Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / فیلم جدید PBS به بررسی رونق ساختمان کارگران لاتین می پردازد

فیلم جدید PBS به بررسی رونق ساختمان کارگران لاتین می پردازد


ریو رانچو ، نیومکزیکو (AP) – از زمان رکود اقتصادی بزرگ ، شهرهایی مانند دالاس ، هوستون ، ققنوس و هابز ، نیومکزیکو شاهد جهش های شدید بوده اند. خانه ها و آسمان خراش ها به لطف نیروی کار ارزان که مهاجران لاتین در اختیار پیمانکاران قرار دادند تقریباً یک شبه ظاهر شدند.

اما به چه قیمتی؟

مستند Building the American Dream ، VOCES / PBS ، با بیان داستان کسانی که ساختمان هایی در تگزاس ساختند ، تأثیرات این رونق ساختمان در جنوب غربی آمریکا بر روی کارگران اسپانیایی تبار را بررسی می کند.

بیشتر بخوانید:  جان اف کندی: من ترجیح می دهم با میت لوف صحبت کنم تا باب وودوارد

این فیلم پس از مرگ پسرشان ، کارگر ساختمانی در محل کار ، به زندگی یک خانواده مهاجر مکزیکی در تگزاس می پردازد.

همسران برق سالوادوری با فیش حقوقی خود فریب می خورند و سعی می کنند یک پیمانکار را مجبور به پرداخت پول کنند حتی اگر اتحادیه ای برای حمایت از آنها وجود ندارد.

در همین حال ، مدافعان تلاش می کنند تا نمایندگان و مسئولان شهری را ترغیب کنند تا زندگی کارگران را بهبود بخشند ، نه با مطالبه بیمه یا جبران خسارت کارگران ، بلکه با یک درخواست ساده: وقفه های آب.

بیشتر بخوانید:  تبلیغات انتخاباتی ترامپ تعلیق اقتصادی بایدن را "خاموش کرد"

کارگردان چلسی هرناندز گفت که او از سال 2009 روی این فیلم کار می کند و یک عالم کوچک بهره برداری است که کارگران ساختمانی لاتین در ایالات متحده با آن روبرو هستند.

هرناندز ، فیلمساز نسل سوم آمریکایی مکزیکی از آستین ، تگزاس ، گفت: “این چیزی است که به طور طبیعی و از طریق صحبت با کارگرانی که ملاقات کردم ، حاصل شده است.”

بیشتر بخوانید:  چگونه ترامپ در تلاش های صلح اعراب و اسرائیل از تیم اوباما پیشی گرفت

وی پس از اشاره به اوضاع وخیم کارگران تگزاس ، که اکثر مقررات محافظت از کارگران را ممنوع می کند ، به پروژه حامیان مالی و حمایت از خود “پروژه دفاع کارگران” معرفی شد. هرناندز گفت رهبران مشاغل تگزاس هزینه های پایین ساخت و ساز خود را برای جلب سرمایه گذاری مطرح می کنند ، اما این امر در حالی صورت می گیرد که از کارگران آسیب پذیر که برخی از آنها وضعیت مهاجرت ندارند بهره برداری می شود.

بیشتر بخوانید:  گرچن ویتمر: حکم ماسک برای فوتبال بزرگ اعمال می شود

این فیلم اگرچه با مشارکت صدا و سیمای عمومی لاتین همکاری می کند ، اما برای شروع ماه میراث اسپانیایی در ایالات متحده آمریکا قرار است روز سه شنبه در اکثر ایستگاه های PBS پخش شود. همچنین برای پخش از PBS در دسترس خواهد بود.

___

راسل کنتراس عضو تیم قومیت و نژاد آسوشیتدپرس است. او را در توییتر به آدرس زیر دنبال کنید: http://twitter.com/russcontreras

بیشتر بخوانید:  بایدن می گوید در مورد چین سخت خواهد گرفت - سوابق او چیز دیگری می گوید. اینجاست که بایدن درمورد چین اشتباه کرد

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بیل کلینتون: مک کانل برای “ریا ریا” سطحی برای کرسی گینسبورگ فشار می آورد

رئیس جمهور پیشین بیل کلینتون روز یکشنبه رئیس جمهور ترامپ و رهبر اکثریت سنا ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *