Breaking News
Home / آمریکا / فیلم “مولان” دیزنی با واکنش در مورد فیلمبرداری در سین کیانگ ، چین ، در میان مسائل حقوق بشر ، واکنش خوبی را به همراه داشت

فیلم “مولان” دیزنی با واکنش در مورد فیلمبرداری در سین کیانگ ، چین ، در میان مسائل حقوق بشر ، واکنش خوبی را به همراه داشت

بازسازی فیلم “مولان” دیزنی به دلیل فیلمبرداری صحنه هایی در استان جنجالی سین کیانگ چین ، جایی که پکن به ارتکاب نقض حقوق بشر علیه مسلمانان اویغور متهم شده ، مورد انتقاد قرار گرفته است.

این فیلم در حال حاضر با واکنش مدافعان دموکراسی روبرو شده است که ستاره آن ، لیو ییفی ، بازیگر چینی تبار ، در میان درگیری های گسترده خشونت آمیز علیه معترضان طرفدار دموکراسی ، حمایت خود را در شبکه های اجتماعی از پلیس هنگ کنگ ابراز کرد. این پست منجر به محبوب شدن هشتگ #BoycottMulan شد.

بیشتر بخوانید:  قدرت طوفان گرمسیری سالی باعث افزایش گردبادها و هشدارهای طوفان می شود

با این حال ، بحث و جدال اخیر در مورد این فیلم ، که در 4 سپتامبر از پلتفرم پخش + دیزنی منتشر شد ، مربوط به تشکر ویژه ای است که از سازمان های دولتی در سین کیانگ برای اجازه فیلمبرداری برخی از صحنه های فیلم در منطقه انجام شده است. طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، دیزنی از هشت نهاد دولتی برای اعتبار فیلم خود تشکر می کند ، از جمله دفتر امنیت عمومی شهر تورپان ، جایی که گفته می شود بیش از دوازده “اردوگاه آموزش مجدد” اویغورها را در بازداشت های غیرقانونی نگه می دارد.

بیشتر بخوانید:  بایدن در نظرسنجی ها پیشتاز است ، اما بهترین شرط بندی روی ترامپ است

دیزنی پیش پرده زنده “مولان” را منتشر کرد

فیلم “مولان” دیزنی با واکنش نسبت به فیلمبرداری در استان جنجالی سین کیانگ مواجه شده است.
(دیزنی)

این شرکت همچنین از بخش تبلیغات کمیته منطقه خودمختار سین کیانگ اویگور حزب کمونیست چین ، آژانس CPC که ادعا می شود مسئول تولید تبلیغات دولتی در مورد تلاش های خود برای بازداشت اویغورها در منطقه است ، تشکر کرد.

بیشتر بخوانید:  آتش سوزی در جنگل کالیفرنیا فروشگاه معروف خانوادگی و خانه را ساعاتی دور از بین می برد

دیزنی بلافاصله به درخواست نظر فاکس نیوز پاسخ نداد.

سین کیانگ مورد بحث در مورد چگونگی رفتار چین با اقلیت های مسلمان خود بوده است. بسیاری از اویغورها در اردوگاه های کار اجباری نگهداری می شدند و در آنجا گزارش می شد که تحت القاation سیاسی اجباری ، کار اجباری و عقیم سازی اجباری بوده اند.

ویروس کرونا ویروس را تهدید می کند که “مولان” دیزنی را در چین راه اندازی کند: گزارش

به گزارش رویترز ، از سخنگوی وزارت امور خارجه چین ، ژائو لیجیان ، در مورد فیلمبرداری در سین کیانگ سال شد و با رد وجود اردوگاه های آموزش مجدد پاسخ داد و در عوض امکانات موجود را به عنوان م professionalسسات حرفه ای و آموزشی توصیف کرد و نیروهای ضد چین را مقصر دانست. سیاست خود را در سین کیانگ تحریف کند.

بیشتر بخوانید:  پسر کریس اسکالیا ، روت بدر گینسبورگ ، آنتونین اسکالیا می گوید شما هرگز اجازه نمی دهید نظرات مختلف بر دوستی تأثیر بگذارد

«مولان» که با قیمت 200 میلیون دلار تولید شده است ، بازسازی فیلم انیمیشن سال 1998 زن جوان چینی است که وانمود می کند مرد است تا پدر سالخورده خود را از خدمت اجباری نظامی در امان بگذارد. در ابتدا قرار بود اواخر ماه مارس در سینماها نمایش داده شود ، اما این یکی از چندین فیلم بود که ظاهراً به دلیل همه گیری COVID-19 به طور نامحدود به تعویق افتاده است.

بیشتر بخوانید:  هاپکینز به کاردینال ها کمک می کند تا 49 را از 24 به 20 عبور دهند

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این شرکت سرانجام تصمیم گرفت اکران سنتی تئاتر این فیلم را کنار بگذارد و با پرداخت 30 دلار اضافی آن را در دیزنی + منتشر کند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *