داد تا در امتناع از ترک برخی از اتهامات تجدید نظر کند. اما قضات تصریح کردند که اگر تشخیص دهد که جرایم به اندازه کافی مربوط به محاکمه وی در شهرستان واشوه است ، وی می تواند دوباره درخواست را رد کند.

Gardnerville Record-Courier گزارش داد که اشتاینهایمر روز چهارشنبه حکم داد که کیفرخواست صادره از هیئت منصفه اعظم در شهرستان واشو درست است.

بیشتر بخوانید:  اکثر بزرگسالان مورد بررسی می گویند شرکت های رسانه های اجتماعی باید تبلیغات سیاسی را به طور کلی ممنوع کنند: نظرسنجی

مقامات فدرال گفتند که مارتینز گوزمان به طور غیرقانونی در ایالات متحده است ، اما آنها نمی دانند که چگونه و چه زمانی از مرز مکزیک عبور کرده است. این موضوع توجه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را به خود جلب کرد ، وی اظهار داشت که این امر نیاز به دیوار مرزی را نشان می دهد.

این 10 پرونده شامل چهار مورد قتل و سرقت چندباره بود.

بیشتر بخوانید:  "آن را به سمت بالا حرکت دهید": به نظر می رسد بایدن در طی یک رویداد فرضی با AFL-CIO با یک Teleprompton درگیر است

محققان می گویند او در 4 ژانویه 2019 ، قبل از سفر به روستای داگلاس ، یک ژولارد و شارون دیوید در جنوب غربی رنو را به سرقت برد ، در آنجا او در 9 ژانویه به کنستانس کانتز و در 12 ژانویه به سوفیا رینکن شلیک کرد ، سپس برای سرقت و قتل دیویدز ژان بازگشت. . پانزدهم

وکلای دادگستری کریس هیکس از شهرستان واشو و مارک جکسون از شهرستان داگلاس گفتند که آنها برای تسریع در پیگرد قانونی به دنبال یک کیفرخواست در رنو هستند.

بیشتر بخوانید:  تد کروز پیشنهاد شغل دادگاه عالی ترامپ را رد می کند

آنها اصرار دارند که این جنایات به هم مربوط هستند زیرا او هر چهار قربانی را با همان اسلحه ای که از زوج رنو که در سال 2018 به عنوان هماهنگ کننده باغ کار می کرد ، دزدید ، شلیک کرد.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ هنگام تبلیغات انتخاباتی در پنسیلوانیا امی کانی بارت را تبلیغ می کند

رئیس جمهور ترامپ شنبه شب با حمایت از طرفداران خود در پنسیلوانیا ، در میدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *