Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / قاضی فدرال حکم داد که تگزاس رأی نامه های نامه را غیرقانونی رد می کند ، و دستورات قبل از انتخابات تغییر کرده است

قاضی فدرال حکم داد که تگزاس رأی نامه های نامه را غیرقانونی رد می کند ، و دستورات قبل از انتخابات تغییر کرده است

یک قاضی فدرال تگزاس روز سه شنبه حکم داد که رویه های ایالت برای بررسی برگه های رای گیری خلاف قانون اساسی است و باید قبل از روز انتخابات تغییر کند.

قاضی اورلاندو ال گارسیا از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه غربی تگزاس با بیان اینکه “به وضوح برخی از حقوق اساسی رای دهندگان را نقض می کند” و “ذاتاً دارای خطا است و رای دهندگان هیچ فرصت معناداری برای اصلاح صحیح برگه های رأی گیری را ندارند” ، “غیرقانونی” را خلاف قانون اساسی توصیف کرد. درست نیست. “

بیشتر بخوانید:  از دانشگاه کالج جو بایدن که توسط ویروس کرونا تهدید می شود حمایت کنید

گارسیا نوشت: “با توجه به اهمیت اساسی حق رأی ، روند فعلی رد نامه نامه در تگزاس به دلیل ادعای عدم تطابق امضا تضمین عدالت اساسی نیست.”(مرتبط: دادستان کل تگزاس کن پاکستون از هریس کانتی شکایت کرده و ادعا می کند ارسال درخواست های رای غیرقانونی است)

بیش از یک سال پیش دو رأی دهنده به همراه سازمان های دیگر به نمایندگی از معلولان تگزاس ، پیشکسوتان و رأی دهندگان جوان شکایت کردند که ادعا می کردند برگه های رأی نامه های پست الکترونیکی آنها به طور خودسرانه رد شده است زیرا مقامات تگزاس احساس کردند که امضای روی پاکت رأی با امضا مطابقت ندارد. . روی برگه های رای گیری. در این دادخواست استدلال شد که این اقدام ناقض متمم چهاردهم است زیرا دولت نتوانسته است “از قبل اخطار معنی دار” را صادر کند.

جعبه های بزرگ پاکت به عنوان کارگران غیرحضوری انتخابات که در انتخابات رای گیری در دفتر انتخابات شورای شورای مکلنبورگ در شارلوت ، کارولینای شمالی ، 4 سپتامبر 2020 (عکس توسط LOGAN CYRUS / AFP از طریق گتی ایماژ) شرکت می کنند ، دیده می شود

طبق قانون انتخابات ایالت ، مقامات انتخابات محلی موظف شدند که ظرف 10 روز پس از انتخابات رأی دهنده را رد کنند. قوانین ایالتی همچنین نیازی به فرصت دادن به رأی دهندگان برای تأیید هویت یا اثبات امضای خود ندارند. متناوباً ، یک مأمور انتخابات “ممکن است” با صلاحدید خود امتناع را به چالش بکشد.

بیشتر بخوانید:  ترامپ دستورالعمل منع آموزش تئوری مسابقه نقدی توسط پیمانکاران فدرال را امضا کرد

اگر قاضی گارسیا تصمیم بگیرد ، وزیر امور خارجه تگزاس را مجبور می کند ظرف 10 روز به مقامات انتخابات اطلاع دهد که اگر به رای دهنده فرصت رفع مشکل داده نشود ، رأی دادن به سفارش نامه رای دهنده به دلیل امضای ناسازگار امتناع می کند.

رأی دهندگانی که به دلیل عدم امضا متناسب رای آنها رد شده است ، باید ظرف یک روز از تصمیم هیئت انتخابات مطلع شوند و آنها می توانند با تماس با مسئول انتخابات مشکل را برطرف کنند. اگر یک رای دهنده شماره تلفن خود را روی برگه رای ثبت کند ، مسئولان انتخابات باید “حداقل یک تماس تلفنی با این شماره در طی یک روز انجام دهند” تا رای دهنده را از این امر مطلع کنند.

بیشتر بخوانید:  پنسیلوانیا مهلت شمارش نامه های الکترونیکی خود را پس از روز انتخابات تمدید می کند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

آسانژ توسط یک ژنرال سابق کروات بوسنیایی “یک تماشاگر مشتاق” خودکشی می کند

لندن (آسوشیتدپرس) – جولیان آسانژ نحوه “به شدت تماشای” خودکشی ژنرال سابق کروات بوسنیایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *